24-04-2021 00:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
Lewart Lubartów Lewart Lubartów
  • 90'
    Koniec meczu. Niestety, pasiaste rezerwy przegrywają jedną bramką z Lewartem w 31. kolejce III ligi, gr. IV. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Buczek napomniany żółtą kartką.
  • 90'
    Druga połowa potrwa o trzy minuty dłużej.
  • 89'
    Wśród Pasów Supryn zastąpiony przez Biernata.
  • 88'
    Buczek zastępuje z kolei kapitana gości, Grzegorza Fularskiego.
  • 88'
    Niewiński w miejsce Łukasza Najdy.
  • 87'
    Podwójna zmiana szykowana w zespole gości.
  • 86'
    Malisz zastąpił na boisku Michała Wiśniewskiego.
  • 85'
    Łukasz Ziemnik ogląda żółtą kartkę.
  • 84'
    Goście ponownie zamknięci na własnej połowie, szukamy bramki wyrównującej.
  • 83'
    Dynamiczna akcja Pasów, przerzucona do Wiśniewskiego. Zagranie jednak zbyt mocne, nie dochodzi do niego nasz pomocnik.
  • 82'
    Do zmiany gotowy jest Adam Malisz.
  • 81'
    Nieprzepisowo powstrzymywany Patryk Zaucha, gra przerwana w środku pola.
  • 80'
    Matheus zastępuje na boisku Roberta Ożóga.
  • 79'
    Pierwsza zmiana w zespole Pasów, gotowy do wejścia jest Matheus.
  • 78'
    Spokojnie piłkę do gry wprowadza Wójcicki.
  • 77'
    Niecelnie uderza Strózik, od bramki wznowią goście.
  • 76'
    Aftyka zastępuje zdobywcę bramki dla gości, Konrada Nowaka.
  • 75'
    Długie podanie do przodu w wykonaniu Niewęgłowskiego, natychmiastowo przechwytuje to Bracik.
  • 74'
    Pasy w przewadze, goście ograniczają się do kontrataków. Nie przekłada się to jednak na wynik - wciąż dobrze ustawieni w defensywie nasi rywale.
  • 73'
    Przy linii bocznej rozgrzewa się Aftyka.
  • 72'
    Bramkarz zespołu gości broni "jedenastkę", nadal na prowadzeniu Lewart Lubartów.
  • 71'
    Penalty
    Do rzutu karnego podchodzi Sebastian Strózik.
  • 70'
    Rzut karny dla naszych rezerw! W polu karnym faulowany ponownie aktywny Patryk Zaucha.
  • 69'
    Szybko przejmujemy piłkę przy linii środkowej.
  • 68'
    Piłkę przejmuje Zaucha, szarpiąc na skrzydle. Ponownie jednak dośrodkowanie wybite przez gości.
  • 67'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego, niestety nie wbijamy tej piłki w pole karne - zablokowany Wiśniewski.
  • 66'
    W międzyczasie na boisku pojawia się Dearman, zastępując Pożaka.
  • 65'
    Dobrze kryty Ziemnik nabija piłkę o jednego z defensorów gości, rzut rożny dla Pasów.
  • 64'
    Ofensywniej nastawione Pasy po stracie bramki, jednak wciąż rozbijamy się o dobrze ustawioną defensywę zespołu z Lubartowa.
  • 63'
    Do zmiany w zespole gości szykuje się z wolna Joe Clive Dearman.
  • 62'
    Rezerwy Pasów rozpoczynają od środka boiska.
  • 61'
    Konrad Nowak wyprowadza gości na prowadzenie, uderzając lobem zza pola karnego - piłka wpada tuż pod poprzeczką bramki Adama Wilka.
  • 60'
    Dośrodkowanie na Budzińskiego, przechwytują to jednak obrońcy gospodarzy.
  • 59'
    Piłka wybita na rzut rożny przez defensywę gości.
  • 58'
    Wiśniewski rusza skrzydłem, dośrodkowanie w pole karne, trafia do Strózika. Nasz gracz szuka okazji do oddania dobrego strzału.
  • 57'
    Szybko wznawiamy grę, jednak dobrze ustawieni goście spowalniają akcję naszych rezerw.
  • 56'
    W środku pola poszkodowany Ożóg, piłka dla Pasów.
  • 55'
    Dużo chaosu w poczynaniach obydwu zespołów. Gra przenosi się do środka pola.
  • 54'
    Rozegranie Pasów przecina Zbiciak.
  • 53'
    Strózik zgrywa do środka pola, będziemy konstruować spokojną akcję w ataku pozycyjnym.
  • 52'
    Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie. Wciąż niewiele jest dobrych okazji do uderzenia po obydwu stronach.
  • 51'
    Dluga piłka do Żelisko, do narożnika pola karnego akcję spycha jednak Bracik.
  • 50'
    Rzut wolny rozegrany krótko, goście będą budować akcję środkiem pola.
  • 49'
    Faulowany Niewęgłowski, Lewart rozpocznie od rzutu wolnego na własnej połowie.
  • 48'
    Przerzut do Zauchy, ten zbija piłkę do środka. Zamykamy gości pod ich własnym polem karnym.
