Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
Piast Gliwice Piast Gliwice
  • 16:53
    Daniel Stefański zakończył mecz. Niestety, ulegliśmy Piastowi Gliwice, 0-1. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia podczas kolejnej relacji "na żywo".
  • 90+1'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do czasu gry.
  • 90'
    Zmiana w ekipie Piasta. Vida zastępuje Kądziora.
  • 89'
    Zmiana w Cracovii. Loshaj wchodzi za Knapa.
  • 85'
    Ameyaw fauluje zbyt ostro Rodina, za co ogląda żółtą kartkę
  • 84'
    Rivaldinho spróbował szczęścia strzałem z półobrotu. Piłka poszybowała ponad bramkę.
  • 82'
    ... a Kaput zmienił Kostadinova.
  • 82'
    Podwójna zmiana w Piaście. Ameyaw zmienia Pyrkę...
  • 76'
    ... a Ogorzały zmienia Hebo Rasmussena.
  • 76'
    Lusiusz zmienia van Amersfoorta...
  • 71'
    5672 widzów jest #NaStadionie przy ul. Kałuży 1.
  • 70'
    Zmiana w Piaście. Toril zastępuje Wilczka.
  • 66'
    Kądzior trafia w prawą, boczną część siatki po rajdzie w pole karne.
  • 65'
    Kolejna próba Rivaldinho. Brazylijczyk strzelał z linii pola karnego.
  • 64'
    Wilczek wbiega w pole karne, uderza po ziemi na lewy, dalszy słupek, ale pudłuje.
  • 63'
    Rivaldinho dostaje piłkę z prawej strony, ale pudłuje po strzale głową.
  • 60'
    Strzał po ziemi van Amersfoorta zza pola karnego. Plach paruje piłkę na rzut rożny prawą ręką.
  • 59'
    Strzał Huka z 27. metra. Futbolówka pofrunęła wysoko ponad bramkę Cracovii.
  • 55'
    Rivaldinho uderza z ostrego kąta z prawej strony pola karnego; Plach paruje piłkę przed siebie.
  • 53'
    Rzut rożny z prawego narożnika - Rapa pudłuje po strzale głową z lewej strony pola karnego.
  • 51'
    Żółty kartonik dla Rodina; obrońca "Pasów" zdaniem sędziego faulował Wilczka.
  • 50'
    Myszor dośrodkowuje z prawej strony. Piłkę łapie jednak Plach.
  • 48'
    Wrzutka Kądziora z lewej strony na głowę Czerwińskiego. Strzał głową obrońcy Piasta ponownie niecelny.
  • 46'
    Arbiter, Daniel Stefański rozpoczął gwizdkiem drugą połowę.
  • 46'
    Pierwsza zmiana jeszcze w przerwie meczu. W miejsce Rakoczego wchodzi Rivaldinho.
  • 15:48
    Daniel Stefański zakończył pierwszą połowę. Do przerwy przegrywamy, 0-1.
  • PRZERWA
  • 45+1'
    1 minuta doliczona do czasu pierwszej połowy.
  • 44'
    Bramka dla gości. Damian Kądzior wbiegł w pole karne i mocnym uderzeniem pokonał Niemczyckiego.
  • 38'
    Wilczek pakuje piłkę do siatki, ale arbiter liniowy zauważył, że zawodnik Piasta był na pozycji spalonej. Nadal mamy 0-0.
  • 35'
    Chrapek uderzał lewą nogą w polu karnym, ale piłka poszybowała ponad bramkę.
  • 34'
    Mosór próbuje dośrodkowaniem znaleźć kolegów w polu karnym, Niemczycki jednak chwyta piłkę.
  • 30'
    Pyrka dośrodkowuje z prawej strony na głowę Wilczka, ale napastnik Piasta nie wykorzystał swojej okazji.
  • 28'
    Ghita powstrzymuje Wilczka w środkowym kole boiska. Rzut wolny dla gości.
  • 20'
    Kądzior dośrodkowuje z lewej strony w pole karne na głowę Czerwińskiego. Obrońca Piasta minimalnie pudłuje.
  • 18'
    Wrzutka z prawego skrzydła w pole karne; Czerwiński wybija na rzut rożny.
  • 15'
    Pestka wybija piłkę zagrywaną z lewego skrzydła po ziemi. Było niebezpiecznie!
  • 14'
    Hebo Rasmussen strzela po ziemi z 20. metra, ale futbolówka mija lewy słupek bramki.
  • 13'
    Rakoczy fauluje Pyrkę na prawym skrzydle w okolicy 23. metra od bramki.
  • 12'
    Po niezbyt dobrze rozegranym rzucie wolnym przez gości, zawodnikom Cracovii udało się zażegnać niebezpieczeństwo i akcja przeniosła się ponownie w środkową strefę boiska.
  • 11'
    Gliwiczanie szukają okazji do ataku pod polem karnym "Pasów".
  • 7'
    Oba zespoły skupiają swoją grę w środkowej strefie boiska i czekają na wykorzystanie słabszego punktu rywala.
  • 1'
    Ruszamy! Pierwszy gwizdek Daniela Stefańskiego za nami.
  • 14:57
    Zawodnicy obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Danielem Stefańskim na czele wchodzą na boisko. Za moment ruszamy!
  • 14:15
    Oto ekipa, która wybiegnie na boisko na spotkanie z Piastem Gliwice.
  • 13:57
    Witamy Państwa w naszej relacji tekstowej "na żywo" ze spotkania 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Cracovią, a Piastem Gliwice. Pierwszy gwizdek Daniela Stefańskiego o 15:00!