Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 0
  • 16:57
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej. Kolejne spotkanie Cracovii odbędzie się w sobotni wieczór. Na stadionie przy ul. Kałuży podejmiemy szczecińską Pogoń.
  • 90+5'
    Sędzia Krzysztof Jakubik zakończył dzisiejszy mecz. Górą byli gospodarze, którzy pokonali nasz zespół, 3-0.
  • 90+2'
    Bramka dla Zabrzan. Podolski mocno przymierzył zza pola karnego. Piłka wylądowała w siatce przy prawym słupku bramki.
  • 90+2'
    Kolejna zmiana u gospodarzy - Krawczyk zastąpiony przez Pawłowskiego.
  • 90+1'
    4 minuty doliczone do czasu meczu przez sędziego.
  • 90'
    Râpă ukarany przez sędziego żółtą kartką za dyskusje.
  • 90'
    Starcie Pestki i Stalmacha w polu karnym Górnika. Zdaniem sędziego faulował zawodnik gości.
  • 88'
    Bartosz Nowak uderza z rzutu wolnego, ale futbolówka znacznie mija prawy słupek bramki.
  • 87'
    Janza faulowany przez Myszora po lewej stronie na wysokości pola karnego Cracovii.
  • 85'
    Kolejna zmiana u gospodarzy. Cholewiak zmienia Dadoka.
  • 80'
    Ostatnia zmiana w Cracovii. Rivaldinho zmienia Kakabadze.
  • 80'
    Druga zmiana w Górniku. W miejsce Gryszkiewicza wchodzi Szymański.
  • 80'
    Zmiana w Górniku. Stalmach wchodzi w miejsce Kubicy.
  • 79'
    Myszor z prawej strony pobiegł w pole karne i podał do Konoplyanki. Ukrainiec jednak nie dosięgnął wślizgiem futbolówki.
  • 76'
    8544 osoby zasiadły na stadionie w Zabrzu, aby oglądać dzisiejsze spotkanie.
  • 74'
    Pestka pomknął lewą stroną po podaniu od Konoplyanki, ale jego próba wrzutki piłki w pole karne została powstrzymana przez jednego z Zabrzan.
  • 72'
    Loshaj faulowany przez Janžę na prawym skrzydle pod polem karnym Górnika. Rzut wolny dla "Pasów".
  • 71'
    Kakabadze blokuje wrzutkę Janžy z lewej strony i arbiter dyktuje rzut rożny.
  • 70'
    Kolejna zmiana w Cracovii. W miejsce Rakoczego wchodzi Myszor.
  • 68'
    Rakoczy próbował znaleźć sobie miejsce do strzału w polu karnym, jednak wcześniej jeden z arbitrów doszukał się pozycji spalonej jednego z zawodników "Pasów"
  • 61'
    Loshaj strzela z rzutu wolnego, ale piłka odbija się od muru i o centymetry szybuje nad poprzeczkę bramki.
  • 60'
    Gryszkiewicz ukarany żółtą kartką za faul na Rakoczym na 23. metrze.
  • 59'
    Manneh zagrywa do Krawczyka w uliczkę, Polak oddaje strzał, ale Niemczycki dobrze interweniuje. Później jednak chorągiewka liniowego poszybowała do góry.
  • 57'
    ... a Sipľaka zastępuje Pestka.
  • 57'
    Podwójna zmiana w Cracovii. W miejsce Hanki wchodzi Konoplyanka...
  • 57'
    ... ale także dla zawodnika Górnika
  • 57'
    Sprzeczka pomiędzy van Amersfoortem, a Dadokiem. Kartka dla Holendra...
  • 53'
    Nowak oddaje zaskakujący strzał z lewej strony pola karnego, który na raty powstrzymuje Niemczycki.
  • 51'
    Sipľak zderza się głowami z Dadokiem na środku boiska. Chwila przerwy.
  • 47'
    Hanca pada na boisko na połowie gospodarzy po kontakcie z Wiśniewskim. Arbiter daje Rumunowi chwilę na to, by mógł wstać.
