Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Cracovia Cracovia
  • KONIEC MECZU
  • 90'
    Wybrzmiał ostatni ekstraklasowy gwizdek sezonu! Ligową część rozgrywek 2019/20 kończymy remisem w Gliwicach. W meczu z Piastem bramkę dla Pasów zdobył Mateusz Wdowiak, rywale wyrównali po uderzeniu Jodłowca. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Uderzenie Sergiu ponad bramką Placha, szybkie wznowienie przez gospodarzy.
  • 90'
    Spokojne rozegranie piłki przez Piasta.
  • 90'
    Druga połowa potrwa minimum o cztery minuty dłużej.
  • 89'
    Yellow card
    Oleksii Dytiatiev powstrzymuje szybki atak Piasta tuż pod polem karnym. Żółta kartka dla naszego gracza.
  • 88'
    Gra przerwana, starcie pod polem karnym Pasów.
  • 87'

Ostatnie chwile twardej walki, gramy o pełną pulę!

• 86'
    Piast stara się o szybkie zdobycie drugiej bramki, ponownie uderzając z dalszej odległości. Piłka grzęźnie w bloku defensywnym Pasów.
  • 85'
    Replace
    Komplet zmian również w pasiastym zespole. Daniel Pik w miejsce Tomáša Vestenický'ego.
  • 84'
    Z dystansu uderza Steczyk, minimalnie ponad bramką Hrosso.
  • 83'
    Replace
    Ostatnia zmiana w zespole dzisiejszych gospodarzy. Vida schodzi z boiska, zespół Piasta uzupełnia Patryk Tuszyński.
  • 82'
    Do zmiany szykuje się Patryk Tuszyński.
  • 81'
    Piłka przechwycona przez defensywę Pasów.
  • 80'
    Po dośrodkowaniu piłkę przejmuje Wdowiak, który prostopadłym podaniem szuka Vestenicky'ego. Ten jednak nie trafia w futbolówkę.
  • 79'
    Gospodarze wybijają piłkę na rzut rożny.
  • 78'
    Sergiu Hanca rozprowadza piłkę w środku pola. Pasy uspokajają grę.
  • 77'
    Free kick
    Długie rozegranie rzutu wolnego spod własnego pola karnego.
  • 76'
    Piast próbuje uruchomić atak długim podaniem, w walce o piłkę Steczyk ściera się z Dytiatievem. Piłka przyznana Pasom.
  • 75'
    Rozpoczynamy od środka.
  • 74'
    Replace
    Druga zmiana w zespole Pasów - Ivan Fiolić zastąpiony przez Thiago.
  • 74'
    Goal
    Po rzucie rożnym do uderzenia głową dochodzi Jodłowiec - w efekcie gospodarze wyrównują stan meczu.
  • 73'
    Corner kick
    Zawodnicy Piasta ustawiają się w polu karnym Pasów.
  • 72'
    Oskrzydlająca akcja Piasta prowadzona przez Badię wybita na rzut rożny przez Kamila Pestkę.
  • 71'
    Gospodarze rozgrywają piłkę w środku pola.
  • 70'
    Długie wypuszczenie piłki na Steczyka, wślizgiem interweniuje Helik.
  • 69'
    Długa wrzutka Urosa Koruna zatrzymana przez blok obronny Pasów na linii pola karnego.
  • 68'
    Milan Dimun mierzy z bliska i niewiele brakuje do szczęścia! Interweniuje Plach.
  • 67'
    Chwila przerwy w grze. Poszkodowany jeden z graczy rywala, potrzebuje momentu by podnieść się z boiska.
  • 66'
    Replace
    W miejsce Piotra Parzyszka w zespole Piasta pojawia się Dominik Steczyk.
  • 65'
    Badia dochodzi do strzału w narożniku pola karnego, przerzucając jednak piłkę nad poprzeczką.
  • 64'
    Milewski mocnym przerzutem poszukuje Parzyszka, ale podaje zbyt mocno. Piłka na aucie.
  • 63'
    Piłka przejęta przez Milewskiego, który pędzi z kontratakiem.
