Lewart Lubartów Lewart Lubartów
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Cracovia II Cracovia II
  • 18:32

Dziękujemy za dzisiaj, kolejny mecz rezerwy Cracovii zagrają w ramach Pucharu Polski.

• Koniec! 1:1. Szkoda, że ten mecz nie potrwał jeszcze kilku minut.
  • 90'
    Pasy próbują pójść za ciosem, ale strzał Biernata w boczną siatkę.
  • 90'
    Cała akcja bramkowa zaczęła sie od dobrego przerzutu piłki w wykonaniu Mateusza Supryna, asysta Viniciusa. Mateusz Jarzynka wraca teraz na pozycję stopera.
  • 90'
    Goal
    Mamy to! Chwile temu obok bramki, ale teraz piłka w siatce.
  • 88'
    Blisko! Uderzenie głową Mateusza Jarzynki minimalnie obok bramki. Stoper Pasów gra teraz w roli "9".
  • 87'
    Yellow card
    W Lewarcie Maksymiuk.
  • 87'
    Yellow card
    W Cracovii Krzysztof Bociek.
  • 87'
    Znowu dużo niepotrzebnej energii na boisku. Arkadiusz Maksymiuk faulował i powiedział kilka słów do naszego zawodnika. W efekcie dwie zółte kartki.
  • 86'
    Od razu w polu karnym piłka trafia do Remigiusza Biernata, ten chwilę się przy niej utrzymał i podał do Michała Wiśniewskiego. Dośrodkowanie tego drugiego wybite.
  • 85'
    Replace
    I Biernat za Malisza.
  • 85'
    Replace
    Podwójna zmiana w Pasach: Jarzynka za Pieńczaka.
  • 84'
    Dobrze zabrał się z piłką Robert Ożóg, ale znowu zatrzymany faulem w okolicach lini środkowej.
  • 81'
    Replace
    Druga zmiana w Lewarcie.
  • 80'
    Faul
    Faul Krystiana Bracika na Konradzie Szczotce. Na boisko wbiega fizjoterapeuta gospodarzy, ale zawodnik go nie potrzebował. Kolejne sekundy uciekają...
  • 79'
    Dwa dośrodkowania Pasów - raz z prawej Michał Wiśniewski, raz z lewej Vinicius, ale w obydwu sytuacjach wybijają stoperzy gospodarzy.
  • 78'
    Dobre wyłożenie piłki przed pole karne do Dawida Pożaka, ale ciałem piłkę blokuje Krystian Bracik.
  • 77'
    Replace
    Pierwsza zmiana w drużynie Lewartu Lubartów.
  • 75'
    Złe zagranie piłki przez Mateusza Pieńczaka i musiał powalczyć o piłkę Mateusz Supryn. Wycofanie piłki i spokojnie gospodarze.
  • 73'
    Dośrodkowanie "Wiśni" wybiajają obrońcy Lewartu. O piłkę powalczył jeszcze Adam Malisz, ale zdaniem arbitrwa z faulem. Znowu ospale zbierają sie gospodarze do wznowienia gry.
  • 72'
    Dobrze urwał się po prawej stronie Michał Wiśniewski i będziemy mieli rzut rożny.
  • 69'
    Całymi fragmentami przy piłce utrzymują się Pasy, ale bez dogodnych sytuacji. Teraz próba prostopadłego zagrania piłki wyłapana przez Adriana Wójcickiego.
  • 66'
    Dośrodkowanie Patryka Zauchy wyłapuje Adrian Wójciki i bardzo wolno wznawia grę.
  • 65'
    Replace
    Trzecia zmiana w Pasach: Krzysztof Bociek za Tomasza Bałe.
  • 61'
    Second yellow card
    Kolejna już czwarta akcja Lewartu. W polu karnym upada Jakub Buczek. Ale nie ma rzutu karnego, jest druga żółta kartka dla pomocnika za próbę wymuszenia rzutu karnego.
  • 60'
    Goal
    Niestety bramkę zdobywają gospodarze. Krystian Żelisko otwiera wynik spotkania. Wznowienie piłki z autu - Filip Michałów zagrywa do Konrada Szczotki, a ten dobrze odnajduje napastnika. Pewny strzał lewą nogą z pierwszej piłki pokonuje Filipa Majchrowicza.
