Kadra trenerska

Michał Probierz

I Trener

Urodził się 24 września 1972 w Bytomiu. Jako piłkarz grał na pozycji pomocnika lub obrońcy. Wystąpił w 260 meczach w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej i strzelił dziewięć goli. Największą część kariery piłkarskiej spędził w Górniku Zabrze, gdzie grał w latach 1997 - 2004, notując 181 występów i zdobywając 7 bramek. Jako szkoleniowiec pracował w Polonii Bytom, Widzewie Łódź, Jagiellonii Białystok, ŁKS-ie Łódź, greckim Arisie Saloniki, Wiśle Kraków, GKS-ie Bełchatów i Lechii Gdańsk. Drużynę Cracovii objął 21 czerwca 2017 roku.

 • Grzegorz Kurdziel

  II Trener

  Urodził się w Jaśle 7 sierpnia 1976 roku. Jako zawodnik występował na pozycji bramkarza w drużynach Karpaty Krosno, Grunwald Ruda Śląska, Dalin Myślenice, TKS Tychy, a następnie w latach 1998 - 2010 w Zagłębiu Sosnowiec. Jeszcze w 2010 roku rozpoczął karierę jako szkoleniowiec, będąc trenerem bramkarzy w takich klubach jak Wisła Kraków, ŁKS Łódź, Aris Saloniki, Polonia Bytom i Jagiellonia Białystok. W Polonii pełnił również funkcję pierwszego trenera wiosną 2014 roku. Do Cracovii dołączył w czerwcu 2017 roku.

 • Grzegorz Staszewski

  Asystent trenera

  Urodził się 13 lutego 1987 roku we Włodawie. Ukończył UR im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Trener z licencją UEFA A. Wychowanek klubu Włodawianka Włodawa. Jako zawodnik reprezentował także barwy m.in.: Górnika Zabrze, Górnika Łęczna, Hetmana Zamość, Górnika Wieliczka. Jako trener pracował z grupami młodzieżowymi w AS Progres i Estilo de Espana. Prowadził samodzielnie IV ligowe drużyny seniorskie w województwie małopolskim.

 • Maciej Palczewski

  Trener bramkarzy

  Urodził się w 1982 roku w Krakowie.  Absolwent  Krakowskiego  i Gdańskiego AWF. Trener II klasy UEFA B. Jako zawodnik reprezentował barwy m.in. takich klubów jak: Cracovia, Arka Gdynia, Szczekowianka Jaworzno, Garbarnia Kraków. Jako trener, od początku związany z Cracovią z drugą drużyną i grupami młodzieżowymi . Z pierwszą drużyną piłkarskiej Cracovii współpracował z trenerem Rafałem Skórskim i Mariuszem Liberdą.

 • Tomasz Siemieniec

  Kierownik drużyny

  Urodzony 22 marca 1972 roku. Trafił do Cracovii w 1991 roku jeszcze jako junior i grał w niej nieprzerwanie aż do 2000 roku. Wtedy to przeniósł się do Proszowianki, ale w 2002 roku ponownie przywdział koszulkę w biało-czerwone pasy. Barwy naszego klubu reprezentował do końca 2003 roku. Później występował jeszcze w Puszczy Niepołomice i Kmicie Zabierzów, a ostatnio próbował swych sił jako trener.

 • Przemysław Kutera

  Fizjoterapeuta

  Urodził się 15 października 1988 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ukończył studia na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Uczestniczył w kursach rehabilitacji sportowej, terapii mięśniowo-powięziowej FOFT, masażu sportowego, a także kinesiotapingu KT1 & KT2. Od sezonu 2014/2015 współpracował z drużyną rezerw. Jest także fizjoterapeutą w Zespole Społecznych Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Krakowie.

 • Dominik Kożuch

  Fizjoterapeuta

  Urodzony 22 września 1987 roku w Dąbrowie Tarnowskiej. Absolwent WSZiA w Zamościu i AWF Katowice. Członek Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska oraz Polskiego Towarzystwa Treningu Motorycznego. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej i fizjoterapii sportowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w szpitalach, ośrodkach zdrowia, klubach sportowych i prywatnych gabinetach rehabilitacyjnych. Od 2013r.  prowadzi Gabinet Fizjoterapii Sportowej ORTO-SPORT. Uczestnik licznych kursów, szkoleń i konferencji poświęconych medycynie sportowej i rehabilitacji ortopedycznej. Zainteresowania: piłka nożna, sporty motorowe, sporty walki.

 • Sylwia Krzykawska

  Lekarz klubowy

  Urodzona 1 marca 1970 roku. Absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie, specjalista ortopeda i traumatolog narządu ruchu.
  Z Cracovią związana od 2009 roku, posiada kilkunastoletnie w zakresie działań chirurgicznych, obejmujących czynności diagnostyczne i zabiegowe w zakresie chirurgii ręki.
  Posiada uprawnienia do orzekania o zdolności do uprawiania określonej dyscypliny sportu przez dzieci i młodzież do ukończenia 21 roku życia oraz zawodników pomiędzy 21-23 rokiem życia.

 • Marcin Cabaj

  Trener bramkarzy II

  Urodził się 13 maja 1980 roku w Krakowie. W karierze seniorskiej występował w jedenastu klubach, w Cracovii grał w latach 2003 - 2010. W lipcu 2015 roku został trenerem bramkarzy grup młodzieżowych Cracovii. W styczniu 2018 roku został również włączony do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu „Pasów".

 • Kordian Wójs

  Asystent trenera II

  Urodził się 4 listopada 1975 roku w Jeleniej Górze. Absolwent AWF-u Kraków, AWF-u Warszawa, AWF-u Katowice i Uniwersytetu Wrocławskiego. Trener z licencją UEFA A. Wychowanek Sandecji Nowy Sącz. Jako trener seniorów i trener przygotowania motorycznego pracował w Hutniku Kraków, Sandecji Nowy Sącz, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Wiśle Płock, Kolejarzu Stróże, Okocimskim Brzesko, Resovii Rzeszów, Radomiaku Radom, Wiśle Puławy i Popradzie Muszyna. W Cracovii od lipca 2016 roku. W styczniu 2018 został dołączony do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny.