Stadion Miejski
Arka Gdynia Arka Gdynia
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
  • 90'
    Koniec spotkania! Pasy po trafieniu Hanki rozpoczynają rok kalendarzowy od zwycięstwa - pokonujemy Arkę i zostajemy liderem PKO BP Ekstraklasy. Brawo drużyna! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Deja otrzymuje napomnienie w postaci żółtej kartki.
  • 90'
    Nieprzepisowa interwencja Marciniaka, który ogląda żółtą kartkę.
  • 90'
    Ostatnia zmiana również w zespole rywali. Danch zastępuje Maricia.
  • 90'
    Ostatnia zmiana w zespole Pasów. Vestenicky zastępuje Hankę.
  • 90'
    Cztery minuty doliczone przez arbitra do czasu gry.
  • 89'
    Żółtą kartką napomniany Thiago - akcja Samanesa powstrzymywana nieprzepisowo.
  • 88'
    Rozgrywamy w polu karnym rywala, ale do piłki nie dochodzi Fiolić.
  • 87'
    Niespieszne rozegranie Pasów na połowie rywala. Kontrolujemy przebieg spotkania.
  • 86'
    Vejinović w pole karne, dobrze ustawieni obrońcy Pasów wybijają bez problemu.
  • 85'
    Tym razem niecelnie zagrywa da Silva.
  • 84'
    Bardzo niecelne zagranie Serrarensa pod polem karnym Pasów, piłkę przejmuje Pesković.
  • 83'
    Spóźniony wślizg Kamila Pestki napomniany żółtą kartką.
  • 82'
    Uspokoiło się tempo tego meczu. Czas gra na korzyść Pasów.
  • 81'
    Nalepa zastąpiony przez Marcusa da Silvę.
  • 80'
    Do strzału zbierał się Lopes, lecz w ostatniej chwili interweniował Marić.
  • 79'
    Strzał Gola z dystansu zablokowany przez obrońców.
  • 78'
    Flanką ucieka Fiolić, zagrywając w pole karne. Niedokładne wybicie rywali, Pasy wciąż przy piłce.
  • 77'
    Maghoma atakuje łokciem w walce o piłkę. Żółta kartka.
  • 76'
    Helik interweniuje wślizgiem - ostro, lecz czysto.
  • 75'
    Trener Michał Probierz napomniany żółtą kartką za protesty.
  • 74'
    Domagamy się rzutu karnego po zagraniu ręką Marciniaka, lecz arbiter nie decyduje się na wskazanie na jedenasty metr.
  • 73'
    Żółta kartka dla zawodnika rywali, Nemanji Mihajlovicia.
  • 72'
    Niedokładne dośrodkowanie Pellego nie dociera do żadnego z naszych graczy.
  • 71'
    Pierwsza zmiana również w zespole Arki. Samanes zastępuje Mihajovicia.
  • 71'
    Druga zmiana w zespole Pasów! Wdowiak zastąpiony przez Fiolicia.
  • 70'
    Zmiana szykowana w obydwu zespołach.
  • 69'
    Rozegranie z Vejinoviciem zakończone pudłem Serrarensa.
  • 68'
    Piłkę przejmuje Serrarens, szukając partnerów z drużyny.
  • 67'
    Zagranie do Hanki na bliższy słupek, ale interweniują obrońcy rywala.
  • 66'
    Przy piłce wciąż Cracovia, ale dobrze ustawiają się w obronie nasi rywale. Szukamy okazji do ataku.
  • 65'
    Sygnalizowane zagranie ręką Maghomy, którego jednak nie decyduje się podyktować arbiter.
  • 64'
    Rozegranie z udziałem Thiago dociera do Pelle, który oddaje strzał ponad bramką.
  • 63'
    Mocna, męska walka w polu karnym Cracovii, piłkę jednak przejmuje Helik.
