Reprezentacja Polski kobiet trenuje w Cracovia Training Center

  29.11.2023
  Reprezentacja Polski kobiet trenuje w Cracovia Training Center

  Na początku grudnia, podopieczne Niny Patalon rozegrają 2 ostatnie spotkania w rozgrywkach Dywizji B Ligi Narodów Kobiet przeciwko Ukrainie i Grecji. Najlepsze zawodniczki z naszego kraju szykują formę do tych starć w ośrodku Cracovia Training Center.

  Od poniedziałku do środy, Biało-czerwone trenują na boiskach treningowych znajdujących się w infrastrukturze całego ośrodka. Oprócz tego, do dyspozycji sztabu szkoleniowego i piłkarek są: profesjonalna baza hotelowa, pomieszczenia do pracy i analiz, a także do przeprowadzania odpraw, profesjonalna siłownia i miejsca do ćwiczeń pod dachem, czy też miejsca do odpowiedniej regeneracji organizmu po ciężkim wysiłku treningowym.

  Polski Związek Piłki Nożnej zaufał nam już po raz kolejny. Wcześniej z naszego ośrodka korzystały młodzieżowe reprezentacje Polski mężczyzn w ramach swoich zgrupowań oraz konsultacji. Oprócz tego, właśnie Cracovia Training Center był głównym obiektem rozgrywania spotkań eliminacji Mistrzostw Europy U-19 na początku 2023 roku, kiedy to biało-czerwoni wywalczyli awans do turnieju odbywającego się na Malcie.

  Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie i ciąg dalszy udanej współpracy pomiędzy Federacją, a Klubem. Zachęcamy również przedstawicieli innych klubów i związków piłkarskich do skorzystania z oferty obozów sportowych w Cracovia Training Center [ZAPOZNAJ SIĘ Z NIĄ W TYM MIEJSCU].

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