U-17: Wymiana ciosów i porażka z Koroną

24.03.2024

Zespół trenera Pawła Szwajdycha przegrał 3:4 z Koroną Kielce w wyjazdowym meczu 21. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17. Gole dla naszego zespołu zdobywali Szymon Królak(dwie) i Dawid Kaczor.

W 21. minucie Korona objęła prowadzenie, na co jeszcze przed przerwą nasi zawodnicy odpowiedzieli dwukrotnie. Po golach Kaczora i Królaka objęli prowadzenie, gospodarze zdołali jednak zdobyć gola do szatni, wykorzystując rzut karny. W 72. minucie swój dublet skompletował Królak, ale Koroniarze znów byli w stanie odpowiedzieć i po 10 minutach po raz kolejny był remis. W samej końcówce Pasy miały jeszcze szansę na wyrwanie zwycięstwa, ale golkiper gospodarzy obronił strzał z rzutu karnego. Podobną okazję otrzymali w samej końcówce doliczonego czasu gry zawodnicy Korony i oni z niej już skorzystali, ostatecznie wyrywając zwycięstwo.