22-04-2023 17:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia Daniel Kruczyński dolicza co najmniej 5 minut.
  • 87'
    Próbują Pasy zagrozić bramce Wisłoki, ale podopiecznym trenera Mirosława Kality brakuje dokładności w ostatniej fazie ataku.
  • 83'
    Czwarta zmiana w ekipie gospodarzy - Krzysztof Żmuda zastępuje Jakuba Smolenia.
  • 79'
    Zmiana w Pasach - Pieńczak za Nowickiego.
  • 78'
    Dobre uderzenie Ogorzałego i jeszcze lepsza interwencja Raciniewskiego!
  • 76'
    Dobra intuicyjna interwencja Madejskiego po strzale Maika i gospodarze będą mieli rzut rożny.
  • 73'
    Boisko opuścił również Łukasz Siedlik, który został zmieniony przez Kacpra Maika.
  • 73'
    Zmiana w zespole gospodarzy - Kamil Rębisz pojawia się na placu gry w miejscu Mateusza Stańczyka.
  • 67'
    Damian Łanucha ukarany żółtą kartką za odkopanie piłki po gwizdku.
  • 65'
    Pierwsza zmiana również w Pasach - Robert Ożóg zastępuje Przemysława Kapka.
  • 62'
    Pierwsza zmiana w zespole Wisłoki - Arkadiusz Staszczak zastępuje strzelca bramki, Patryka Boksińskiego.
  • 60'
    Kamil Ogorzały ukarany żółtą kartką za nerwową reakcję po gwizdku sędziego.
  • 56'
    Bezpośrednio z rzutu wolnego uderzał Siplak, jednak nie linii bramkowej czujny pozostał Raciniewski.
  • 55'
    Żółtą kartką ukarany strzelec bramki - Patryk Boksiński.
  • 53'
    Po interwencji Jana Mroza gracze Wisłoki domagali się rzutu karnego - sędzia Daniel Kruczyński pozostał jednak niewzruszony na ich prośby.
  • 50'
    Bardzo dobry początek drugiej połowy w wykonaniu Pasów! Tym razem uderzenie Ogorzałego zostało wybite z linii bramkowej gospodarzy!
  • 48'
    Rewelacyjna indywidualna akcja Jana Mroza zakończona uderzeniem, z którym z trudem poradził sobie Raciniewski!
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 44'
    Uderzenie Boćka z okolic 30. metra przelatuje wysoko nad bramką Wisłoki.
  • 41'
    Rewelacyjne podanie Wiśniewskiego do Strózika, który znalazł się w sytuacji "sam na sam". Napastnik Pasów nie wykorzystał jednak swojej szansy i uderzył wprost w wychodzącego Raciniewskiego.
  • 35'
    Dobre rozegranie rzutu wolnego przez zespół Wisłoki i Patryk Boksiński uderzeniem głową pokonuje Madejskiego.
  • 32'
    Mamy pierwszą kartkę indywidualną w tym spotkaniu - żółtym kartonikiem za faul taktyczny został ukarany Jakub Gut.
  • 24'
    Po początkowym marazmie Pasy powoli przejmują inicjatywę na placu gry. Najpierw bramkarza Wisłoki omal nie zaskoczył "centrostrzał" Przemysława Kapka, a następnie po uderzeniu głową Strózika golkipera gospodarzy uratował słupek.
  • 22'
    Tym razem bliski szczęścia Strózik, który uderzeniem na wślizgu minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki gospodarzy.
  • 20'
    Na trybunach w Dębicy słychać głośne skandowanie nazwiska szkoleniowca Cracovii - Mirosława Kality, który jest wychowankiem Wisłoki, a w przeszłości jako grający trener wywalczył z naszym dzisiejszym rywalem awans do III ligi.
  • 16'
    Uderzenie Nowickiego z pokaźnego dystansu z problemami łapie golkiper Wisłoki - Jakub Raciniewski.
  • 14'
    Bardzo spokojne tempo meczu w Dębicy - jak na razie akcja toczy się głównie w środkowej części boiska.
  • 6'
    Pierwsza okazja dla Pasów - w dobrej sytuacji minimalnie pomylił się Kapek.
  • 16:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 25. kolejki, 3. Ligi, gr. IV, w którym Cracovia II zmierzy się na wyjeździe z Wisłoką Dębica. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:30.