III Liga, gr. IV 2021/22

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Cracovia II - Logo Cracovia II 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
2 Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
3 Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
4 Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
5 Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
7 ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
8 Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
9 NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
10 Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
11 Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
12 Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
13 Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
14 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
15 Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
16 Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
17 Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
18 ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów 0 0 0 0 0 -0 0
  • Mecze 0
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 0 - 0
Hide all fixtures

Kolejka 16

  • 06.11
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    TBD
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 06.11
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    TBD
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 06.11
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    TBD
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 06.11
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    TBD
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 06.11
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    TBD
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 06.11
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    TBD
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 06.11
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    TBD
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 06.11
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    TBD
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 06.11
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    TBD
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik

Kolejka 15

  • 30.10
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    TBD
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 30.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    TBD
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 30.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    TBD
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 30.10
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    TBD
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 30.10
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    TBD
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 30.10
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    TBD
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 30.10
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    13:00
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 30.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    14:00
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 30.10
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    15:00
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec

Kolejka 14

  • 23.10
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    TBD
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 23.10
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    TBD
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 23.10
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    TBD
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 23.10
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    TBD
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 23.10
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    TBD
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 23.10
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    TBD
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 23.10
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    TBD
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 23.10
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    TBD
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 23.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    TBD
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów

Kolejka 13

  • 16.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    TBD
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 16.10
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    TBD
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 16.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    TBD
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 16.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    TBD
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 16.10
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    TBD
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 16.10
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    TBD
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 16.10
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    15:00
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 16.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    15:00
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 16.10
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    15:00
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 12

  • 09.10
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    TBD
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 09.10
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    TBD
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 09.10
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    TBD
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 09.10
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    TBD
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 09.10
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    TBD
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 09.10
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    TBD
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 09.10
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    TBD
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 09.10
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    TBD
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 09.10
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    TBD
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów

Kolejka 11

  • 02.10
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    TBD
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 02.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    TBD
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 02.10
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    TBD
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 02.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    TBD
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 02.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    TBD
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 02.10
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    TBD
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 02.10
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    15:00
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 02.10
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    15:00
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 02.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    16:00
    Cracovia II - Logo Cracovia II

Kolejka 10

  • 25.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    TBD
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 25.09
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    TBD
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 25.09
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    TBD
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 25.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    TBD
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 25.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    TBD
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 25.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    TBD
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 25.09
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    TBD
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 25.09
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    TBD
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 25.09
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    TBD
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 9

  • 18.09
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    TBD
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 18.09
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    TBD
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 18.09
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    TBD
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 18.09
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    TBD
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 18.09
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    TBD
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 18.09
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    TBD
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 18.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    TBD
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 18.09
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    16:00
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 18.09
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    16:30
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm

Kolejka 8

  • 11.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    TBD
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 11.09
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    TBD
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 11.09
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    TBD
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 11.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    TBD
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 11.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    TBD
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 11.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    TBD
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 11.09
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    TBD
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 11.09
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    TBD
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 12.09
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    16:00
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 7

  • 08.09
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    TBD
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 08.09
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    TBD
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 08.09
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    TBD
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 08.09
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    TBD
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 08.09
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    TBD
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 08.09
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    TBD
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 08.09
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    TBD
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 08.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    TBD
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 08.09
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    TBD
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ

Kolejka 6

  • 04.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    TBD
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 04.09
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    TBD
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 04.09
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    TBD
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 04.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    TBD
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 04.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    TBD
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 04.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    TBD
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 04.09
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    TBD
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 04.09
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    16:00
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 04.09
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    17:00
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz

Kolejka 5

  • 28.08
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    TBD
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 28.08
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    TBD
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 28.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    TBD
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 28.08
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    TBD
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 28.08
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    TBD
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 28.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    TBD
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 28.08
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    TBD
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 28.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    TBD
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 28.08
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    12:00
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów

Kolejka 4

  • 21.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    TBD
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 21.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    TBD
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 21.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    TBD
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 21.08
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    TBD
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 21.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    TBD
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 21.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    TBD
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 21.08
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    17:00
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 21.08
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    17:30
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 22.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    16:00
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów

Kolejka 3

  • 18.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    TBD
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 18.08
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    TBD
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 18.08
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    TBD
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 18.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    TBD
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 18.08
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    TBD
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 18.08
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    TBD
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 18.08
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    TBD
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 18.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    TBD
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 18.08
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    TBD
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz

Kolejka 2

  • 14.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    TBD
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 14.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    TBD
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 14.08
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    TBD
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 14.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    TBD
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 14.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    TBD
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 14.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    TBD
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 14.08
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    17:00
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 14.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    17:00
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 14.08
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    17:30
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów

Kolejka 1

  • 07.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    TBD
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 07.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    TBD
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 07.08
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    TBD
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 07.08
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    TBD
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 07.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    TBD
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 07.08
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    TBD
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 07.08
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    TBD
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 07.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    TBD
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 07.08
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    18:00
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