  • 62'
    Lopes dochodzi do uderzenia głową, ale pewnie interweniuje Steinbors.
  • 61'
    Kolejny debiut w zespole Pasów! Thiago zastępuje Loshaja.
  • 60'
    Pelle uderza niecelnie z bliskiej odległości.
  • 59'
    Zagranie do Hanki, który szybkim podaniem szuka Pelle,
  • 58'
    Piłka odbija się od jednego z naszych obrońców po uderzeniu Nalepy, lecz na szczęście nie myli Peskovicia.
  • 57'
    Wznawiamy od bramki, spokojnie rozgrywając na własnej połowie.
  • 56'
    Mocne uderzenie Vejinovicia, pewnie wyłapuje Pesković.
  • 55'
    Arbiter dyktuje rzut wolny dla rywali w niebezpiecznej pozycji - tuż pod polem karnym Pasów.
  • 54'
    Żółty kartonik ogląda również zdobywca bramki, Sergiu Hanca.
  • 54'
    Nalepa upomniany żółtą kartką.
  • 53'
    Chwila przerwy w grze na uspokojenie nastrojów.
  • 52'
    Faul
    Starcie Hanki z Nalepą pod polem karnym Pasów, arbiter przerywa grę i rozdziela zawodników.
  • 51'
    Dośrodkowanie Helika, ale piłka nie dociera do żadnego z naszych graczy.
  • 50'
    Rzut wolny dla Pasów po faulu Dei.
  • 49'
    Starcie naszego skrzydłowego z Mariciem - górą gracz Arki.
  • 48'
    Piłkę przejmuje Wdowiak, starając się zagrać w pole karne.
  • 47'
    Faul
    Faulowany Serrarens, gracze rywali otrzymują rzut wolny w środku pola.
  • 46'
    Wracamy do gry! Obydwa zespoły bez zmian.
  • START II POŁOWY
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Pasy na prowadzeniu po trafieniu Sergiu Hanki. Wracamy za kwadrans!
  • 43'
    Wdowiak szykuje się do dośrodkowania, lecz blokuje je Marić.
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy.
  • 42'
    Kolejne starcie Wdowiaka z Deją, lecz tym razem gra nie jest przerwana.
  • 41'
    Piłkę przejmuje Rapa, który pędzi pod pole karne rywali.
  • 40'
    Mihajlović nieudanie zagrywa pod polem karnym Pasów.
  • 39'
    Arkowcy ruszają do ataków, które mają im zapewnić szybkie wyrównanie. Przy piłce Vejinović.
  • 38'
    Piłka odbiła się rykoszetem od jednego z rywali, którzy teraz zmierzają do koła środkowego. Gra wznowiona.
  • 37'
    WYCHODZIMY NA PROWADZENIE! Sergiu Hanca kieruje piłkę do siatki z rzutu wolnego!
  • 36'
    Faul
    Poszkodowany jeden z graczy Pasów, mamy rzut wolny pod bramką rywali.
  • 35'
    Rywale szukają okazji do szybkiej kontry, ale szybko odbieramy piłkę.
  • 34'
    Wyciągnięty z bramki Pavels Steinbors ratuje sytuację po błędzie Maricia - Lopes jest jednak blokowany, nie oddaje strzału do pustej siatki.
  • 33'
    Spokojne rozegranie pod polem karnym Arki. Lopes szuka współpartnerów do rozegrania tej akcji.
  • 32'
    Faul
    Deja ściera się z Wdowiakiem. Piłka przyznana Pasom.
  • 31'
    Rywale wybijają piłkę przed pole karne.
  • 30'
    Szybka gra w ostatnich minutach. Arkowcy starają się szybko pozbyć piłki, ale Pasy umiejętnie grają wokół "szesnastki".
  • 29'
    W dobrej pozycji Mihajlović, ale powstrzymuje to Pesković i pewnie chwyta piłkę.
