17-08-2022 17:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 0
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
  • 18:53
    Koniec! Podopieczni Wojciecha Ankowskiego pewnie pokonują ekipę Wisły Sandomierz, 3-0 i wciąż są liderem rozgrywek. Do zobaczenia przy okazji niedzielnego meczu z KS Wiązownica!
  • KONIEC
  • 90+3'
    Żółty kartonik dla Bednarza.
  • 90+2'
    Bała dośrodkowuje z lewej strony, a ofiarną interwencją popisuje się Ciołek.
  • 90+1'
    Poprzeczka! Piłka odbija się od niej po strzale głową w wykonaniu Tomasza Bały!
  • 90+1'
    Co najmniej 3 minuty doliczone do czasu meczu.
  • 88'
    Stachera wrzuca mocną, płaską piłkę w pole karne gości, ponownie górą jednak byli defensorzy.
  • 86'
    Rajd Wiśniewskiego w pole karne, ale w decydującym momencie zatrzymują go obrońcy gości.
  • 83'
    Trudy meczu zaczynają dawać się zawodnikom we znaki. Jeden z piłkarzy Pasów musiał otrzymać pomoc ze strony kolegów po złapaniu skurczu.
  • 80'
    Kolejna zmiana w Cracovii II. W miejsce Kanacha wchodzi Wojtysko.
  • 79'
    Zmiana w Wiśle. W miejsce Partyki wszedł Bruzda.
  • 79'
    Kolejne minimalne pudło. Jego autorem jest Stachera.
  • 78'
    Strzał Bały z ponad 20 metrów, po którym futbolówka przelatuje ponad poprzeczkę bramki Wisły Sandomierz.
  • 75'
    ... a wchodzą na nie Bała i Mróz.
  • 75'
    Podwójna zmiana w Cracovii II. Z boiska schodzą Strózik i Nowicki...
  • 74'
    Kolejna wrzutka Stachery z prawej strony, po której piłkę wybijają obrońcy klubu z Sandomierza.
  • 72'
    GOOOOOOOL! Drugie trafienie Sebastiana Strózika po strzale po ziemi w okolicach 16. metra przy lewym słupku bramki!
  • 70'
    Zmiana w Wiśle. Rękas zastępuje Ferensa.
  • 69'
    ... a wchodzą na nie Wiśniewski i Gut.
  • 69'
    Podwójna zmiana w Cracovii II. Z boiska schodzą Kapek i Ożóg...
  • 69'
    Kapek minimalnie pudłuje obok lewego słupka po próbie głową.
  • 68'
    Goście podostrzyli grę na własnej połowie. Tym razem powstrzymany został Budziński, ale sędzia nie zdecydował się na wyciągnięcie kartonika.
  • 65'
    Faul na Kanachu, za który żółty kartonik ogląda Jakub Janik.
  • 63'
    GOOOOOOOOOOL! Kapitalny strzał po ziemi Strózika, po którym kłopoty miał Ciołek i mimo interwencji gracza gości piłka wpadła do siatki.
  • 62'
    Wysoki pressing ze strony Pasów, który w formacji defensywnej sprawia kłopoty ekipie z Sandomierza.
  • 59'
    Zmiana w ekipie gości. Bednarz wchodzi w miejsce Stępnia.
  • 58'
    Ciołek piątskuje piłkę przed siebie po potężnej bombie Kapka z 20 metrów!
  • 57'
    Sprytne zagranie Bracika, który nabił napastnika rywali w taki sposób, by piłka dotarła prosto pod ręce Wilka.
  • 54'
    Tempo gry wyraźnie zwolniło. Do tej pory nie było żadnych klarownych okazji po obu stronach. Częściej futbolówką operują gracze gości.
  • 49'
    Podanie Persaka w uliczkę w poszukiwaniu kolegi z ataku, po którym jednak futbolówka przekroczyła końcową linię boiska.
