Partizan Belgrad Partizan Belgrad
  • 90'
    Koniec spotkania. Niestety przegrywamy z Partizanem Belgrad 0:3.
  • 90'
    Przejęcie Pasów w strefie obronnej, próba wyprowadzenie szybkiej konty przez Thiago kończy się faulem.
  • 89'
    Ostatnie minuty tego spotkania.
  • 88'
    Przymiarka do długiego, diagonalnego zagrania za obrońców na skrzydło przez Lusiusza, kończy się na wycofaniu głową do bramkarza Partizanu.
  • 88'
    Akcja Serbów - dogranie z prawej strony pola karnego wyłapuje Niemczycki.
  • 87'
    Nasi najmłodsi zawodnicy meldują się na murawie. Rochę i Bracika zastąpi Hyla oraz Góralczyk!
  • 86'
    Rocha od autu, Cracovia w ataku pozycyjnym.
  • 85'
    Strzał oddany przez Thiago mija prawy słupek bramki przeciwników.
  • 84'
    Kolejna próba założenia wyższego pressingu, która skutkuje wznowieniem gry  przez Pasy z autu na wysokości 30. metra.
  • 83'
    Okres ostrzejszej gry obu drużyn.
  • 82'
    Przewinienie w środkowej strefie boiska, piłka pada łupem Partizanu.
  • 81'
    Dobre wejście Rivy, który wywalczył piłkę na 18. metrze. Strzał oddany przez Thiago zablokowany. Kakabadze próbował dobijać, ale zbyt wysoko.
  • 80'
    Od bramki golkiper przeciwników.
  • 79'
    Składne rozegranie Cracovii. Podanie z głębi pola pada łupem Rivaldinho, który końcem buta próbował pokonać bramkarza serbskiej drużyny.
  • 78'
    Akcja jednego z zawodników Partizana, na szczęście płaskie dośrodkowanie ze skraju pola karnego wyłapane przez Niemczyckiego.
  • 77'
    Kolejne zmiany w Pasach - na boisku zamelduje się Rivaldinho oraz Kakabadze, a murawę opuści Balaj i Rapa.
  • 76'
    Okres zaciętej walki w środku pola, kończący się wznowieniem z autu przez Serbów.
  • 74'
    Przejęcie piłki w środku pola przez Balaja, ale próba prostopadłego zagrana do wychodzącego na wolne pole zawodnika zostaje zatrzymana.
  • 73'
    Strata w wyprowadzeniu futbolówki przez obrońców, skutująca faulem na 40. metrze od bramki strzeżonej przez Karola Niemczyckiego.
  • 72'
    Wrzutka z narożnika w wykonaniu Rakoczego, ale piłka nie znajduje adresata.
  • 70'
    Po raz kolejny tracimy piłkę, teraz to Partizan będzie miał bardziej dogodną szansę do rozegrania.
  • 69'
    Ofensywne wejście jednego z obrońców rywali kończy się stratą. Szansa na kontratak.
  • 67'
    Wysoko nałożony pressing przez Partizan kończy się autem na wysokości naszego pola karnego.
  • 65'
    Dłuższy okres utrzymywania się przez naszych zawodników przy futbolówce.
  • 64'
    Atak Thiago lewą stroną, piłka dalej w posiadaniu Pasów.
  • 63'
    Moment szarpanej gry blisko linii środkowej, który skutuje autem dla Partizanu.
  • 62'
    Cracovia blisko przejęcia w środkowej strefie boiska, ale brzydkim faulem powstrzymuje akcje Ostojic Bojan.
  • 61'
    W międzyczasie na boisko zameldowali się Lusiusz, Rakoczy i Myszor zmieniając Knapa, Hebo oraz Zauchę.
  • 60'
    Od środka po raz kolejny Pasy.
  • 59'
    Niestety 0:3. Strata brami po dośrodkowaniu z prawego sektora boiska. Dwukrotnie strzelał Ostojic Bojan, pierwszy strzał odbity przez naszego bramkarza, drugi niestety bez szans.
