III Liga, gr. IV 2021/22

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg 34 22 6 6 68 -29 72
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 22
  • Remisy 6
  • Porażki 6
  • Bramki 68 - 29
2 ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów 34 20 6 8 59 -31 66
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 20
  • Remisy 6
  • Porażki 8
  • Bramki 59 - 31
3 Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm 34 20 6 8 55 -31 66
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 20
  • Remisy 6
  • Porażki 8
  • Bramki 55 - 31
4 Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik 34 20 5 9 67 -32 65
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 20
  • Remisy 5
  • Porażki 9
  • Bramki 67 - 32
5 NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ 34 17 8 9 65 -44 59
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 17
  • Remisy 8
  • Porażki 9
  • Bramki 65 - 44
6 Cracovia II - Logo Cracovia II 34 17 7 10 67 -38 58
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 17
  • Remisy 7
  • Porażki 10
  • Bramki 67 - 38
7 Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola 34 15 6 13 48 -38 51
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 15
  • Remisy 6
  • Porażki 13
  • Bramki 48 - 38
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 34 14 9 11 41 -39 51
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 14
  • Remisy 9
  • Porażki 11
  • Bramki 41 - 39
9 ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów 34 12 12 10 50 -48 48
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 12
  • Porażki 10
  • Bramki 50 - 48
10 Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica 34 12 12 10 51 -59 48
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 12
  • Porażki 10
  • Bramki 51 - 59
11 Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski 34 12 10 12 55 -52 46
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 10
  • Porażki 12
  • Bramki 55 - 52
12 Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec 34 11 8 15 47 -63 41
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 8
  • Porażki 15
  • Bramki 47 - 63
13 Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa 34 11 8 15 38 -62 41
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 8
  • Porażki 15
  • Bramki 38 - 62
14 Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska 34 9 12 13 41 -49 39
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 9
  • Remisy 12
  • Porażki 13
  • Bramki 41 - 49
15 Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz 34 8 6 20 42 -68 30
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 6
  • Porażki 20
  • Bramki 42 - 68
16 Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów 34 7 8 19 42 -74 29
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 8
  • Porażki 19
  • Bramki 42 - 74
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 5 6 23 37 -69 21
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 6
  • Porażki 23
  • Bramki 37 - 69
18 Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska 34 4 5 25 30 -77 17
  • Mecze 34
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 5
  • Porażki 25
  • Bramki 30 - 77

Rozegrane

Kolejka 34

  • 18.06
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-2
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 18.06
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    0-6
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 18.06
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    2-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 18.06
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    3-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 18.06
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 18.06
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    0-3
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 18.06
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    3-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 18.06
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 18.06
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 33

  • 11.06
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    3-0
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 11.06
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-3
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
    Relacja z meczu
  • 11.06
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    4-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 11.06
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    4-1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 11.06
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    5-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 11.06
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    6-1
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 11.06
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-2
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 11.06
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 12.06
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    2-0
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 32

  • 04.06
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    0-1
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 04.06
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    4-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 04.06
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    3-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 04.06
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 04.06
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    3-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 04.06
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    2-1
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 05.06
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    3-2
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 05.06
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    1-3
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 05.06
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-0
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm

Kolejka 31

  • 28.05
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
    Relacja z meczu
  • 28.05
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 28.05
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-0
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 28.05
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    5-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 28.05
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    2-1
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 28.05
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    0-0
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 28.05
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 29.05
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 29.05
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    3-4
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec

Kolejka 30

  • 21.05
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    1-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 21.05
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    0-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 21.05
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    1-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 21.05
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-0
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 21.05
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    1-0
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 21.05
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-1
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 22.05
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    0-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
    Relacja z meczu
  • 22.05
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 22.05
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    0-2
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów

Kolejka 29

  • 14.05
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    2-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 14.05
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-0
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 14.05
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    2-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 14.05
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 14.05
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    2-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 14.05
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    3-1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 15.05
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    4-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 15.05
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 15.05
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa

Kolejka 28

  • 07.05
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    5-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
    Relacja z meczu
  • 07.05
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 07.05
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-1
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 07.05
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    2-1
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 07.05
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 07.05
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 08.05
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    0-2
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 08.05
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 08.05
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    2-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 27

  • 30.04
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    0-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 30.04
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-6
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 30.04
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    1-2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 30.04
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 30.04
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-4
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 01.05
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    1-1
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 01.05
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 01.05
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-3
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 01.05
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    8-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa

Kolejka 26

  • 27.04
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-1
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 27.04
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 27.04
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    3-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 27.04
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    0-3
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 27.04
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    0-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 27.04
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    1-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 27.04
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    0-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
    Relacja z meczu
  • 27.04
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 27.04
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ

Kolejka 25

  • 22.04
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    3-2
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 22.04
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-2
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 23.04
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    1-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 23.04
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-1
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 23.04
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    5-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 23.04
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 23.04
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    6-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 23.04
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    0-3
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 24.04
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów

Kolejka 24

  • 16.04
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    4-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 16.04
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    5-1
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 16.04
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    4-2
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 16.04
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-2
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
    Relacja z meczu
  • 16.04
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 16.04
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    3-1
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 16.04
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    3-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 16.04
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    4-3
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 16.04
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    0-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 23

  • 09.04
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 09.04
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-3
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 09.04
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    0-1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 09.04
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    0-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 09.04
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 09.04
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 10.04
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    0-2
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 10.04
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    3-3
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 10.04
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ

Kolejka 22

  • 02.04
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
    Relacja z meczu
  • 02.04
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-0
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 02.04
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    0-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 12.04
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-1
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 13.04
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    2-1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 13.04
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 13.04
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    1-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 13.04
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 20.04
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz

