Cracovia Talent Day rocznika 2010 już 18 czerwca!

  01.06.2024
  Cracovia Talent Day rocznika 2010 już 18 czerwca!

  Już 18 czerwca czeka nas wyjątkowe wydarzenie, skierowane do wszystkich młodych adeptów futbolu urodzonych w roku 2010. Cracovia Talent Day to szansa, by zacząć swoją przygodę w Pasach!

  18 czerwca, od godziny 17:00, w Cracovia Training Center w Rącznej przeprowadzimy Cracovia Talent Day dla zawodników z rocznika 2010. Zacznie się od testów motorycznych, następnie zawodnicy rozegrają wewnętrzną grę, a wszystko będzie się toczyć pod okiem trenerów naszej Akademii.

  Testy są skierowane konkretnie z myślą o zespole U-15, występującym w krajowej elicie, jaką jest Centralna Liga Juniorów. Cracovia, jako jeden z niewielu klubów w Polsce, może się pochwalić zespołami we wszystkich trzech kategoriach wiekowych CLJ. Dodatkowym aspektem jest także współpraca z krakowską Szkołą Mistrzostwa Sportowego, znajdującą się w dawnym kompleksie treningowym Cracovii przy ulicy Wielickiej 101.

  Cracovia Talent Day jest otwarty dla wszystkich, to idealna okazania do pokazania się i być może rozpoczęcia swojej przygody w barwach Pasów! Zainteresowani zawodnicy są zobowiązani do przedstawienia pisemnej zgody od klubu na odbycie testów, a także ważnych badań lekarskich.

  Zapisy i szczegółowe informacje dostępne u trenera Konrada Stańczyka, pod numerem 500 230 108.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