  • 47'
    Spokojnie rozpoczyna Lewart, szybko wycofując do własnej defensywy.
  • 46'
    Od środka zespół z Lubartowa.
  • 14:00
    Obydwa zespoły ponownie na boisku, gramy!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy spotkania. Do przerwy bez bramek w meczu z Lewartem, wracamy za kwadrans.
  • 45'
    Budziński krótkim podaniem na skrzydle, szukamy możliwości zdobycia bramki do szatni.
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy spotkania.
  • 43'
    Lewart wycofuje do bramkarza. Spokojnie grają goście, nie chcąc popełnić błędu przed przerwą.
  • 42'
    Wyskok Wilka, który szybko przejmuje piłkę. Bez zagrożenia dla Pasów.
  • 41'
    Do dośrodkowania spokojnie podchodzi Fularski.
  • 40'
    Piłka odbita od Bracika trafia na rzut rożny.
  • 39'
    Długa piłka w pole karne Pasów, jednak adresowana do nikogo.
  • 38'
    Nieprecyzyjnie zagraną piłkę przejmuje Budziński, który jest blisko uderzenia na bramkę, ale uprzedza go wychodzący z niej Wójcicki.
  • 37'
    Ożóg na skrzydle, kolejna próba dośrodkowania. Przeciął to Niewęgłowski.
  • 36'
    Akcja w środku pola, przerzut na drugą flankę w wykonaniu Patryka Zauchy.
  • 35'
    Wgranie piłki z rzutu wolnego wybite przez defensywę gości.
  • 34'
    Faul
    Wiśniewski chwilę później faulowany. Zaostrza się nam to spotkanie, kolejny rzut wolny dla Pasów - tym razem bliżej pola karnego lubartowian.
  • 33'
    Wolny rozgrywamy krótko, piłka pod pole karne gości, trafia do Wiśniewskiego.
  • 32'
    Faul przy linii bocznej na połowie Pasów. W ataku nieprzepisowo zagrał Żelisko.
  • 31'
    Niespiesznie wznawia golkiper z Lubartowa.
  • 30'
    Wójcicki spokojnie wyłapuje dośrodkowanie.
  • 29'
    Rzut rożny dla Pasów po odbiciu się piłki od Ponurka.
  • 28'
    Sporo chaosu w poczynaniach obydwu ekip. Golkiperzy obydwu zespołów nadal rzadko mają okazję do wykazania się.
  • 27'
    Gra przenosi się do środka pola.
  • 26'
    Przejmujemy piłkę na własnej połowie, próbując wyjść z kontratakiem.
  • 25'
    Poszkodowany w środku pola jeden z graczy gości, rzut wolny dla zespołu z Lubartowa.
  • 24'
    Pasy przejmują piłkę pod własnym polem karnym, ruszamy z akcją krótkim podaniem.
  • 23'
    Lewart uspokaja grę, prowadząc ją w linii defensywnej na własnej połowie.
  • 22'
    Tym razem daleko wykopuje defensywa z Lubartowa - szybko przechwytuje to Zaucha, ruszając z własnej połowy.
  • 21'
    Długim podaniem piłkę do przodu dostarcza Bracik, o wolne miejsce walczy Strózik.
  • 20'
    Próba gry skrzydłem w wykonaniu gości przerwana w środku pola.
  • 19'
    Lewart nadal w defensywie, jednak nie przekłada się to na nasze sytuacje strzeleckie.
  • 18'
    W pole karne wchodzi Michał Wiśniewski, dośrodkowując - jednak robi to zbyt mocno. Piłka na aucie bramkowym.
  • 17'
    Gra przerwana, nieprzepisowo potraktowany Ożóg. Piłka dla Pasów.
  • 16'
    Trwa okres przewagi Pasów. Nie przekłada się on jednak na klarowne sytuacje bramkowe.
  • 15'
    Tym razem próbujemy środkiem. Zagranie Ziemnika środkiem pola odbija się jednak od graczy gości.
  • 14'
    Szybkie wprowadzenie piłki pod pole karne na lewej flance, ale Aftyka przecina akcję.
  • 13'
    Do dośrodkowania zbiera się Myszor, jednak wysoko wyskakują defensorzy z Lubartowa. Bez zagrożenia pod bramką gości.
  • 12'
    Obydwie strony nie forsują tempa. Wciąż niewiele klarownych sytuacji strzeleckich.
  • 11'
    Krótkie rozegranie Wiśniewskiego z Budzińskim na skrzydle, przecina to defensywa z Lubartowa.
  • 10'
    Zwarta obrona gości na linii pola karnego, mamy trudności ze znalezieniem sobie pozycji do strzału.
  • 9'
    Wiśniewski atakuje drugą flanką, los akcji jest jednak podobny.
  • 8'
    Strózik szarpie skrzydłem, akcja przerwana przez dobrą interwencję bocznych obrońców rywala.
  • 7'
    Stachera przerywa akcję gości mocnym wybiciem do przodu.
  • 6'
    Marcin Budziński mierzy sprzed pola karnego, piłka minimalnie nad poprzeczką.
  • 5'
    Lewart wycofuje do własnej defensywy. Spokojne i asekuracyjne pierwsze minuty po obydwu stronach.