M. Probierz: Musimy być bardzo skoncentrowani [VIDEO]

  • Wideo
06.12.2019
M. Probierz: Musimy być bardzo skoncentrowani [VIDEO]
Przed nami drugie starcie z Rakowem Częstochowa - tym razem w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Mecz na konferencji prasowej zapowiadał szkoleniowiec Pasów, Michał Probierz.

Michał Probierz (I Trener Cracovii): Wygrane rzuty karne będą naszą przewagą, ale nie wyciągałbym zbyt daleko idących wniosków po wczorajszym spotkaniu. Zamykamy to, co było wczoraj i myślimy już tylko o meczu w niedzielę. Musimy być bardzo skoncentrowani. Trzeba też podziękować Kibicom, którzy wczoraj wspierali nas do samego końca.

Zaskoczył mnie wczorajszy skład Rakowa. Byłem przygotowany na więcej zmian ze strony trenera Papszuna. Raków prezentuje dobry poziom, ale ważne jest teraz to, jak się przygotuje do następnego meczu. Kluczowa będzie też regeneracja przed niedzielnym spotkaniem.Nie ma większego problemu, aby zawodnicy wytrzymali kondycyjnie niedzielne spotkanie. Są na to jak najbardziej przygotowani. Nie ma tylko możliwości, by grali ci najmocniej poobijani, Datković oraz Pik. Dzisiaj nie myślimy jednak o robieniu składu. Jutro będziemy rozmawiać z zawodnikami, pytać kto jak się czuje - oni najlepiej znają swoje organizmy i wiedzą, czy są w stanie grać. 

Skład podamy przed samym meczem. Michal Pesković na pewno będzie jednak numerem jeden na niedzielne spotkanie. Bardzo cenię Lukasa Hrosso, lecz w lidze to Michal jest numerem jeden i nie ma powodów, by to zmieniać.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