Faul Pieńczaka w środkowej części boiska i grę od rzutu wolnego wznowią goście.
    Do drugiej części spotkania arbiter główny dolicza co najmniej 4 minuty.
    Szansę od trenera Ankowskiego otrzymał również Michał Wiśniewski, który zmienił Radosława Kanacha.
    Tomasz Bała pojawia się na placu gry w miejsce Strózika.
  • 87'
    Bliski szczęścia Radosław Kanach, który jednak nieznacznie się pomylił.
  • 84'
    Odważna próba Dominika Malugi z okolic 25 metrów od bramki Pasów, ale bardzo niecelna.
  • 79'
    Kartonikiem ukarany również Marcin Budziński, który odepchnął przeciwnika.
  • 79'
    Żółta kartka dla Thiago za wejście nakładką.
  • 77'
    Zmiana w Avii - Maciej Góralski zastępuje Tomasza Zająca.
  • 75'
    Dośrodkowanie Budzińskiego z rzutu wolnego wybite przez Dominika Malugę.
  • 73'
    Bliski trafienia samobójczego był Patryk Kursa, ale defensor Avii zdołał wślizgiem zatrzymać piłkę na linii bramkowej.
  • 70'
    2:3! Kamil Ogorzały świetnie wypatrzył Patryka Zauchę, który nie miał problemów z zamianą podania na bramkę!
  • 69'
    Trener Wojciech Ankowski decyduje się na pierwszą roszadę w składzie - Kacper Nowicki zmienia Przemysław Kapek.
  • 67'
    Dominik Maluga uderzeniem głową pokonuje Madejskiego i podwyższa prowadzenie gości.
  • 65'
    Druga zmiana w zespole gości - Szymon Rak pojawia się na placu gry w miejsce Dominika Kuncy.
  • 62'
    Po uderzeniu Stachery piłka przelatuje wysoko nad bramką Avii.
  • 61'
    Poprzeczka ratuje gości po uderzeniu Thiago!
  • 59'
    Pierwsza zmiana w drużynie gości - Rafał Dobrzyński zastępuje Kamila Kocoła.
  • 57'
    Zaostrzyło nam się spotkanie w Rącznej - tym razem kartonikiem ukarany został Dominik Maluga.
  • 49'
    Kartonikiem ukarany również Dominik Kunca, który nieprzepisowo zatrzymał kontratak Pasów.
  • 48'
    Żółtą kartką ukarany Mateusz Pieńczak.
  • 46'
    Mateusz Kompanicki wykorzystuje błąd Jodłowskiego i wyprowadza gości na prowadzenie.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Dobre uderzenie głową w wykonaniu Tomasza Midzierskiego i mamy remis.
  • 44'
    Żółtym kartonikiem ukarany Michał Stachera.
  • 44'
    Rewelacyjna interwencja Pieńczaka ratuje Pasy przed stratą bramki!
  • 40'
    Piłka w siatce gości po strzale Thiago, ale trafienie Brazylijczyka nie zostało uznane - arbiter główny dopatrzył się faulu Przemysława Kapka we wcześniejszej fazie akcji.
  • 34'
    1:0! Dobre dogranie Pieńczaka i Przemysławowi Kapkowi nie pozostało nic innego niż skierować piłkę do bramki przeciwnika!
  • 30'
    Madejski pewnie wybija piłkę po rzucie rożnym dla Avii.
  • 25'
    Po uderzeniu głową Jodłowskiego piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki gości.
  • 24'
    Zamieszanie pod bramką Pasów po indywidualnej akcji Tomasza Zająca wyjaśnione przez interweniującego Jodłowskiego.
  • 18'
    Płaskie dośrodkowanie Stachery wypiąstkowane przez Dawida Rosiaka.
  • 12'
    Lekkie uderzenie Tomasza Zająca przelatuje obok bramki Pasów.
  • 11'
    Sebastian Strózik ukarany żółtą kartką za odkopanie piłki po gwizdku.
  • 8'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Cracovię II zakończone niecelnym dośrodkowaniem Zauchy.
  • 2'
    Pierwsza groźna akcja Pasów - Sebastian Strózik próbował wystawić piłkę do wbiegającego Thiago, jednak jego podanie nie odnalazło adresata.
  • 12:30
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 10. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Cracovia II podejmie na własnym boisku Avię Świdnik. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 13:00.