  • 48'
    Jak na razie w drugiej połowie obie strony próbują szukać okazji do rozbicia szyków obronnych, dlatego najczęściej piłka znajduje się w środku pola,
  • 17:49
    Do przerwy podopieczni Wojciecha Ankowskiego prowadzą po bramce Przemysława Kapka. Do zobaczenia za kwadrans!
  • 45+1'
    Co najmniej 1 minuta została doliczona do czasu I połowy.
  • 43'
    Ożóg pokusił się o próbę wolejem z kilkunastu metrów, ale i ta okazja została zmarnowana.
  • 42'
    Ożóg strzela z lewej strony pola karnego, jednak tę próbę znów zablokował ciałem jeden z obrońców rywali.
  • 39'
    Mamy chwilę przerwy po tym, jak jeden z zawodników gości doznał urazu we własnym polu karnym.
  • 36'
    Dośrodkowanie Stachery z prawej strony, które odczytują obrońcy Wisły i wybijają po nim piłkę poza pole karne.
  • 34'
    Nowicki wpada w pole karne z lewego skrzydła, a jego zamiary odczytuje obrońca gości.
  • 34'
    Dośrodkowanie w kierunku główkującego Wodza w pole karne, które jednak nie dociera do adresata.
  • 32'
    Strzał Budzińskiego z ponad 20 metrów. Piłka leci wysoko ponad poprzeczkę bramki strzeżonej przez Ciołka.
  • 30'
    Dośrodkowanie z lewego narożnika boiska na głowę Jodłowskiego, który jednak strzela obok prawego słupka.
  • 29'
    Zagranie piłki do Ożoga w uliczkę przed pole karne, po którym jednak uniesiona została chorągiewka. Mamy spalonego.
  • 28'
    Persak blokuje świetną próbę Budzińskiego z kilku metrów pod bramką Wisły. Było blisko podwyższenia prowadzenia!
  • 27'
    Stępień strzela piłkę z woleja, ale ta szybuje wysoko ponad naszą bramką.
  • 25'
    GOOOOOOOOL! Przemysław Kapek wykorzystuje idealne podanie z prawej strony od Budzińskiego i szczupakiem pokonuje Ciołka!
  • 24'
    Stachera wbiegł z prawej strony do środka pola i na kilka metrów przed polem karnym rywali oddał strzał wyłapany przez Ciołka.
  • 22'
    Jodłowski strzela z rzutu wolnego, jednak piłka szybuje obok prawego słupka.
  • 21'
    Kuzior fauluje Kanacha na 30 metrów przed bramką Wisły. Mamy rzut wolny!
  • 20'
    Ciołek po raz kolejny zmuszony do interwencji, tym razem po strzale na lewy, dalszy słupek bramki w wykonaniu Kapka.
  • 18'
    Zagranie górą Budzińskiego do wbiegającego na wolne pole Kapka. Nasz młody zawodnik został jednak zatrzymany przez obrońcę.
  • 16'
    Strózik zagrywa z prawej strony do Budzińskiego w pole karne, ale z tej akcji nie udało się pokonać bramkarza.
  • 15'
    Ferens wpadł w pole karne Cracovii II, jednak liniowy uniósł chorągiewkę w górze. Gracz Wisły by na spalonym.
  • 13'
    Świetna okazja Pasów, jednak strzał zmierzał tuż obok lewego słupka bramki Wisły.
  • 10'
    Obrońcy wybijają piłkę poza pole karne po dośrodkowaniu z prawej strony w wykonaniu Stachery.
  • 6'
    Ciołek paruje piłkę po lewej stronie swojej bramki po tym, jak potężny strzał z dystansu oddał Kanach.
  • 5'
    Budziński! 2 strzały naszego napastnika, które zostały wybronione przez Ciołka!
  • 3'
    Ożóg strzela zza pola karnego, ale piłka minęła lewy słupek bramki.
  • 16:58
    Obie ekipy w asyście trójki sędziowskiej z Maciejem Kuropatwą na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy!
  • 16:41
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo"! Już za kilkadziesiąt minut rozpoczniemy spotkanie Rezerw Pasów, które w Cracovia Training Center podejmą Wisłę Sandomierz.