Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Cracovia Cracovia
  • KONIEC SPOTKANIA
  • 90+5'
    Sędzia Kwiatkowski zagwizdał dziś po raz ostatni. Przegrywamy w Wielkich Derbach Krakowa z zespołem Wisły Kraków 0:1 po golu Yawa Yeboaha.
  • 90+4'
    Yellow card
    Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał również Sergiu Hanca.
  • 90+3'
    Yellow card
    Za przypadkowe uderzenie w twarz swojego przeciwnika, Marcos Alvarez ukarany zostaje żółtą kartką.
  • 90+2'
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał Marcos Alvarez, ale do piłki nie doszedł Damir Sadiković.
  • 90+1'
    Sędzia Kwiatkowski dolicza do spotkania dodatkowe 4 minuty.
  • 90'
    Replace
    Zmiana w zespole Wisły. Michala Skvarkę zastępuje Serafin Szota.
  • 89'
    Po starciu z Pelle van Amesrfoortem na boisku leży obrońca Wisły Kraków - Michał Frydrych.
  • 87'
    Zespół trenera Michała Probierza próbuje długimi podaniami dostać się pod pole karne Wisły. Na razie bez przełożenia na kolejne sytuacje strzeleckie.
  • 84'
    Próba płaskiego zagrania w pole karne Pasów w wykonaniu Patryka Plewki. Do podania wykonanego przez pomocnika Wisły nie doszedł jednak Dor Hugi.
  • 82'
    Replace
    Kolejna zmiana w zespole Wisły. Za Mateusza Młyńskiego grać będzie Dawid Szot.
  • 81'
    Corner kick
    Po rzucie rożnym do piłki próbował dojść Pelle van Amersfoort, ale został uprzedzony przez defensorów gospodarzy.
  • 80'
    Zagotowało się teraz pod bramką Wisły. Strzał Sergiu Hanki został jednak zablokowany przez Macieja Sadloka.
  • 78'
    Replace
    Zmiana w zespole gospodarzy. Jana Klimenta zastępuje Dor Hugi.
  • 75'
    Dobre uderzenie z 20 metrów w wykonaniu Alvareza. Piłka ląduje jednak w rękach Mikołaja Biegańskiego.
  • 72'
    Replace
    Na boisku w miejsce Michała Rakoczego pojawił się również Jakub Myszor.
  • 72'
    Replace
    Boisko opuszcza Karol Knap, a w jego miejsce na placu gry melduje się Florian Loshaj.
  • 69'
    W pole karne z rzutu z autu dorzucał Karol Knap, jednak obrońcy Białej Gwiazdy bez większego problemu zażegnali niebezpieczeństwo.
  • 67'
    Dobra akcja Pasów. Z dośrodkowaniem minął się golkiper Wisły, ale żaden z zawodników Cracovii nie zdołał dobić futbolówki do pustej bramki i wyszła ona na aut bramkowy.
  • 65'
    Gramy dalej. W środkowej części boiska powalony został Karol Knap i Cracovia rozpoczyna od rzutu wolnego.
  • 64'
    Sędzia Kwiatkowski postanowił przerwać spotkanie ze względu na duże zadymienie stadionu.
  • 62'
    Replace
    Pierwsza zmiana w zespole Pasów. Filipa Piszczka zastępuje Marcos Alvarez.
  • 61'
    Próba uderzenia z dystansu wykonana przez Jana Klimenta. Futbolówka uderzona przez czeskiego napastnika przelatuje jednak obok prawego słupka bramki Pasów.
  • 59'
    Yellow card
    Żółtą kartką za dyskusje z arbitrem upomniany zostaje także Maciej Sadlok.
  • 58'
    Yellow card
    Żółtą kartką za faul w bocznej strefie boiska ukarany obrońca Pasów - Jakub Jugas.
  • 57'
    Próba prostopadłego podania do Rakoczego, który został jednak uprzedzony przez Hanouska.
  • 54'
    Zagotowało się w bocznej strefie pomiędzy Kamilem Pestką a Yawem Yeboahem. Sędzia Kwiatkowski zadecydował słownie upomnieć obu zawodników.
  • 52'
    Goal
    Niestety, tracimy bramkę. Strzelcem gola dla Wisły został Yaw Yeboah.
  • 50'
    Próba podania do wychodzącego na czystą pozycję Skvarki, jednak pomocnik Wisły nie opanował futbolówki.
