dodano: 2016-12-14 15:55:00

Rusza sprzedaż karnetów WIOSNA 2017. To doskonały prezent pod choinkę!

Przerwa zimowa tuż tuż... W sobotę Cracovia rozegra swój ostatni jesienny mecz (z Lechem Poznań o 20:30), co oznacza, że na kolejne ligowe starcie naszej drużyny będziemy musieli poczekać niemal dwa miesiące. Mamy jednak dobre wieści! Można już zakupić karnet na wiosenne starcia „Pasów", co pozwoli nam spędzić zimę wiedząc, że przez cały czas #NaStadionie specjalnie na nas będzie czekało nasze ulubione miejsce na trybunach! Ponadto karnet to ŚWIETNY prezent dla Twoich bliskich na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia!

Sprzedaż karnetów WIOSNA 2017 rusza! Gorąco zachęcamy, by czym prędzej wybrać się do Punktów Obsługi Kibica (ul. Józefa Kałuży 1), by zaopatrzyć się w abonament, który pozwoli nam zobaczyć z trybun wszystkie pozostałe domowe mecze naszej drużyny w sezonie 2016/17, czyli spotkania reszty sezonu zasadniczego oraz fazy finałowej. Oznacza to 8 lub 9 meczów w zależności od zajętego miejsca w tabeli na koniec sezonu zasadniczego.

Do kas zapraszamy wszystkich kibiców chcących zakupić karnet WIOSNA2017. Masz karnet JESIEŃ 2016? Świetnie! Twoje miejsce będzie czekać na przedłużenie do 15 stycznia (niedziela) włącznie. Po tym czasie trafi do wolnej sprzedaży.

Dlaczego zdecydować się na kupno karnetu? Powodów jest aż nadto! Po pierwsze, karnet pozwala Ci zaoszczędzić, będąc o wiele tańszą opcją niż kupowanie pojedynczych biletów na mecze (twarde dowody w poniższych cennikach). Po drugie, z karnetem w portfelu masz pewność, że będziesz mógł śledzić poczynania naszych piłkarzy ze stałego, wybranego przez siebie miejsca. Co więcej, wykupując abonament wiesz, że nie stracisz ani minuty meczu, czekając w kolejce po bilety.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, podczas których obdarowujemy bliskie nam osoby upominkami. Podpowiadamy: świetnym prezentem może być właśnie karnet WIOSNA 2017 na mecze Cracovii! W końcu który kibic "Pasów" nie chciałby znaleźć pod choinką przepustki na wszystkie domowe mecze swojej ukochanej drużyny? Spraw wyjątkową niespodziankę swoim najbliższym pasiakom! Jesteś już karnetowiczem? Świetnie! Karnet dla swoich bliskich kupisz z 10% zniżką (promocja obowiązuje do 23.12.2016).

CENY KARNETÓW

Zdecydowaliśmy się utrzymać niezwykle atrakcyjne ceny karnetów  także na wiosnę sezonu 2016/17 LOTTO Ekstraklasy. W efekcie mamy jedne z najniższych w całej lidze! Jakby tego było mało, nie zapominamy o dotychczasowych karnetowiczach - 10% zniżki na zakup karnetu otrzymają WSZYSCY Ci kibice, którzy byli w posiadaniu karnetu JESIEŃ 2016! Co więcej, taką samą zniżkę na zakup karnetu pod choinkę dla swoich bliskich otrzymają wszyscy nasi karnetowicze!

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY KARNETÓW

14.12.2016 - 15.01.2017 - sprzedaż dla wszystkich kibiców („zamrożone" miejsca karnetowiczów JESIEŃ 2016)

od 16.01.2017 - wolna sprzedaż karnetów

GODZINY OTWARCIA PUNKTU OBSŁUGI KIBICA (ul. Józefa Kałuży 1) W NAJBLIŻSZYCH DNIACH

14.12.2016 (środa): 10:00-20:00

15.12.2016 (czwartek): 10:00-20:00

16.12.2016 (piątek): 10:00-20:00

17.12.2016 (sobota): 10:00-23:00

18.12.2016 (niedziela): 10:00-16:00

PROMOCJE DLA KOBIET, DZIECI, STUDENTÓW, SENIORÓW I RODZIN

Oczywiście nie zapominamy o specjalnych cenach dla studentów, kobiet i dzieci do dwunastego roku życia, a także seniorów, czy rodzin. I tak:

Promocja: DLA KOBIET. Wzorem lat ubiegłych, kobiety zapłacą za bilet na wybrany mecz symboliczną złotówkę.  Promocja dotyczy wyłącznie wejściówek na sektor I. Istnieje również możliwość nabycia karnetu na sektor I za jedyne 9 zł.

Promocja: DLA DZIECI DO DWUNASTEGO ROKU ŻYCIA. Wzorem lat ubiegłych, dzieci do dwunastego roku życia zapłacą za bilet na wybrany mecz symboliczną złotówkę, oczywiście pod warunkiem przyjścia z prawnym opiekunem.  Promocja dotyczy wyłącznie wejściówek na sektor I. Istnieje również możliwość nabycia karnetu na sektor I za jedyne 9 zł.

Promocja: KARNET DLA RODZINY. Promocja polega na obniżeniu o 50% ceny karnetów dla mamy oraz dzieci w sytuacji gdy karnet kupuje również tata. "Głowa rodziny" kupuje karnet w normalnej cenie, a jego dzieci oraz partnerka w cenie obniżonej o 50 procent. WAŻNE: Promocja nie obejmuje karnetów na sektory I oraz VIP, ponadto wiek dziecka nie może przekraczać 12 roku życia.

Promocja: DLA STUDENTÓW. Tradycyjnie studenci wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 5 zł; wystarczy przy zakupie wejściówki okazać aktualną legitymację studencką. Promocja dotyczy wyłącznie biletów na sektor I.

Promocja: BILET 65+. To promocja dedykowana tym kibicom Cracovii, którzy ukończyli 65. rok życia. Od teraz za swój bilet na dowolny sektor (poza sektorem VIP i SKY BOX) zapłacą jedyne 5 zł. Istnieje również możliwość nabycia karnetu za jedyne 45 zł.

Promocja: ZADEBIUTUJ NA CRACOVII. To promocja dedykowana nowym kibicom "Pasów". Bilet na pierwszy w życiu mecz na stadionie "Pasów" kosztuje symboliczną złotówkę (obowiązuje wyłącznie na sektor I).

Jednocześnie informujemy, że zakupiony przed sezonem (lub na jego początku) karnet CAŁY obowiązuje na wszystkie wiosenne mecze Cracovii #NaStadionie (także te w fazie finałowej), jak również na sobotnie spotkanie z Lechem Poznań (godz. 20:30).