  • 28'
    Szybkie przejęcie piłki przez rywali.
  • 27'
    Nieprzepisowo powstrzymywany Lopes, żółta kartka dla Wawszczyka.
  • 26'
    To napomnienie oznacza również, że nasz obrońca będzie pauzował w następnym spotkaniu PKO BP Ekstraklasy.
  • 25'
    Oleksii Dytiatiev napomniany żółtą kartką. Piłka przyznana rywalom na połowie Pasów.
  • 24'
    Rozegranie spokojne, Arkowcy szanują piłkę.
  • 23'
    Faul
    Arbiter odgwizduje przewinienie Pellego van Amersfoorta. Piłkę otrzymują gdynianie na własnej połowie.
  • 22'
    Hanca dośrodkowuje z rzutu rożnego, po główce wybijają to jednak rywale.
  • 21'
    Interweniuje Wawszczyk, piłka ląduje na rzucie rożnym.
  • 20'
    Coraz aktywniejsi gracze Pasów. Rozegranie Pellego z Loshajem w ostatniej chwili przerywają obrońcy rywali.
  • 19'
    Z dystansu mierzy Janusz Gol, ale uderzenie ląduje ponad bramką.
  • 18'
    Powrót gry do środka pola.
  • 17'
    Zagrożenie zażegnane wybiciem piłki przed pole karne Arki.
  • 16'
    Prawą flanką piłkę prowadzi Pelle, któremu udaje się wejść w pole karne Steinborsa. W ostatniej chwili na rożny wybija Wawszczyk.
  • 15'
    Vejinović ma okazję do strzału, lecz zdecydowanie pudłuje. Piłka dla Pasów.
  • 14'
    Dośrodkowanie wybite przez obronę Arki.
  • 13'
    Piłkę holuje Hanca, który szuka partnetrów do gry w polu karnym.
  • 12'
    Uderzenie Serrarensa z wolnego trafia jedynie w mur.
  • 11'
    Lewą flanką pędzi Wawszczyk, który jest nieprzepisowo powstrzymywany przed polem karnym. Wolny dla gospodarzy.
  • 10'
    Kolejna próba w wykonaniu Arkowców, z linii bramkowej wybija Dytiatiev!
  • 9'
    Zamieszanie pod bramką Peskovicia, które jednak kończy Rapa, wybijając piłkę przed pole karne Pasów.
  • 8'
    Odgwizdane przewinienie Rafy Lopesa. Piłka dla gospodarzy.
  • 7'
    Mihajlović zagrywa do Serrarensa, który uderza minimalnie obok bramki.
  • 6'
    Rywale uspokajają grę. Trwa chwila, w której toczy się ona głównie w środku boiska.
  • 5'
    Aktywny Serrarens, lecz tym razem jego wrzutka zostaje wyłapana przez Peskovicia.
  • 4'
    Szybka kontra Arkowców, ale piłki nie opanowuje Serrarens.
  • 3'
    Akcję przecina Marić, piłka nie dociera do naszej linii napadu.
  • 2'
    Pierwsza akcja z udziałem Pasów zakończona szybkim wybiciem piłki przez rywali.
  • 1'
    Ruszamy! Od środka rozpoczynają Pasy.
  • START I POŁOWY
  • 17:30

Obydwa zespoły znajdują się już na murawie Stadionu Miejskiego w Gdyni. Pół godziny do rozpoczęcia meczu!

• 17:01
    Gospodarze dzisiejszego spotkania wystąpią w składzie: Šteinbors - Marciniak, Maghoma, Marić, Wawszczyk - Mihajlović, Deja, Nalepa, Vejinović, Jankowski - Serrarens
  • 17:00

Zestawienie Pasów na dzisiejsze spotkanie!

• 16:32

Już za półtorej godziny inaugurujemy wiosnę w PKO BP Ekstraklasie! Pasy znajdują się już na miejscu - pozdrawiamy ze Stadionu Miejskiego w przyjacielskiej Gdyni!