  • 59'
    Replace
    I druga zmiana: za Matheusa pojawia się Robert Ożóg.
  • 59'
    Replace
    Vinicius za Patryka Rząse.
  • 57'
    Doskonała intwerwencja Filipa Majchrowicza, który obronił strzał głową Krystiana Żelisko z okolic szóstego metra.
  • 56'
    Dośrodkowanie Dawida Pożaka pewnie łapie Filip Majchrowicz.
  • 55'
    Marcin Świech przytrzymał Tomasza Bałę, co uniemożliwiło mu dojscie do piłki, ale bez interwencji arbitra. Piłkę rozegra Bartosz Zbiciak.
  • 54'
    Yellow card
    Napomniany przez arbitra Mateusz Pieńczak.
  • 53'
    Faul
    Faulowany Michał Stachera, który dobrze próbował zejść z piłkę w środek boiska.
  • 51'
    Aktywniej od początku drugiej połowy Cracovia, co zauważył też kapitan gospodarzy Michał Budzyński. W skrócie - zaapelował on do swoich kolegów o większy spokój.
  • 50'
    Yellow card
    Żółtą kartką upomniany Patryk Rząsa, wydaje się jednak, że nasz zawodnik trafił w piłkę, a nie nogi rywala.
  • 49'
    Od początku drugiej połowy kilka zmian w ustawieniu naszej drużyny - na lewej obronie gra Patryk Zaucha, a Michał Wiśniewski w pomocy.
  • 48'
    W roli "10" znalazł się Michał Wiśniewski, ale niezdecydował się na uderzenie z około 20 metrów i tracimy piłkę.
  • 47'
    Druga połowa i z nią wróciły faule. Dobrze piłkę przejął Mateusz Supryn i zagrał do Tomasza Bały, ale nasz napastnik zatrzymany faulem.
  • 46'
    Tomasz Bała już gotowy, zaczynamy drugą połowę meczu.
  • 17:24
  • Arbiter nie doliczył nic do pierwszej połowy. Na razie w Lubartowie bez bramek.
  • 43'
    Faul
    Faulowany Tomasz Bała.
  • 41'
    Pośliznął się przy wznowieniu gry bramkarz gospodarzy, ale uprzedza Matheusa Jakub Buczek.
  • 40'
    Teraz dłużej przy piłce utrzymała się Cracovia, ale wrzutka Adama Malisza niecelna.
  • 38'
    Dobra akcja Lewartu - zagrali kilka szybkich podań z pierwszej piłki, ale przy próbie zagrania do napastnika przejmuje piłkę Krystian Bracik Długie zagranie i powalczył tam jeszcze Tomasz Bała.
  • 36'
    Mocne wbicie piłki z rzutu wolnego przez Dawida Pożaka piąstkuje Filip Majchrowicz, potem dobitkę Buczka odbija się od naszego zawodnika i rzut rożny.
  • 35'
    Mateusz Pieńczak uprzedza Krystiana Żelisko, ale potem fauluje Mateusz Supryn i rzut wolny dla Lewartu.
  • 33'
    Pozornie lekkie uderzenie Konrad Szczotki trafia w poprzeczkę.
  • 31'
    Faul
    I kolejne faule - najpierw Budzyński nieprzepisowo zaatakował Tomka Bałe, a potem Michał Wiśniewski Aleksa Aftykę.
  • 29'
    Yellow card
    Kolejny faul i w końcu żółta kartka. Upomniany Jakub Buczek.
  • 29'
    Kolejne szansa Tomasza Bały, ale jego strzał został zblokowany przez Marcia Świecha i broni Adrian Wójcicki.
  • 28'
    Bardzo aktywny dziś Patryk Rząsa, który kolejny raz uprzedza rywala i przejmuje piłkę.
  • 26'
    Free kick
    Brzydki faul Jakuba Buczka na Tomku Bale. Rzut wolny w wykonaniu Matheusa i swojego bramkarza mógł zaskoczyć Bartosz Zbiciak.
  • 23'
    Dobry fragment w wykonaniu mógł skoczyć się fatalnie - groźna akcja Lewartu. Piłka minęła już naszego bramkarza, ale w zamieszczaniu skuteczniejsi nasi zawodnicy i tylko rzut rożny.
