19-11-2022 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
  • 90+5'
    Żółta kartka dla Pavla Chalidki i chyba ostatnia szansa dla Pasów na bramkę w tym spotkaniu.
  • 90+4'
    Po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego w dogodnej sytuacji znalazł się Kaczyński. Piłka po uderzeniu napastnika gości przeleciała jednak tuż obok słupka bramki Pasów.
  • 90+3'
    Próbują piłkarze Pasów przedostać się pod bramkę Orląt, ale w decydujących momentach w ich zagraniach brakuje dokładności.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia Kozieł dolicza co najmniej 5 minut.
  • 90'
    Uderzenie Jodłowskiego przelatuje wyraźnie nad bramką gości.
  • 87'
    Zmiana również w zespole Orląt - Igor Szczygieł zastępuje Arkadiusza Maja.
  • 85'
    Pasy stawiają wszystko na jedną kartę. Maciej Mrozik zastępuje Krystiana Boćka.
  • 81'
    Intuicyjne uderzenie Ogorzałego i bardzo dobra interwencja Kacpra Kołotyło, ratująca gości przed utratą bramki.
  • 79'
    Szukał swojego drugiego trafienia Radosław Kanach, ale tym razem jego strzał został ofiarnie zablokowany przez interweniujących defensorów gości.
  • 78'
    Zmiana w zespole gości - Ernest Skrzyński za Tafara Madembo.
  • 72'
    To powinno być 1:3... Arkadiusz Maj pudłuje stojąc oko w oko z Adamem Wilkiem na wprost bramki Pasów.
  • 70'
    Boisko opuszcza także Kacper Nowicki, a na placu gry pojawia się Jan Mróz.
  • 70'
    Trener Ankowski reaguje na boiskowe wydarzenia - Kamil Ogorzały zmienia Roberta Ożóga.
  • 68'
    Żółta kartka dla Szymona Kamińskiego za faul na Stróziku w środku pola.
  • 65'
    2:1 dla gości. Arkadiusz Maj wykorzystuje fatalny błąd defensywy Pasów.
  • 63'
    I od razu mamy odpowiedź Pasów! Po rzucie wolnym główkował Strózik, ale interweniujący Kacper Kołotyło instynktownie wybił piłkę.
  • 62'
    I od razu pierwsza groźna akcja piłkarza, który przed chwilą pojawił się na placu gry. W dobrej sytuacji Vahe Mnatsakanyan przeniósł jednak futbolówkę nad bramką Wilka.
  • 61'
    Pierwsza zmiana w zespole gości - Vahe Mnatsakanyan zastępuje Sebastiana Sowisza.
  • 55'
    Kolejna żółta kartka dla piłkarza Pasów. Kartonikiem napomniany został Robert Ożóg.
  • 52'
    Dobre pierwsze minuty drugiej połowy w wykonaniu gości. Adam Wilk ponownie musiał interweniować - tym razem po uderzeniu głową Arkadiusza Maja.
  • 49'
    Po groźnym uderzeniu z rzutu wolnego Adam Wilk paruje piłkę na rzut rożny.
  • 48'
    Żółtą kartką ukarrany Krystian Bociek, który nieprzepisowo zatrzymywał Tafara Madembo.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej jedną minutę.
  • 43'
    Świetne uderzenie Pavla Chaliadki i mamy remis.
  • 41'
    Dobre prostopadłe podanie Jodłowskiego do Strózika, który został powstrzymany gwizdkiem sędziego, sygnalizującym pozycję spaloną.
  • 35'
    Piłka przelatuje około metr nad bramką gości po uderzeniu Strózika z rzutu wolnego.
  • 33'
    Świetna interwencja Krystiana Bracika, który wygrał pojedynek biegowy z Arkadiuszem Majem.
  • 27'
    Groźne uderzenie głową Arkadiusza Maja przelatuje nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Wilka.
  • 25'
    Kolejna akcja Pasów prowadzona lewym skrzydłem, ale tym razem dokładności przy dograniu brakło Michałowi Wiśniewskiemu.
  • 22'
    Dwójkowa akcja Ożóga i Zauchy zakończona niecelnym dośrodkowaniem tego pierwszego.
  • 16'
    Żółta kartka dla Sebastiana Strózika za próbę wymuszenia rzutu karnego.
  • 15'
    Zawodnicy gości dopominają się rzutu karnego za zagranie ręką Krystiana Boćka, ale sędzia Aleksander Kozieł nie podziela ich punktu widzenia i gramy dalej.
  • 11'
    Po strzale Kaczyńskiego piłka ląduje w siatce bramki Pasów, ale na szczęście naszej drużyny sędzia wcześniej dopatrzył się pozycji spalonej napastnika Orląt.
  • 8'
    Mamy pierwszą karę indywidualną w tym spotkaniu - żółtym kartonikiem upomniany przez sędziego został Kacper Nowicki.
  • 7'
    Odpowiedź Orląt, jednak Strzał Sebastiana Sowisza dobrze zablokowany przez naszych defensorów.
  • 5'
    1:0! Rzut karny na bramkę zamienia Radosław Kanach!
  • 4'
    Penalty
    W polu karnym Orląt powalany Robert Ożóg i Pasy będą miały rzut karny!
  • 12:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 17. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Cracovia II zmierzy się na własnym boisku z Orlętami Spomplek Radzyń Podlaski. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 13:00.