Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Radomiak Radom Radomiak Radom
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
  • 19:55
    Koniec! Po meczu pełnym walki pokonujemy Radomiaka! Do zobaczenia za tydzień, kiedy to w Wielkich Derbach Krakowa podejmiemy Wisłę!
  • 90+4'
    Kolejna świetna próba zza pola karnego w wykonaniu gracza Radomiaka. Znów piłka zmierza obok prawego słupka.
  • 90+1'
    Nascimento ukarany żółtą kartką za faul w okolicach linii środkowej boiska.
  • 90+1'
    Co najmniej 6 minut doliczonych do czasu gry.
  • 89'
    Jo Santos z żółtą kartką za próbę wymuszenia faulu.
  • 89'
    Po analizie VAR rzut karny został anulowany.
  • 85'
    Penalty
    Rzut karny dla Radomiaka. Arbiter dopatrzył się faulu na Jo Santosie
  • 84'
    Sokół strzela głową po dośrodkowaniu piłki z prawej strony. Futbolówka mija prawy słupek bramki.
  • 80'
    Jo Santos strzela mocno z rzutu wolnego. Piłka lecąca przy prawym słupku bramki zostaje jednak sparowana przez Hrossę.
  • 76'
    Zmiana w Cracovii. Myszor zmieniony przez Kakabadze.
  • 75'
    Leandro pokusił się o pięknego woleja z prawej strony pola karnego. Piłka mija lewy słupek bramki.
  • 73'
    ... schodzą z niego Angielski i Silva.
  • 73'
    Podwójna zmiana w Radomiaku. Na boisko wchodzą Sokół i Matos...
  • 71'
    ... Wchodzą na nie Knap i Rakoczy.
  • 71'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Boisko opuszczają Lusiusz i Konoplyanka...
  • 69'
    Kolejny nieuznany gol. Znów dopatrzono się przewinienia jednego z naszych graczy.
  • 66'
    Drugi żółty kartonik dla Dariusza Banasika i trener Radomiaka zmuszony jest opuścić ławkę rezerwowych.
  • 66'
    Rodin również ukarany żółtą kartką za ten incydent.
  • 66'
    Żółta kartka dla Rossiego za awanturę na boisku.
  • 62'
    Abramowicz wrzuca piłkę z lewego skrzydła, obrońcy jednak pewnie interweniują.
  • 61'
    Zmiana w Cracovii. Florian Loshaj zmienia Rivaldinho.
  • 58'
    Piłka wpada do siatki Radomiaka po strzale głową Rodina, ale arbiter dopatruje się przewinienia jednego z naszych piłkarzy.
  • 57'
    Cichocki wybija piłkę sprzed linii bramkowej na rzut rożny po podaniu z lewej strony po ziemi w wykonaniu Myszora.
  • 56'
    Konoplyanka wrzuca piłkę z lewej strony rzutu wolnego, ale Kochalski pewnie odczytuje zamiary naszego gracza.
  • 54'
    Maurides spróbował szczęścia z 30 metrów, ale piłka poszybowała obok prawego słupka.
  • 52'
    3663 kibiców jest dziś na stadionie w Radomiu.
  • 50'
    Ghita wybija piłkę poza boisko po rajdzie Angielskiego w pole karne.
  • 48'
    Żółty kartonik dla Łukasika.
  • 47'
    Rivaldinho oddał strzał spoza 20. metra po ziemi. Kochalski pewnie chwycił piłkę.
  • 46'
    ... w ich miejsce weszli Jo Santos i Maurides.
  • 46'
    Podwójna zmiana w Radomiaku. Z boiska zeszli Machado i Radecki...
  • 18:46
    Do przerwy prowadzimy z Radomiakiem po bramce Jakuba Myszora. Wracamy za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Żółty kartonik dla trenera Banasika za dyskusje z arbitrami.
  • 45+1'
    Co najmniej jedna minuta doliczona do czasu gry.
  • 36'
    Ostry faul Jablonsky'ego na naszej połowie i Damian Kos pokazuje naszemu zawodnikowi kartkę.
  • 34'
    Rossi wybija poza pole karne piłkę wrzucaną z prawej strony przez Rapę.
  • 33'
    Abramowicz wrzuca piłkę z lewej strony na głowę Angielskiego. Ten znów pudłuje.
  • 31'
    Angielski zagrywa z prawej strony do Radeckiego, ale zamiary graczy z Radomia odczytują nasi obrońcy!
  • 28'
    Angielski strzela głową w polu karnym, jednak piłka szybuje ponad poprzeczkę!
  • 24'
    GOL DLA PASÓW! Dobitkę w polu karnym na bramkę zamienia Kuba Myszor. Dalej, Pasy!
  • 23'
    Rossi fauluje w środku pola Konoplyankę. Na razie jednak bez kartki dla gracza Radomiaka.
  • 20'
    Ghita powstrzymuje czysto rajd Leandro z prawego skrzydła w pole karne.
  • 18'
    Wrzutka Sipl'aka z lewej strony, jednak obrońcy gospodarzy wybijają piłkę poza pole karne.
  • 17'
    Łukasik wrzuca piłkę w pole karne z rzutu rożnego, futbolówka jednak nie trafia do żadnego z jego kolegów.
  • 16'
    Jablonsky wybija piłkę na rzut rożny po tym, kiedy próbowali do niej dopaść w polu karnym zawodnicy gospodarzy.
  • 15'
    Zmiana w Radomiaku. Nascimento zmienia kontuzjowanego Luizao.
  • 13'
    Machado dośrodkowuje z lewej strony, ale piłka zatrzymuje się na jednym z naszych defensorów.
  • 11'
    Van Amersfoort uderza piłkę zza pola karnego po podaniu od Myszora. Futbolówka po rykoszecie leci ponad bramkę rywali.
  • 10'
    Myszor wpada w pole karne, ale obrońcy gospodarzy w porę utrudniają zadanie zawodnikowi "Pasów".
  • 8'
    Radecki strzela z 23. metra, ale Jablonsky skutecznie blokuje piłkę. Zagrożenie zażegnane!
  • 7'
    Rodin zatrzymuje skutecznie kontrę Radomiaka poprzez wybicie piłki spod nóg Angielskiemu.
  • 4'
    Rapa wbiegał z prawego skrzydła do wrzutki, ale skuteczna interwencja obrońcy Radomiaka zażegnała na chwilę niebezpieczeństwo.
  • 1'
    Na murawie w polu karnym gospodarzy leży Łukasik. Chwila na interwencję służb medycznych.
  • 17:57
    Oba zespoły w asyście ekipy sędziowskiej z Damianem Kosem na czele wchodzą na plac gry. Za moment ruszamy!
  • 17:11
    Oto ekipa, którą wystawił na dzisiejszy mecz Trener "Pasów", Jacek Zieliński.

• 17:08
    Witamy w naszej relacji tekstowej. Już za niecałą godzinę rozpoczniemy mecz przeciwko Radomiakowi Radom!