  • 21'
    Dobre zagranie Matheusa do Tomasza Bały, ten próbował znaleźć miejsce do strzału, ale ostatecznie wybijają obrońcy.
  • 20'
    Próbowali gospodarze spokojnie rozegrać akcję, ale momentalnie zostali zaatakowani wysokim pressingiem i strata. Piłka pod nogami Filipa Majchrowicza.
  • 19'
    Rzut z autu na wysokości pola karnego i w pole karne wędruje duet stoperów: Bracik i Pieńczak. Wyrzut piłki Matheusa wybija Michał Budzyński, ale powalczył jeszcze o piłkę "Pienio" i tym razem aut dla Lewartu.
  • 18'
    Próbował Krystian Żelisko zaatakować lewą stroną, ale dobrze "przeczytał" to Krystian Bracik i z akcją Cracovia.
  • 16'
    Chwile temu dobry strzał Matheusa z rzutu wolnego, a teraz też dobra próba Adama Malisza minimalnie nad poprzeczką.
  • 15'
    Dobrze uderzył Brazylijczyk i miał problemy z tym strzałem Adrian Wójcicki. Najlepsza okazja Pasów jak na razie.
  • 14'
    Free kick
    Tym razem faulowany był nasz zawodnik i przed szansą stanie Matheus. Wcześniej dobrze na prawym skrzydle odebrał Patryk Rząsa, który zamienił się stronami z Patrykiem Zauchą.
  • 12'
    Free kick
    Kolejny faul, na szczęście przerywamy akcje rywali daleko od bramki.
  • 10'
    Free kick
    Faul Mateusza Pieńczaka na wysokości koła środkowego, ale ponownie niecelne dośrodkowanie gospodarzy. Konkretnie próbował Łukasz Najda.
  • 8'
    Corner kick
    Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, do jego wykonania przygotowany Dawid Pożak. Minął się z piłką jeden z naszych obrońców, ale dobrze piłkę wybija Michał Stachera i szansa na kontratak lewą stroną boiska.
  • 7'
    Free kick
    Kolejny raz faulowany Patryk Rząsa - od razu szybkie wykonanie stałego fragmentu przez Mateusza Supryna, ale za mocne to podanie do Matheusa.
  • 5'
    Free kick
    Dośrodkowanie Michała Wiśniewskiego wybija Marcin Świech.
  • 4'
    W odpowiedzi akcja lewą stroną w wykonaniu debiutującego dziś Patryka Rząsy i faul.
  • 3'
    Corner kick
    Dobrze piłkę wybija Krystian Bracik, nie było w tej sytuacji zagrożenia.
  • 2'
    I szybko wykazać się musiał Filip Majchrowicz, ale dobrze obronił strzał napastnika Lewartu. Rzut rożny.
  • 1'
    Zaczynamy mecz, a dokładnie zrobi to zawodnik Lewartu Lubartów - gramy!
  • 16:30
    Losowanie stron wygrane przez Mateusza Supryna, zamiana stron i za chwilę gramy.
  • 15:55

Znamy skład Pasów:

• 15:45
    Jak przypomniał nam Trener Piotr Giza w samym Lubartowie ostatni raz graliśmy 11 sierpnia 2002, a on sam strzelił jedną z bramek. W Lubartowie w meczach juniorskich grał też Mateusz Supryn, ale jeszcze przed przebudową zespołu boisk.
  • 15:40
    Sędzią dzisiejszego spotkania będzie arbiter Daniel Detka.
  • 15:30

Tak prezentuje się trybuna główna kompleksu boisk przy ul. Parkowej w Lubartowie.

• 15:00
    Dzień dobry z Lubartowa! O 16:30 nasza drużyna rozegra kolejny mecz na trzecioligowych boiskach. Dotychczas z Lewartem graliśmy sześciokrotnie - ostatni raz siedemnaście lat temu. 16 kwietnia 2003 roku w ramach 22. kolejki Pasy wygrały 5:0, a asystę przy jednej z bramek zanotował Piotr Giza.