• KONIEC
  • 19:30
    Niestety, z Warszawy wyjeżdżamy bez punktów. Dziękujemy za doping i wsparcie przez cały sezon 2021/22!
  • 90+1'
    2 minuty doliczone do czasu meczu.
  • 88'
    Zmiana też w szeregach Pasów. Ożóg zastępuje Konoplyankę
  • 88'
    ... a Strzałek zastąpił Josuego.
  • 88'
    ... Celhaka zmienił Sokołowskiego...
  • 88'
    Trzy zmiany w Legii. Muci wchodzi za Wszołka...
  • 84'
    Trzeci gol dla Legii. Po "centrostrzale" z prawego skrzydła z bramki mógł cieszyć się Rafael Lopes.
  • 82'
    Myszor strzela z prawej strony pola karnego, a po momencie chaotycznej gry defensywnej rywali piłkę wyłapuje Miszta.
  • 81'
    Słupek! Piłka odbija się od niego po strzale z prawej strony w wykonaniu jednego z naszych zawodników.
  • 79'
    Kakabadze uderza z 18. metra z prawej strony, ale ta próba była nieudana w wykonaniu Gruzina.
  • 76'
    20803 widzów śledzi zmagania na stadionie w Warszawie.
  • 74'
    Zmiana w Legii. Kapustka wchodzi w miejsce Pekharta.
  • 71'
    Efektowna próba Konoplyanki zza pola karnego, po której piłka minimalnie mija prawy słupek bramki.
  • 69'
    ... a Rocha zastępuje Pestkę.
  • 69'
    Kolejna podwójna zmiana w Cracovii. Loshaj zmienia Rivaldinho...
  • 66'
    Drugi gol dla Legii. Pekhart strzela głową w polu karnym i mimo usilnych prób interwencji nie udało się zapobiec bramce.
  • 64'
    Rodin minimalnie pudłuje głową w polu karnym po wrzutce z rzutu wolnego z prawej strony.
  • 63'
    Hołownia ogląda żółtą kartkę za faul na Myszorze na prawym skrzydle.
  • 62'
    Zmiana w Legii. Lopes zmienia Rosołka.
  • 59'
    ... a van Amersfoort zmienił Lusiusza.
  • 59'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Myszor zmienia Rakoczego...
  • 54'
    Bramka dla Legii. Rosołek pokonuje naszego bramkarza strzałem po ziemi kierowanym w stronę prawego, dalszego słupka.
  • 51'
    Pekhart pokonuje Hrossę na wysokości pola karnego, ale liniowy uznał, że napastnik Legii był na spalonym.
  • 18:21
    Do przerwy przy ul. Łazienkowskiej mamy bezbramkowy remis. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Kakabadze! Gruzin popędził prawym skrzydłem i miał dogodną okazję w polu karnym do pokonania Miszty.
  • 45+1'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do czasu pierwszej połowy.
  • 41'
    Rivaldinho strzela z woleja z 8. metra, piłka leci ponad poprzeczkę, ale nawet gdyby Brazylijczyk zdobył gola, to nie zostałby uznany z powodu spalonego.
  • 40'
    Rakoczy był powstrzymywany na wysokości środka boiska przez Hołownię.
  • 37'
    Groźny strzał Josue z 20 metrów z rzutu wolnego. Piłka minimalnie mija prawy słupek bramki.
  • 25'
    Rakoczy wrzuca piłkę w pole karne z prawego skrzydła, ale zabrakło dokładnego zagrania do ewentualnego adresata.
  • 23'
    Pekhart próbował wymusić rzut karny, za co sędzia ukarał go pokazaniem żółtej kartki.
  • 16'
    Rapa wybija piłkę głową poza pole karne po wrzutce Legionisty z prawego skrzydła.
  • 14'
    Josue szukał kolegi dośrodkowaniem z lewej strony, piłka mija jednak prawy słupek bramki.
  • 10'
    Wszołek wpada w pole karne, ale zostaje powstrzymany przez Hrossę i jednego z naszych obrońców.
  • 9'
    Kolejny mocny strzał Slisza z dystansu. Tym razem jednak futbolówka poszybowała ponad konstrukcję bramki.
  • 6'
    Wolej Rosołka z ponad 20 metrów, ale piłka szybuje wysoko ponad bramką.
  • 3'
    Slisz pokusił się o strzał zza pola karnego, ale Hrosso nie dał się pokonać, świetna parada golkipera Pasów!
  • 2'
    Rakoczy strzela z wysokości pola karnego po podaniu z prawej strony, ale rykoszet ze strony obrońcy Legii zażegnał niebezpieczeństwo.
  • 17:27
    Zawodnicy obu zespołów w asyście ekipy sędziowskiej z Damianem Kosem na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy ostatni mecz sezonu 2021/2022!
  • 16:26
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo" ze spotkania pomiędzy Legią Warszawa, a Cracovią. Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o 17:30.