Lech Poznań Lech Poznań
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 0
Cracovia U-17 Cracovia U-17
  • 90'
    Koniec meczu. Niestety, młode Pasy w trudnej sytuacji przed rewanżem w Krakowie, przegrywamy z Lechem 0:3. Okazja do dalszej walki już w niedzielę, trzymamy kciuki!
  • 89'
    Minuta do zakończenia spotkania.
  • 88'
    Próba walki o honorową bramkę zakończona niepowodzeniem po strzale Ptaka.
  • 87'
    Aleksander Gazda zastąpił Ksawerego Kukułkę.
  • 86'
    Przygotowywana kolejna zmiana wśród graczy z Poznania.
  • 85'
    Z dystansu mierzy Tymiński chwilę po wejściu na boisko, broni to Kramarz.
  • 84'
    Tymiński zastąpił Kamila Budycha.
  • 83'
    Adrian Tymiński gotowy do zmiany w zespole Lecha.
  • 82'
    Mocne uderzenie Ptaka z dystansu, obok bramki rywali.
  • 81'
    Szykowana jest kolejna zmiana w zespole Lecha Poznań.
  • 80'
    Gra przenosi się do środka pola.
  • 79'
    Dynamiczna akcja Niedzielskiego pod polem karnym Pasów, wybija to Ziewiec.
  • 78'
    W środku pola szarpie Hyla, walcząc o piłkę z pomocnikami Kolejorza.
  • 77'
    Zakrzewski długą piłką szuka partnerów w polu karnym, wybijają defensorzy Kolejorza.
  • 76'
    Spokojne ostatnie minuty w wykonaniu Lecha Poznań. Gospodarze mają wynik, który ich urządza, Pasy próbują wyprowadzić kontrę.
  • 75'
    Niedzielski w miejsce Sommerfelda.
  • 74'
    Szykuje się kolejna zmiana wśród gospodarzy.
  • 73'
    Tym razem szybko do przodu zagrywa Filip Kramarz.
  • 72'
    Szulc mierzy z dystansu, minimalnie obok słupka.
  • 71'
    Igora Kornobisa zastąpił Maksym Czekała.
  • 70'
    Wynik tego spotkania zdaje się być przesądzony. Niestety, nadal ofensywnie rozgrywa Lech Poznań.
  • TRZECIA BRAMKA DLA RYWALI.
  • 69'
    Cracovia rozpoczyna od środka boiska.
  • 68'
    Trzecia bramka dla rywali. Tym razem do siatki trafia Sommerfeld.
  • 67'
    Piłkę przejmuje Budych, szukając partnerów pod polem karnym Cracovii, dynamiczna akcja Lecha.
  • 66'
    Dynamiczne rozegranie w linii pomocy z udziałem Oliwiera Hyli. Pasy potrzebują szybkiej bramki kontaktowej.
  • 65'
    Adam Kapusta szarżuje środkiem pola, powstrzymują go jednak obrońcy Lecha.
  • 64'
    Szybka zmiana w zespole z Poznania, Dawid Zięba zastąpił Jakuba Antczaka.
  • 63'
    Oszołomiony zespół Pasów stara się uspokoić grę w środku pola.
  • GOSPODARZE SZYBKO PODWYŻSZAJĄ PROWADZENIE, 2:0 DLA LECHA POZNAŃ.
  • 62'
    Pasy od środka.
  • 61'
    Niestety, szybka druga bramka dla gospodarzy. Hubert Szulc podwyższa prowadzenie Kolejorza.
  • 60'
    Lech spokojnie w środku pola, szanując świeżo zdobyte prowadzenie.
  • 59'
    Do ofensywnego ataku przystępują Pasy, szukając prostopadłym podaniem Ptaka w polu karnym gospodarzy. Przeciął to Kukułka.
  • LECH OBEJMUJE PROWADZENIE.
  • 58'
    Rozpoczynamy od środka.
