Czas na kolejny Dzień Talentu Cracovii!

  12.03.2023
  Czas na kolejny Dzień Talentu Cracovii!

  Po sukcesie Dnia Talentu Cracovii dla rocznika 2009 przyszedł czas na wydarzenie skautingowe dla zawodników urodzonych w roku 2010.

  Dzień Talentu Cracovii to inicjatywa powstała we współpracy ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, tworzona w formie Dnia Otwartego dla potencjalnych uczniów placówki. Wydarzenie skierowane jest do zawodników, którzy w niedalekiej przyszłości będą mogli rywalizować na poziomie Centralnej Ligi Juniorów. Podstawą projektu będzie organizowanie na terenie Cracovia Training Center wydarzeń o charakterze skautingowym, w których udział będą mogli wziąć zawodnicy reprezentujący barwy innych klubów z południowej części kraju.

  Obserwacja piłkarzy w warunkach boiskowych ma umożliwić szeroki przegląd zawodników wyróżniających się w swoich kategoriach wiekowych oraz stworzyć warunki testowe dla piłkarzy, którzy w przyszłości będą mogli dołączyć do naszego Klubu, by rywalizować na najwyższych szczeblach rozgrywkowych w kraju.

  Zapisy trwają!

  Dzień Talentu Cracovii dla rocznika 2010 odbędą się 19 marca (niedziela) o godzinie 9:00 na obiekcie Cracovia Training Center w Rącznej. Wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu z trenerem Arturem Tylką:


  Trener Artur Tylka
  mail:
  artur.tylka@cracovia.pl  Czekamy na Wasze zgłoszenia!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