  • 47'
    Corner kick
    Dwa rzuty rożne dla gospodarzy w krótkim odstępie czasowym, ale bez przełożenia na zagrożenie pod bramką Pasów.
  • POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY
  • KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
  • 43'
    Krótka przerwa w grze, którą trener Michał Probierz wykorzystuje na przekazanie instrukcji swoim podopiecznym.
  • 41'
    Faul Karola Knapa na połowie gospodarzy. Wisła próbowała szybko skonstruować akcję, jednak niecelne dośrodkowanie pewnie wyłapuje Hrosso.
  • 39'
    Bokiem boiska próbował przedrzeć się Filip Piszczek, jednak napastnik Cracovii za daleko wypuścił sobie piłkę. Od bramki rozpocznie bramkarz gospodarzy.
  • 37'
    Yellow card
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika Wisły. Tym razem kartonikiem został upomniany napastnik gospodarzy - Jan Kliment.
  • 35'
    Bardzo dobry fragment meczu w wykonaniu podopiecznych trenera Michała Probierza! Kolejna dobra okazja dla Pasów i kolejna świetna interwencja Mikołaja Biegańskiego po strzale Rakoczego.
  • 33'
    Po spokojniejszym fragmencie w naszym wykonaniu w kapitalnej sytuacji znalazł się Filip Piszczek. Jego strzał głową broni jednak po raz kolejny bramkarz Wisły.
  • 31'
    Próba krótkiego rozegrania stałego fragmentu przez gospodarzy, ale strzał Młyńskiego świetnie blokują defensorzy Pasów.
  • 30'
    Po faulu na Hanousku, rzut wolny z niebezpiecznej odległości od naszej bramki będzie miała Wisła.
  • 29'
    Bardzo dobra interwencja naszego bramkarza, który łapie uderzenie głową oddane przez Jana Klimenta.
  • 27'
    Świetnie na skrzydle próbował Michał Rakoczy, ale jego strzał został zablokowany przez Frydrycha.
  • 25'
    Faul Rodina blisko środkowej linii boiska. Od rzutu wolnego zaczną gospodarze.
  • 23'
    Yellow card
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w meczu. Po brutalnym faulu w środkowej części boiska napomniany został zawodnik Wisły - Achraf El Mahdioui.
  • 21'
    Po dośrodkowaniu Knapa najlepiej w polu karnym odnalazł się Jakub Jugas, jednak jego uderzenie przeleciało nad bramką gospodarzy.
  • 21'
    Po zablokowanym dośrodkowaniu z lewej strony boiska mamy rzut rożny dla Pasów.
  • 20'
    Uderzenie z dystansu Frydrycha, jednak Lukas Hrosso bez problemu łapie piłkę.
  • 17'
    Próba prostopadłego podania do Piszczka, natomiast napastnik Cracovii nie zdołał dojść do piłki.
  • 16'
    Płaskie dośrodkowanie Yeboaha z rzutu wolnego, z którym świetnie poradzili sobie obrońcy Pasów.
  • 15'
    Faul van Amersfoorta na Plewce przy bocznej linii boiska.
  • 14'
    Próba uderzenia z dystansu w wykonaniu Pelle van Amesfoorta. Piłka przelatuje jednak wysoko nad bramką rywali.
  • 13'
    W bocznej strefie boiska Jakub Jugas fauluje Jana Klimenta. Rzut wolny dla Wisły.
  • 11'
    Kolejna świetna okazja dla Pasów! Płaski strzał Kamila Pestki broni bramkarz rywali.
  • 10'
    Atak drużyny Białej Gwiazdy lewą stroną boiska, ale akcja zostaje przerwana gwizdkiem sędziego. Sędzia dopatrzył się faulu Mateusza Młyńskiego.
  • 8'
    Próba dalekiego zagrania za plecy obrońców Wisły, ale piłkę łapie Mikołaj Biegański.
  • 7'
    Zderzenie Klimenta z Rodinem skutkujące chwilową przerwą w grze.
  • 3'
    Pierwsza bardzo groźna okazja dla Pasów. Strzał głową Filipa Piszczka broni golkiper gospodarzy.
  • 2'
    W polu karnym Pasów upada Hanousek, ale sędzia Kwiatkowski nakazuje grać dalej.
  • 1'
    Sędzia Kwiatkowski zagwizdał po raz pierwszy! Rozpoczynamy spotkanie.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 19:06
    Witamy na relacji live z 202. Wielkich Derbów Krakowa! Początek meczu już o godzinie 20:00.