  • 57'
    Gospodarze obejmują prowadzenie po strzale Jakuba Antczaka...
  • 56'
    Czekała mierzy z szesnastego metra ponad bramką Cracovii.
  • 55'
    Szybkie przejęcie Szulca, ponownie będą nacierać lechici.
  • 54'
    Spokojnie wznawia Kramarz.
  • 53'
    Prostopadłe podanie do Kukułki zakończone niecelnym strzałem.
  • 52'
    Ponownie atakuje Lech Poznań. Bokiem boiska szarżuje Czekała.
  • 51'
    Futbolówkę przechwycił Kolec.
  • 50'
    Po dograniu w pole karne kilku naszych graczy stara się dojść do strzału, jednak obrońcy z Poznania ekspediują piłkę daleko.
  • 49'
    Rzut rożny dla Pasów, do narożnika podchodzi Kęska.
  • 48'
    Z bliska Ptak, do interwencji zmuszony golkiper gospodarzy. Wybicie do boku.
  • 47'
    Ofensywnie usposobione Pasy na początku drugiej połowy! Akcję środkiem prowadzi Kęska, towarzyszy mu kilku zawodników z pola.
  • 46'
    Drugą część meczu rozpoczęliśmy od zmiany wśród gospodarzy. Dziubę zastąpił Ławniczak, Pasy bez zmian.
  • 12:57
    Obydwa zespoły ponownie na murawie, za chwilę wracamy do gry!
  • KONIEC I POŁOWY - DO PRZERWY BEZ BRAMEK.
  • 45'
    Koniec pierwszej części meczu. Mimo przewagi rywala w pierwszych minutach, Pasy z czasem wyrównały obraz gry, lecz nie skutkowało to bramkami. Wracamy za kwadrans.
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej polowy spotkania.
  • 43'
    Długi przerzut do ataku Pasów wybity przez defensywę gospodarzy.
  • 42'
    Gra przenosi się do środka pola, obydwa zespoły starają się spokojniej operować piłką.
  • 41'
    Wbijamy piłkę w pole karne rywala, przeciął to jednak Kukułka.
  • 40'
    Do interwencji pod polem karnym zmuszony Ziewiec, który wyłuskuje piłkę spod nóg Szulca.
  • 39'
    Nieco spokojniejsza gra z obydwu stron. Nikt nie chce stracić bramki do szatni.
  • 38'
    Prostopadłe podanie do Kęski wybijają rywale.
  • 37'
    Ponownie pod polem karnym Cracovia, szukamy możliwości dogrania do graczy ofensywnych.
  • 36'
    Interwencja Kukułki zostaje uznana za przepisową, gramy dalej.
  • 35'
    W polu karnym pada Ptak, czekamy na decyzję arbitra!
  • 34'
    Lech wypycha naszych graczy do boku boiska, zbieramy się do dośrodkowania w pole karne.
  • 33'
    Ofensywniej do gry podchodzą teraz Pasy. Akcja prowadzona przez Kęskę środkiem pola.
  • 32'
    Wracamy do gry.
  • 31'
    Rozpoczęła się pierwsza w tym meczu przerwa na nawodnienie.
  • 30'
    Długie dogranie do Szulca, interweniuje Hyla.
  • 29'
    Lechici prowadza grę środkiem pola, poszukując partnerów z przodu.
  • 28'
    Piłkę do gry wprowadzi Mędrala.
  • 27'
    Nasz napastnik decyduje się na uderzenie z dystansu, które ląduje obok bramki Lecha.
  • 26'
    Środkiem szarżuje Aleksander Ptak, niestety nie mając do kogo dograć z przodu.
  • 25'
    Rozgrywamy od linii defensywnej, piłkę rozprowadza Hyla.
  • 24'
    Rzut wolny wykonuje finalnie Czekała, wrzutka na głowę jednego z graczy Kolejorza jednak niecelna.
  • 23'
    Do piłki ustawionej pod polem karnym podchodzi Tomaszewski.