  • 46'
    Wiśniewski mija kilku obrońców Cracovii prawą stroną, po czym podaje do Podolskiego. Niemiec rodem z Gliwic odwraca się w stronę bramki Cracovii i uderza obok lewego słupka bramki.
  • 46'
    Gwizdek sędziego rozpoczyna drugą połowę!
  • 46'
    W przerwie zmiana w zespole "Pasów" - za Lusiusza wchodzi Loshaj.
  • 45+2'
    Sędzia kończy pierwszą połowę. Do przerwy przegrywamy 0-2.
  • 45+1'
    2 minuty doliczone do czasu pierwszej połowy przez Krzysztofa Jakubika.
  • 45'
    Sipľak strzela głową po wrzutce z prawej strony. Piłka pewnie chwycona przez Bielicę.
  • 42'
    Druga bramka Górnika. Nowak dobija lobem piłkę w polu karnym, która wcześniej odbiła się od prawego słupka.
  • 41'
    Janža z lewego narożnika pola karnego celuje na dalszy słupek bramki, ale futbolówka mija bramkę.
  • 38'
    Rasmussen dostaje piłkę z prawej strony od Kakabadze, jednak kąt był zbyt ostry, by strzał Duńczyka zagroził bramce Górnika.
  • 32'
    Wiśniewski wybija piłkę na rzut rożny po próbie Hanki z ostrego kąta.
  • 29'
    Nowak wpada w pole karne po podaniu od Krawczyka w uliczkę. Râpă pewnym wślizgiem wybija futbolówkę spod nóg gracza Górnika.
  • 26'
    Van Amersfoort otrzymuje piłkę na wysokości linii pola karnego, jednak w ostatniej chwili Gryszkiewicz wślizgiem zatrzymuje próbę Holendra.
  • 23'
    Zespół VAR podtrzymuje decyzję z boiska. Hanca był na minimalnym spalonym w momencie podania do niego.
  • 21'
    Hanca podaje do Rassmusena z prawej strony, Duńczyk z kilkunastu metrów mocnym strzałem pokonuje bramkarza, jednak sędzia liniowy dopatrzył się spalonego. Trwa analiza VAR.
  • 19'
    Dośrodkowanie w wykonaniu Kakabadze z prawego skrzydła. Janicki wybija piłkę głową poza pole karne.
  • 19'
    Żółty kartonik dla Lusiusza za faul wyprostowanymi nogami w środku boiska.
  • 18'
    Wrzutka Sipľaka z ponad 30 metrów w pole karne. Piłka jednak nie znalazła adresata i Zabrzanie zażegnują niebezpieczeństwo.
  • 17'
    Manneh blokuje próbę dośrodkowania w wykonaniu Lusiusza. Mamy rzut rożny!
  • 15'
    Dadok próbował wrzucić piłkę z prawej strony w pole karne. Dwaj defensorzy Cracovii skutecznie jednak przeszkodzili młodemu Zabrzaninowi i piłka wylądowała za końcową linią boiska.
  • 12'
    Wrzutka z rzutu wolnego z prawej strony, ale Janicki nie był w stanie umieścić głową piłki w siatce gości.
  • 8'
    Bramka dla Górnika. Podolski z lewej strony pola karnego podaniem po ziemi znalazł Dadoka, który pokonał Niemczyckiego z 4. metra.
  • 3'
    Manneh szukał górnym podaniem kolegów w polu karnym. Zespołowa praca defensywy "Pasów" zażegnała jednak niebezpieczeństwo.
  • 2'
    Wysoki pressing zespołu Cracovii od samego początku spotkania.
  • 1'
    Arbiter z Siedlec gwiżdże po raz pierwszy. Zaczynamy mecz!
  • 14:58
    Zawodnicy obu zespołów w asyście trójki sędziowskiej z Krzysztofem Jakubikiem na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy mecz!
  • 14:32

Oto ekipa, którą w bój wystawił trener "Pasów", Jacek Zieliński:

• 14:14
    Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkania 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy! Pierwszy gwizdek Krzysztofa Jakubika z Siedlec o 15:00.