Posiadacze Karnetów wejdą na domowe mecze Cracovii II

  13.05.2021
  Posiadacze Karnetów wejdą na domowe mecze Cracovii II

  Już 15 maja o godz. 13:00 pasiaste rezerwy czeka kolejne starcie w rozgrywkach III ligi. Mecz ze Stalą Kraśnik będzie zarazem pierwszym spotkaniem Pasów z udziałem publiczności w Cracovia Training Center.


  W związku ze zmianą obstrzeń sanitarnych, obowiązujących właśnie od nadchodzącej soboty, na spotkanie Cracovii II wejść będzie mogła grupa Kibiców, stanowiąca 25% pojemności trybun w naszym centrum treningowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę dostępnych krzesełek, sprzedaż indywidualnych wejściówek na mecz ze Stalą Kraśnik nie będzie prowadzona.

  Na trybuny obiektu w Rącznej wstęp będą mieli posiadacze pasiastych karnetów. Podobnie jak w wypadku niedzielnego meczu PKO BP Ekstraklasy, honorowane są abonamenty CAŁY oraz JESIEŃ. Wstęp na mecz rezerw dla Karnetowiczów jest niezmiennie darmowy, podczas procesu wejścia na mecz wymagane jest jedynie potwierdzenie kupna karnetu.

  Spotkanie ze Stalą Kraśnik rozgrywane będzie w ramach 35. kolejki ligowej. Goście, aktualnie znajdujący się w strefie zagrożenia relegacją na niższy poziom rozgrywkowy, tracą pięć punktów do zespołu Trenera Piotra Gizy. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godz. 13:00.

  Bądźże z naszymi rezerwami! Miło Was widzieć ponownie na meczach III ligi.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