  • 22'
    Arbiter odgwizduje przewinienie Wszołka, rzut wolny dla rywali.
  • 21'
    Nieco uspokaja się nam to spotkanie. Gra przenosi się na dłużej do środka pola.
  • 20'
    Od bramki spokojnie wznawia Mateusz Mędrala.
  • 19'
    Adam Kapusta mierzy z dystansu, niestety niecelnie.
  • 18'
    Pasy starają się uspokoić grę w środku pola.
  • 17'
    Kolejne ofensywne wejście Sommerfelda, który uderza obok naszej bramki.
  • 16'
    Wznawiamy od własnej bramki.
  • 15'
    Nadal bez bramek, niecelne uderzenie napastnika Kolejorza!
  • 14'
    Penalty
    Do "jedenastki" podchodzi Szulc.
  • 13'
    Nieprzepisowe zagranie w polu karnym, niestety mamy rzut karny dla Lecha...
  • 12'
    Kolejna szarża zespołu Lecha, w pole karne wchodzi Antczak.
  • 11'
    Sommerfeld mierzy z dystansu, pewnie interweniuje Kramarz!
  • 10'
    Ponownie ofensywnie lechici, którzy okazują się zespołem dominującym w pierwszych minutach meczu.
  • 9'
    Ponownie od bramki grają Pasy.
  • 8'
    Antczak decyduje się na zagranie lobem, strzał ląduje jednak mocno nad poprzeczką naszej bramki.
  • 7'
    Bokiem boiska pędzi Antczak, mijając obrońców Pasów balansem ciała. Próbujemy blokować to dogranie.
  • 6'
    Akcja Pasów w środku pola, dobrze jednak ustawieni rywale. Dogranie zablokowane.
  • 5'
    Spokojnie wznawia Filip Kramarz.
  • 4'
    W pole karne dośrodkowuje Kukułka, nie dochodzi do tej piłki jednak żaden z lechitów. Aut bramkowy.
  • 3'
    Do ofensywy przechodzą gospodarze. Akcję od linii defensywnej napędza Jakub Złoch.
  • 2'
    Spokojne pierwsze sekundy, obydwa zespoły są świadome tego, że przed nimi całe 120 minut rywalizacji.
  • 1'
    Ruszamy! Od środka gospodarze.
  • 11:55
    Obydwa zespoły wychodzą na murawę, za chwilę rozpoczynamy!
  • 11:38
    Rezerwowi: Konrad Kaczmarek, Adrian Tymiński, Dawid Zięba, Jan Niedzielski, Aleksander Gazda, Igor Kornobis, Maksymilian Dziuba
  • 11:30
    Gospodarze: Mateusz Mędrala - Kamil Budych, Bartosz Tomaszewski, Jakub Złoch, Ksawery Kukułka - Mateusz Wójcik, Kacper Sommerfeld, Dawid Ławniczak - Maksym Czekała, Hubert Szulc, Jakub Antczak
  • 11:15
    Rezerwowi: 2. Stanisław Hulidov, 11. Konrad Gorszkow, 14. Mateusz Bednarz, 15. Wiktor Piekarz, 17. Kamil Konieczny, 19. Michał Dykacz, 23. Kasper Hamulewicz
  • 11:10
    Zespół Pasów w zestawieniu: 22. Filip Kramarz - 3. Mikołaj Kociołek, 4. Nikodem Wszołek, 18. Jan Ziewiec, 7. Oliwier Hyla (kpt) - 16. Michał Kęska, 5. Bartłomiej Kolec, 77. Michał Zakrzewski, 10. Wiktor Łuczyk, 20. Adam Kapusta - 9. Aleksander Ptak
  • 11:00
    Witamy z Popowa! Dziś swój pierwszy mecz w ramach półfinałów Centralnej Ligi Juniorów do lat 17 rozegrają nasi juniorzy młodsi. Zapraszamy na relację tekstową ze spotkania z Lechem Poznań.