  • 62'
    Hanca pędzi z akcją bokiem boiska, zyskujemy kolejne metry.
  • 61'
    Próby oskrzydlających akcji w wykonaniu Piasta pewnie blokowane po bokach defensywy Pasów.
  • 60'
    Sergiu Hanca mocno... niestety niecelnie.
  • 59'
    Wrzutka w pole karne wyłapana przez Hrosso.
  • 58'
    Rozprowadzamy piłkę bokiem boiska, lecz ponownie trafia ona do gospodarzy.
  • 57'
    Do ofensywy przechodzą gospodarze. Dośrodkowanie szuka Parzyszka, lecz od niego szybszy w powietrzu okazuje się Helik.
  • 56'
    Replace
    Pierwsza zmiana również w zespole Piasta. Z boiska schodzi Alves, zaś pojawia się na nim Gerard Badía.
  • 56'
    Oskrzydlająca akcja Pasów wybita na rzut rożny.
  • 55'
    Parzyszek poszukuje Alvesa krótkim podaniem w polu karnym, jednak szybsi obrońcy Pasów. Przejmujemy piłkę.
  • 54'
    Korun wycofuje piłkę na własne pole karne, pressingiem atakuje go Vestenicky.
  • 53'
    Akcja wciąż na połowie rywali. Pasy próbują ataków oskrzydlających.
  • 52'
    Replace
    Pierwsza zmiana w zespole Pasów. Milan Dimun zastępuje Floriana Loshaja.
  • 51'
    Spokojne, inteligentne rozegranie Pasów w środku pola. Nie forsujemy tempa.
  • 50'
    Dośrodkowanie z boku boiska wyekspediowane przez Kamila Pestkę.
  • 49'
    Grę wznawia Hrosso.
  • 48'
    Korun mierzy z daleka, obok bramki Hrosso.
  • 47'
    Gospodarze rozpoczynają od długiego zagrania na Parzyszka. Interweniuje Pelle.
  • 46'
    Wracamy do gry w Gliwicach! Obydwa zespoły rozpoczną drugą połowę bez zmian w składach.
  • POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY
  • 18:34
    Obydwa zespoły już na płycie boiska. Czekamy na rozpoczęcie gry na wszystkich stadionach.
  • KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
  • 45'
    Za nami pierwsza połowa meczu w Gliwicach. Do końcowych 45 minut ligowego sezonu przystąpimy na prowadzeniu po bramce Wdowiaka! Wracamy za kwadrans.
  • 44'
    Free kick
    Niecelne uderzenie w wykonaniu gospodarzy.
  • 43'
    Yellow card
    Nasz gracz napomniany żółtą kartką. Wolny dla Piasta.
  • 42'
    Starcie z udziałem Pellego, gra przerwana.
  • 41'
    Gospodarze w ataku pozycyjnym.
  • 40'
    Kolejne miękkie wrzuty w pole karne Placha, ten jednak pewnie wyłapuje.
  • 39'
    Po dośrodkowaniu strzał z bliska oddany przez Pestkę, broni Plach.
  • 38'
    Corner kick
    Do narożnika boiska udaje się Hanca - mamy rzut rożny dla Pasów.
  • 37'
    Uderzenia próbuje tym razem Pestka, jednak bez efektów.
  • 36'
    Patryk Sokołowski mocno, lecz obok słupka!
  • 35'
    Kontrę prowadzi Huk, ale pewnie interweniuje Dytiatiev, ekspediując piłkę przed siebie.
  • 34'
    Po raz kolejny uderzamy zza pola karnego, tym razem nieznacznie z celem mija się Fiolić.
  • 33'
    Uderzenie Loshaja zza pola karnego - minimalnie niecelne!
  • 32'
    Miękkie dośrodkowanie Wdowiaka grzęźnie w bloku defensywnym Piasta.
  • 31'
    Pasy ponownie przejmują piłkę i suną z kontrą!
  • 30'
    Gospodarze zaczynają od środka.
