27-03-2021 00:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów
  • 90'
    Koniec! Za naszymi rezerwami intensywne spotkanie, które mimo podwójnego wykluczenia w drugiej połowie kończymy z jednym punktem. Wynik do końca nie uległ zmianie - po remisie 1:1 druga drużyna Pasów pozostaje niepokonana na wiosnę.Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Znakomita interwencja Hrosso, który wybija uderzenie tuż sprzed linii bramkowej!
  • 90'
    Trwa walka w środku pola. Trzy minuty do końca.
  • 90'
    Duża intensywność w ostatnich minutach połowy. Obydwa zespoły próbują zdobyć decydujące trafienie po szybkich kontrach.
  • 90'
    Kontra Strózika! Obrońcy rywali zatrzymują go jednak na linii pola karnego.
  • 89'
    Siedem minut doliczonych do drugiej polowy!
  • 88'
    Flanką urywa się Zaucha, jednak szybko powstrzymują go rywale.
  • 87'
    Kowalski zastępuje Zeszczuka.
  • 86'
    Do zmiany szykowany Kowalski.
  • 85'
    Spokojnie wznawia Hrosso.
  • 84'
    Ponownie niecelnie dośrodkowują goście.
  • 83'
    Pietrzyk zastępuje Jeża, druga zmiana w zespole gości.
  • 82'
    Zeszczuk chwilę później ogląda również żółtą kartką.
  • 81'
    Uderzenie Zeszczuka ofiarnie zablokowane przez naszą obronę.
  • 80'
    Hrosso ogląda żółtą kartkę za opóźnianie gry przy wznowieniu.
  • 79'
    Po raz kolejny wrzuca Jutrzenka, jednak bezowocnie. Wybił Bracik.
  • 78'
    Slaski ofensywnie bokiem boiska, lecz nie znajduje partnera, by dograć. Interweniuje nasza obrona.
  • 77'
    Niecelne rozegranie, wznowi od bramki Hrosso.
  • 76'
    Rożny rozegrany do tyłu, piłka krąży po obwodzie naszego pola karnego.
  • 75'
    Odbita od naszych defensorów piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 74'
    Futbolówka wraca w nasze pole karne, dogranie jednak zdecydowanie zbyt wysokie.
  • 73'
    Długa piłka w nasze pole karne - wprost na Nowickiego, który wyjaśnia sytuację wybiciem.
  • 72'
    Bracik ekspediuje piłkę na aut pod naszym polem karnym.
  • 71'
    Nieskoordynowane, chaotyczne ataki gości. Ponownie niedokładne dośrodkowanie ze skrzydła w wykonaniu Iwanickiego.
  • 70'
    Litewka zastępuje Ceglarza.
  • 69'
    Dogranie do Lusiusza, przejmują to pomocnicy rywali.
  • 68'
    Iwanicki przejmuje futbolówkę, rozegranie niedokładne. Przejmuje to nasz bramkarz.
  • 67'
    Dalekie wybicie Hrosso, piłka tymczasowo w środku boiska.
  • 66'
    Do zmiany szykowany Litewka.
  • 65'
    Przerzut na drugą stronę boiska dociera do Zawadzkiego, ten uderza z dystansu - obok bramki.
  • 64'
    Oglądamy dużą przewagę gości. Pasy w dziewiątkę zmuszone do gry w defensywie.
  • 63'
    Mocno w pole karne wbija piłkę Ceglarz, jednak niecelnie. Aut bramkowy.
  • 62'
    Mecz w drugiej połowie stał się dużo brzydszy. Ponownie starcie na połowie Pasów, leży jeden z graczy gości, lecz gwizdek arbitra milczy.
  • 61'
    Krótkie wznowienie Hrosso, inteligentnie grają Pasy w obronie.
  • 60'
    Dogranie pod pole karne Hrosso niecelne, przejmujemy futbolówkę na linii defensywnej.
  • 59'
    Pasy w podwójnym osłabieniu zmuszone do gry w defensywie. Jutrzenka atakuje górnymi piłkami.
  • 58'
    Ziemnik w miejsce Supryna, kolejna zmiana w naszym zespole.
  • 57'
    Kolejne starcie, kartkę ogląda Ceglarz.
  • 56'
    Wracamy do gry po krótkiej przerwie.
  • 55'
    Second yellow card
    Wykluczony z gry zostaje Marcin Budziński, który ogląda drugą żółtą kartkę.
  • 54'
    Kolejne ostre starcie na połowie Pasów, niestety arbiter ponownie sięga po kartkę.
  • 53'
    Dużo chaosu i gry w środku pola tuż po wykluczeniu Dytiatieva. Obydwa zespoły starają się to wykorzystać.
  • 52'
    Szybka zmiana w zespole rezerw, Jarzynka w miejsce Ożóga.
  • 51'
    Wznawiamy grę na połowie gości.
  • 50'
    W zespole gości Kubiak ogląda żółtą kartkę.
  • 50'
    Red card
    Czerwona kartka dla naszego gracza! Pasy w osłabieniu do końca meczu.
  • 49'
    Ostre starcie na boku boiska, walczą ze sobą Kubiak i Dytiatiev.
  • 49'
    Szybka kontra skrzydłem, goście wybijają na aut. To będzie dobra okazja do skonstruowania ataku pozycyjnego.
  • 48'
    Długie podanie na Ceglarza, Bracik szybko wyjaśnia sytuację wybiciem.
  • 47'
    Pierwszy atak Pasów z udziałem Nowickiego, jednak goście szybko przechwytują piłkę.
  • 46'
    Goście rozpoczynają drugą połowę!
  • 46'
    Nowicki zastępuje Vestenicky'ego.
