Raków Częstochowa Raków Częstochowa
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Cracovia Cracovia
  • 16:59
    Tomasz Kwiatkowski zakończył dzisiejsze spotkanie. Wracamy z Częstochowy z jednym punktem. Do zobaczenia w piątek na meczu z Wisłą Płock!
  • KONIEC MECZU
  • 90+7'
    Yellow card
    ... i Petraska za awanturę w polu karnym.
  • 90+7'
    Yellow card
    Żółty kartonik dla Ghity...
  • 90+6'
    Próba Kuna z kilkunastu metrów, jedynie rykoszet od jednego z naszych graczy zapobiegł strzeleniu bramki.
  • 90+3'
    Replace
    Zmiana w Rakowie. Musiolik wchodzi za Iviego Lopeza.
  • 90+1'
    Replace
    Zmiana w Cracovii. Ogorzały zastępuje Myszora.
  • 90'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do czasu meczu.
  • 86'
    5500 osób ogląda dzisiejszy mecz na stadionie w Częstochowie.
  • 86'
    Kakabadze wbiegł do środka i oddał strzał, po którym piłka minęła lewy słupek bramki.
  • 83'
    Replace
    ... a wchodzą na nie Gvilia i Kochergin.
  • 83'
    Replace
    Podwójna zmiana w Rakowie. Z boiska schodzą Lederman i Wdowiak...
  • 83'
    Arak strzela nożycami w polu karnym, Hrosso jednak pewnie interweniuje.
  • 82'
    Replace
    Zmiana w Rakowie. Arak zastępuje Gutkovskisa.
  • 79'
    Rivaldinho strzela w prawą, boczną siatkę po próbie z prawej strony pola karnego.
  • 78'
    Wdowiak strzela piłkę w polu karnym, ale ta mija lewy słupek bramki.
  • 75'
    Arsenić strzela głową w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale pudłuje.
  • 71'
    Yellow card
    Tudor ogląda żółtą kartkę za próbę wymuszenia faulu przed polem karnym.
  • 68'
    Centrostrzał Rapy z prawej strony, ale Kovacević łapie pewnie lecąca w jego stronę piłkę.
  • 67'
    Jablonsky i jego główka zagroziły bramce Rakowa. Niewiele brakowało, a objęlibyśmy prowadzenie.
  • 66'
    Hanca strzela z ostrego kąta z lewej strony po podaniu od Myszora, ale Petrasek zablokował uderzenie Rumuna.
  • 65'
    Piłka odbija się od poprzeczki po strzale jednego z graczy Rakowa!
  • 62'
    Goal
    GOOOOOL! Hanca pokonuje bramkarza strzałem zza pola karnego. Mamy remis!
  • 60'
    Replace
    ... a schodzą Sipl'ak i Rakoczy.
  • 60'
    Replace
    Podwójna zmiana w Cracovii... Wchodzą Rivaldinho i Kakabadze...
  • 58'
    Wdowiak pakuje piłkę do siatki z najbliższej odległości, ale liniowy dopatrzył się spalonego.
  • 55'
    Yellow card
    Faul Rakoczego na połowie rywali w momencie wyjścia Rakowa do kontry, co spowodowało, że zawodnik "Pasów" obejrzał żółtą kartkę.
  • 54'
    Żółty kartonik pokazany asystentowi Rakowa, Goncalo Feio.
  • 53'
    Hebo Rasmussen popędził w pole karne rywali, ale dopiero tam powstrzymali go wespół środkowi obrońcy Rakowa.
  • 52'
    Ponownie strzelał Ivi Lopez - tym razem z 23 metrów posłał piłkę, która poleciała obok lewego słupka bramki.
  • 51'
    Ivi Lopez groźnie strzela z rzutu wolnego, ale piłka trafia w zewnętrzną część lewego słupka bramki.
  • 50'
    Yellow card
    Jablonsky nieprzepisowo zatrzymuje Iviego Lopeza przed naszym polem karnym i ogląda żółtą kartkę.
  • 49'
    Myszor strzela z ponad 20 metrów, ale piłka pędząca po ziemi mija lewy słupek bramki.
  • 47'
    Ghita strzela głową w polu karnym po wrzutce Sipl'aka z prawej strony. Piłka odbija się jeszcze od obrońcy Rakowa i mamy kolejny rzut rożny.
  • 47'
    Rapa wrzuca piłkę z prawej strony, ale ta nie znalazła właściwego adresata w polu karnym.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 46'
    Replace
    Zmiana w Rakowie w przerwie - Długosz wchodzi w miejsce Sturgeona
  • 15:47
    Do przerwy przegrywamy z Rakowem. Do zobaczenia za kwadrans!
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45+1'
    Co najmniej 1 minuta doliczona do pierwszej połowy.
  • 44'
    Potężne pudło Gutkovskisa zza pola karnego.
  • 43'
    Kovacević nie daje się pokonać mimo dośrodkowania z rzutu rożnego w wykonaniu Sipl'aka z prawego narożnika zmierzającego do bramki.
  • 38'
    Goal
    Bramka dla Rakowa. Gutkovskis pokonuje Hrossę strzałem głową z pola karnego.
  • 37'
    Ivi Lopez strzela z kilkunastu metrów z rzutu wolnego, ale skutecznie działa nasz mur.
  • 31'
    Kolejna próba Wdowiaka z lewej strony - piłkę zmierzającą przy prawym, dalszym słupku łapie Hrosso.
  • 27'
    Strzał Wdowiaka z lewej strony pola karnego; piłkę, która zdążyła jeszcze skozłować, chwycił Hrosso.
  • 24'
    Yellow card
    Papanikolaou ogląda żółtą kartkę po ostrym ataku wślizgiem na Lukasa Hrossę.
  • 23'
    Wdowiak szukał dośrodkowania z lewego skrzydła, ale piłka nie znalazła adresata i opuściła boisko za końcową linią boiska.
  • 21'
    Replace
    Zmiana w Cracovii. Konoplyankę zmienia Hanca.
  • 20'
    Sipl'ak skutecznie blokuje dośrodkowanie Sturgeona z prawego skrzydła.
  • 17'
    Kun strzela groźnie na wysokości pola karnego. Piłka mija prawy, dalszy słupek bramki, przy którym celował gracz Rakowa.
  • 11'
    Sturgeon oddał strzał spoza pola karnego, a piłka po nim minęła bramkę "Pasów".
  • 8'
    Sipl'ak szukał dośrodkowania z lewej strony, ale Sturgeon był na posterunku.
  • 5'
    Wdowiak strzela po ziemi po prawej stronie pola karnego, ale Hrosso pewnie łapie piłkę.
  • 3'
    Piłka odbija się od poprzeczki! W polu karnym piłkę uderzał Rodin.
  • 2'
    Rajd Myszora w pole karne zostaje powstrzymany przez defensorów Rakowa.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 14:57
    Oba zespoły w asyście ekipy sędziowskiej z Tomaszem Kwiatkowskim na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy mecz!
  • 13:55
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo"! Już o 15:00 ruszy spotkanie pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Cracovią. Liczymy na ciekawy pojedynek!