  • 29'
    Goal

Miękkie dośrodkowanie Cornela wykończone przez Mateusza Wdowiaka - mamy prowadzenie w Gliwicach!

• 29'
    Bezpośrednie podanie do przodu, Piast wybija jednak piłkę na rożny.
  • 28'
    Gracz rywali decyduje się na bezpośrednie uderzenie, lecz mierzy obok słupka.
  • 28'
    Free kick
    Rzut wolny dla Piasta pod polem karnym Pasów, do piłki podchodzi Parzyszek.
  • 27'
    Dogranie do Vidy, szybszy Oleksii Dytiatiev - wybijamy piłkę w środku pola.
  • 26'
    Ivan Fiolić długim wykopem kieruje piłkę precyzyjnie do Wdowiaka.
  • 25'
    Przejmujemy piłkę, próbując uruchomić Vestenicky'ego długim podaniem.
  • 24'
    Nadal w natarciu gospodarze, jednak mają problemy z przejściem przez szczelną obronę Pasów.
  • 23'
    Pewna interwencja Kamila Pestki pod polem karnym Pasów.
  • 22'
    Spokojne rozegranie Alvesa w środku pola, zagrywa na bok boiska.
  • 21'
    Długa piłka na Mateusza Wdowiaka, szybsi boczni obrońcy Piasta.
  • 20'
    Pasy ponownie w ataku pozycyjnym. Poszukujemy formy przedostania się pod bramkę rywala.
  • 20'
    Yellow card
    Nasz gracz ogląda żółtą kartkę.
  • 19'
    Nieprzepisowe przerwanie ataku przez Loshaja. Arbiter interweniuje.
  • 19'
    Oglądamy żywe spotkanie, w którym brakuje jedynie bramek. Akcja dynamicznie przesuwa się między bramkami.
  • 18'
    Dośrodkowana w pole karne piłka nabija Kamila Pestkę, futbolówka przyznana Pasom.
  • 17'
    Piast próbuje uspokoić grę. Piłka rozgrywana w defensywie.
  • 16'
    Do ponownej próby podchodzi Vestenicky, lecz piłkę wyłuskuje Vida.
  • 15'
    Prostopadłe podanie poszukuje Hanki na skrzydle, ten jednak uprzedzony przez obronę Piasta.
  • 14'
    Uderzenie głową Tomasa niestety minimalnie niecelne.
  • 13'
    Kontrujemy bokiem boiska, w pole karne wdziera się Vestenicky.
  • 12'
    Pasy spokojnie konstruują akcję z wykorzystaniem linii środkowej. Piłkę rozprowadza Cornel Rapa.
  • 11'
    Długie zagranie na Mateusza Wdowiaka, lecz szybsi obrońcy Piasta.
  • 10'
    Do dośrodkowanej piłki próbuje podejść Huk, ale lepiej w polu karnym orientuje się Dytiatiev. Pasy przy piłce.
  • 9'
    W zamieszaniu pod polem karnym Pasów do piłki dopada Alves, wybijają to stoperzy Pasów.
  • 8'
    Piłkę wybija Hrosso.
  • 7'
    Niecelne rozegranie w polu karnym Pasów, piłkę wprowadzi do gry nasz bramkarz.
  • 6'
    W pozycyjnym ataku gracze gospodarzy.
  • 5'
    Bardzo dobra interwencja Lukáša Hroššo, który przenosi ponad poprzeczką mocne uderzenie Parzyszka!
  • 4'
    Do strzału dochodzi Alves, lecz ponownie uderzenie gospodarzy mija słupek bramki.
  • 3'
    Przed pierwszą okazją Piast, ale strzał wybijają defensorzy Pasów.
  • 2'
    Spokojnie rozgrywają piłkę obydwa zespoły. Pierwsze minuty spotkania bez forsowania tempa.
  • 1'
    Rozpoczęliśmy! Od środka Pasy.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 17:29
    Piast i Cracovia już na murawie. Ruszamy!
  • 17:25
    Obydwa zespoły już za chwilę pojawią się na murawie w Gliwicach. Czekamy na pierwszy gwizdek!