  • 12:58
    Obydwa zespoły wracają na boisko. Pierwsza zmiana szykowana w zespole Pasów.
  • 45'
    Pierwszą połowę kończymy na remis. Bardzo szybko uzyskane prowadzenie zostało nam odebrane w 36 minucie, w której goście wyrównali po uderzeniu Kubiaka.
  • 45'
    Pierwsza połowa potrwa minimum o minutę dłużej.
  • 44'
    Starcie w środku pola, napomniany Lusiusz.
  • 43'
    Długa pilka do ataku Jutrzenki przechwycona przez naszą defensywę.
  • 42'
    Gra przenosi się do środka boiska.
  • 41'
    Od bramki wznawia Hrosso.
  • 40'
    Z dystansu Ceglarz, piłka ląduje na aucie bramkowym.
  • 39'
    Do gry piłkę wprowadza Dytiatiev.
  • 38'
    Jutrzenka wyraźnie złapała wiatr w żagle, starając się o zdobycie drugiej bramki. Przerywamy to jednak pewnie.
  • 37'
    Rozpoczynamy od środka.
  • 36'
    Gracz gości, Mateusz Kubiak uderza lobem, wyrównując stan spotkania.
  • 35'
    Wracamy do gry.
  • 34'
    Żółtą kartką napomniany Budziński.
  • 34'
    Chwila przerwy w grze na uspokojenie nastrojów.
  • 33'
    Piłka w siatce Cracovii, jednak arbiter sygnalizuje spalonego. Protestują gracze Jutrzenki.
  • 32'
    Pasy w rozegraniu w defensywie. Staramy się uspokoić grę.
  • 31'
    Budziński i Vestenicky walczą w środku pola, niestety piłkę przejmują goście.
  • 30'
    Pasy ponownie w lepszym okresie swojej gry. Mecz się wyrównuje, nadal utrzymujemy jednobramkowe prowadzenie.
  • 29'
    Spokojna próba rozegrania Jutrzenki od własnej połowy.
  • 28'
    Środkiem pola piłkę holuje Vestenicky. Rywale jednak dobrze ustawieni, nasz gracz nie ma do kogo dograć.
  • 27'
    Szarpie Strózik, próbując wyrwać się na połowę rywali, jednak powstrzymuje go obrona rywali.
  • 26'
    Nieprecyzyjne rozegranie rzutu rożnego w wykonaniu gości.
  • 25'
    Mocne uderzenie Ceglarza ponad poprzeczkę paruje Hrosso!
  • 24'
    Po raz kolejny lewą flanką nacierają goście. Dogranie w pole karne po ziemi, niecelne.
  • 23'
    Wznawiamy długim wybiciem, piłkę przejmuje Strózik.
  • 22'
    Goście mierzą z dystansu, jednak ponad bramką Hrosso.
  • 21'
    Jutrzenka spycha nasze rezerwy do defensywy. Gorszy czas Pasów.
  • 20'
    Sytuacja symetryczna do poprzedniego rzutu rożnego rywali. Ponownie czujny Hrosso.
  • 19'
    Ponownie goście próbują dośrodkowania, piłka ląduje na rzucie rożnym.
  • 18'
    Duża intensywność tego meczu nie przekłada się na częste uderzenia na bramkę.
  • 17'
    Kolejne ofensywne dogranie długą piłką, przejmują to obrońcy Pasów. Rozgrywamy w linii defensywnej.
  • 16'
    Próba dośrodkowania Strózika zakończona blokadą stoperów gości.
  • 15'
    Niespiesznie wznawia nasz golkiper.
  • 14'
    Rozegranie rożnego pewnie wychwytuje Hrosso.
  • 13'
    Ceglarz uderza, piłka odbita od jednego z naszych defensorów wychodzi na rożny.
  • 12'
    Mecz się wyrównuje. Goście intensywnie poszukują wyrównującej bramki.
  • 11'
    Jutrzenka rozgrywa wokół koła środkowego. Nadal jednak goście mają spory problem z przedostaniem się na naszą połowę.
  • 10'
    Ofensywnie na skrzydle Zaucha, inteligentne przytrzymanie piłki. Gramy do środka.
  • 9'
    Rozpędzony Strózik powstrzymany wyjściem przez golkipera Jutrzenki. Wznowią goście.
  • 8'
    Gra wraca do środka pola. Pasy starają się przebić pod pole karne rywala, jednak goście bronią gęsto na linii środkowej.
  • 7'
    Długa pilka na Vestenicky'ego niestety zbyt mocna, przejmuje golkiper gości.
  • 6'
    Ofensywnie gra Jutrzenka, jednak dużo chaosu w poczynaniach gości. Nie mamy problemu z obroną jednobramkowego prowadzenia.
  • 5'
    Nieprecyzyjne dośrodkowanie w pole karne Pasów, przy piłce Bracik.
  • 4'
    Nacierają napastnicy Jutrzenki. Jesteśmy zmuszeni wybić w aut pod naszym polem karnym.
  • 3'
    Oszołomieni goście próbują kontry poprzez długie podanie. Szybko wyjaśnia to Dytiatiev.
  • 2'
    Goście wznawiają grę od środka boiska.
  • 1'
    Już w 21 sekundzie obejmujemy prowadzenie po uderzeniu Zauchy, błyskawiczny początek naszych rezerw!
  • 1'
    Rozpoczynamy! Pasy od środka.
  • 11:58
    Obydwa zespoły już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • 11:55

Znamy skład naszych rezerw!

• 11:50
    Witamy z Cracovia Training Center! Dziś nasze rezerwy podejmują zespół Jutrzenki Giebułtów - pierwszy gwizdek punktualnie w południe.