Podsumowanie pasiastych grup młodzieżowych (tydzień 1-7 listopada 2019)

07.11.2019
    Zakończyły się już jesienne rozgrywki z udziałem naszych dwóch najmłodszych grup - lecz nadal aktywnie grają obydwie grupy juniorów oraz trampkarzy starszych. Sprawdźmy, jak poszło naszym młodym zawodnikom w minionym tygodniu.

Centralna Liga Juniorów U-18:

Ważne przełamanie za podopiecznymi Trenera Jakuba Dziółki, którzy w małych derbach Krakowa pokonali wysoko Hutnika. Młode Pasy bardzo szybko objęły prowadzenie, które dał im już w 11 minucie Kacper Smoleń, pewnie dobijając strzał z rzutu karnego.

Z czasem przewaga naszych juniorów jedynie rosła, finalnie osiągając rozmiary czterech bramek. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Michał Rakoczy, jednokrotnie trafił również Jakub Myszor, ustalając wynik spotkania na 4:0.

Cracovia - Hutnik Kraków 4:0 (1:0) - więcej informacji o meczu [TUTAJ], zapis relacji tekstowej dostępny [W TYM MIEJSCU].

Centralna Liga Juniorów U-17:

Status niepokonanych utrzymali podopieczni Trenerów Andrzeja Paszkiewicza i Grzegorza Wydrycha, remisując na trudnym terenie w Kielcach. Znajdująca się na drugim miejscu Korona prowadziła jedną bramką, lecz w doliczonym czasie gry punkt młodym Pasom zapewnił strzał Krystiana Boćka bezpośrednio z rzutu wolnego.

Na dwie kolejki przed końcem jesiennej części rozgrywek CLJ do lat 17 juniorzy młodsi Cracovii prowadzą z ośmiopunktową przewagą nad resztą stawki, zapewniając sobie tym samym mistrzostwo jesieni w grupie "D".

Korona Kielce - Cracovia 1:1 (0:0) - więcej informacji o meczu [TUTAJ].

Małopolska Liga Trampkarzy:

Zakończyła się część ligowa rozgrywek grupy Trenera Marcina Bogdana. Wysokie zwycięstwo nad Rabą Dobczyce, zamykające rozgrywki Małopolskiej Ligi Trampkarzy, osiągnęło rozmiary rzadko spotykane na szczeblach juniorskich - nasi trampkarze pokonali rywala aż 21:0, przebijając tym samym barierę stu zdobytych bramek! Jednocześnie gracze Pasów zeszli z boiska jako zwycięzcy swojej grupy, co daje im prawo gry w barażach o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15.

Nasi zawodnicy już w ten weekend zmierzą się ze zwycięzcą grupy podkarpackiej, mielecką Stalą. Pierwsze starcie zostanie rozegrane na stadionie w Mielcu w sobotnie południe. Rewanż na obiektach przy Wielickiej 101 już w nadchodzący wtorek - również o 12:00. Trzymamy kciuki!

Cracovia - Raba Dobczyce 21:0 - więcej informacji o meczu [TUTAJ].

2. Wojewódzka Liga Trampkarzy:

Ostatnie jesienne starcie rozegrali nasi trampkarze młodsi. Podopieczni Trenera Sebastiana Lutaka pokonali Pogoń Skotniki aż 12:0, zapewniając sobie zwycięstwo w całych rozgrywkach. Gratulujemy! Przed graczami Pasów zasłużona przerwa zimowa.

Cracovia - Pogoń Skotniki 12:0 - więcej informacji o meczu [TUTAJ].

2. Małopolska Liga Młodzików:

Podopieczni Trenera Mateusza Dąbrowskiego zakończyli swoje jesienne rozgrywki przed tygodniem. Trwa przerwa przed wiosennym powrotem na boiska.