Kolejka 21

  • 26.03
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 26.03
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 26.03
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 26.03
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    1-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 26.03
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    1-3
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 26.03
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 26.03
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 27.03
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    3-0
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 27.03
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica

Kolejka 20

  • 19.03
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    0-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
    Relacja z meczu
  • 19.03
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-1
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 19.03
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    2-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 19.03
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    2-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 19.03
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    3-0
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 19.03
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-2
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 19.03
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    5-0
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 20.03
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    4-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 20.03
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola

Kolejka 19

  • 12.03
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    0-3
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 12.03
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    2-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 12.03
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    0-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 12.03
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    0-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 12.03
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    2-0
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 12.03
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    2-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 12.03
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-2
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 13.03
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    1-2
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 13.03
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-3
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 18

  • 20.11
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    3-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 20.11
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 20.11
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    1-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 20.11
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    3-0
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 20.11
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 20.11
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-1
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 20.11
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 20.11
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    5-1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
    Relacja z meczu
  • 21.11
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    3-0
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 17

  • 13.11
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    2-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 13.11
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    3-1
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 13.11
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    4-0
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 13.11
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    3-0
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
    Relacja z meczu
  • 13.11
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 13.11
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    3-0
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 14.11
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-2
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 14.11
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-0
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 14.11
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    3-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 16

  • 06.11
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    5-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 06.11
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    3-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 06.11
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    2-3
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 06.11
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-3
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 06.11
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    4-4
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 06.11
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    0-3
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 07.11
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 07.11
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 07.11
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    1-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm

Kolejka 15

  • 30.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-1
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 30.10
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    2-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 30.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 30.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    4-1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 30.10
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    2-3
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 30.10
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    5-2
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 30.10
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    4-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 31.10
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-3
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 31.10
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 14

  • 23.10
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    4-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 23.10
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    0-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 23.10
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    2-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 23.10
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    0-1
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 23.10
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    0-3
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 23.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    3-1
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 23.10
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    2-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 24.10
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-0
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 24.10
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    0-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 13

  • 16.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 16.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    0-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 16.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    3-0
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 16.10
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-0
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 16.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 16.10
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-2
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 16.10
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    1-0
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 17.10
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-0
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 17.10
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II

Kolejka 12

  • 09.10
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    4-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
    Relacja z meczu
  • 09.10
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    4-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 09.10
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    0-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 09.10
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    0-3
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 09.10
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-3
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 10.10
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    0-3
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 10.10
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 10.10
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 10.10
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-1
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów

Kolejka 11

  • 02.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    2-1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 02.10
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    2-3
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 02.10
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    1-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 02.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    5-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 02.10
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 02.10
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 02.10
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    1-3
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 02.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    5-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 03.10
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    3-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 10

  • 25.09
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    2-1
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 25.09
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    3-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
    Relacja z meczu
  • 25.09
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    2-2
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 25.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 25.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 25.09
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-3
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 26.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    3-2
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 26.09
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 26.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-4
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz

Kolejka 9

  • 18.09
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    1-0
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 18.09
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 18.09
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    2-1
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 18.09
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    2-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 18.09
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-5
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 18.09
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-2
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 19.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-3
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 19.09
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 21.09
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-1
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec

Kolejka 8

  • 11.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    2-6
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 11.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-2
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 11.09
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    2-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 12.09
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    4-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
    Relacja z meczu
  • 12.09
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    2-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 12.09
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 12.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    3-2
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 12.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-0
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 12.09
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    2-2
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 7

  • 08.09
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    0-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 08.09
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    0-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 08.09
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 08.09
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    1-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 08.09
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-0
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 08.09
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    2-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 08.09
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 08.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 08.09
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ

Kolejka 6

  • 04.09
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    3-1
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
    Relacja z meczu
  • 04.09
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    2-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 04.09
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 04.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-2
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 04.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    3-0
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 04.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 04.09
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    5-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 05.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-3
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 05.09
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    1-2
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec

Kolejka 5

  • 27.08
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    3-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 28.08
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    0-3
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 28.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 28.08
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    0-3
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 28.08
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    1-2
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 28.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    2-0
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 28.08
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-0
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 29.08
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    2-2
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 29.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    2-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 4

  • 21.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-2
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 21.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    6-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 21.08
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-1
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 21.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    3-1
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
  • 21.08
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 22.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
    Relacja z meczu
  • 22.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    3-5
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 22.08
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 22.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-4
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 3

  • 18.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-2
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 18.08
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    2-3
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 18.08
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    1-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 18.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    0-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 18.08
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    0-4
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 18.08
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    2-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 18.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 18.08
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    2-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 18.08
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz

Kolejka 2

  • 14.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    5-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 14.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    5-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 14.08
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-2
    Korona Rzeszów - Logo Korona Rzeszów
  • 14.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    3-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 14.08
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-2
    ZKS Unia Tarnów - Logo ZKS Unia Tarnów
  • 15.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-1
    Czarni Połaniec - Logo Czarni Połaniec
    Relacja z meczu
  • 15.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 15.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-2
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 15.08
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    1-0
    Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 1

  • 07.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    0-1
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 07.08
    Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski - Logo
    2-5
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 07.08
    Czarni Połaniec Czarni Połaniec - Logo
    0-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 07.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 07.08
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 07.08
    ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów - Logo
    1-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 07.08
    Korona Rzeszów Korona Rzeszów - Logo
    5-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 08.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    3-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 08.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-4
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