  • 58'
    Atak lewą flanką, zablokowane dośrodkowanie Lutovaca. Z rzutu rożnego wznowią Serbowie.
  • 57'
    Przechwyt Serbów po próbie rozegrania Bracika, które owocuje wznowieniem z 5. metra.
  • 56'
    Moment dłuższego utrzymywania się przy piłce przez naszych graczy.
  • 55'
    Centra z lewego sektora boiska wybita przez defensora z Belgradu, rzut rożny dla Pasów.
  • 54'
    Kolejna próba rozegrania od własnej bramki skutkująca wybiciem.
  • 53'
    Niemczycki wznawia z 5. metra, udaje nam się przenieść ciężar gry na połowę Partizanu.
  • 52'
    Pasy próbują wyprowadzić piłkę od własnej bramki, ale wysoki pressing rywali skutuje groźnymi przechwytami na 30. metrze.
  • 51'
    Dośrodkowanie wyjaśnione wybiciem, po którym Thiago miał sytuację na bramkę kontaktowa po niezbyt udanym wybiciu bramkarza drużyny z Belgradu.
  • 50'
    Duży błąd w wyprowadzeniu futbolówki od wlasnej bramki Cracovii, strzał z 16. metra paruje na rzut rożny Niemczycki.
  • 49'
    Napór ze strony Pasów, obie wrzutki z bocznych sektorów boiska jednak nie znalazly adresata i od bramki grę wznawia Partizan.
  • 48'
    Centra Thiago w pole karne odrobinę za plecy do Zauchy.
  • 47'
    Wrzutka z prawej strony boiska Miljkovicia, ale za wysoka, aby którykolwiek zawodnik mógł jej dosięgnąć.
  • 46'
    Od środka Partizan.
  • 46'
    W drugiej połowie Sadikovic zastąpi Pelle.
  • POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY
  • KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
  • 45'
    Arbiter kończy tę połowę spotkania.
  • 44'
    0:2. Bramka w samej końcówce pierwszej połowy. Saša Zdjelar znajduje lukę w pasiastej defensywie, długim podaniem uruchamiając Danilo Panticia. Ofensywny pomocnik rywala wymija Karola Niemczyckiego, podwyższając prowadzenie Partizana na chwilę przed przerwą.
  • 43'
    Zucha faulowany przez Panticia blisko linii bocznej.
  • 42'
    Przeciwnicy rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.
  • 41'
    Akcja lewą stroną boiska - Rocha dogrywał do Balaja, a ten posłał świetne podanie do Thiago, który jednak zdaniem sędziego faulował obrońcę Partizanu.
  • 40'
    Od bramki wznowi Stojkovic.
  • 39'
    Thiago centruje w szesnastkę, ale Pelle źle trafia w piłkę.
  • 38'
    Kolejny faul. Zdjelar zaczepia stopą Balaja. Sędzia dyktuje rzut wolny.
  • 37'
    Urosevic nieprzepisowo zatrzymuje Thiago na wysokości linii środkowej.
  • 36'
    Od środka Cracovia.
  • 35'
    0:1. Prostopadłe podanie w pole karne Pasów grzęźnie między zawodnikami obydwu zespołów. W powstałym chaosie najsprytniejszym okazuje się Slobodan Urošević, który dopada do piłki i mocnym strzałem z bliska wyprowadza rywali na prowadzenie.
  • 34'
    Korner dla Partizanu, Rocha oddala zagrożenie od naszej bramki.
  • 33'
    Pantic próbował zaskoczyć Niemczyckiego, ale ten pewnie broni.
  • 32'
    Ekspresowo wznawiamy od bramki i szukamy dla siebie możliwości wyjścia na prowadzenie w tym spotkaniu.
  • 31'
    Świetne odebranie Balaja, jednak bardzo szybko tracimy piłkę.
  • 30'
    Pasy przez ostatnie 10 minut wyraźnie cofnięte.
  • 29'
    Kolejna szansa dla rywali. Urosevic z ostrego konta próbował oszukać naszego bramkarza.
  • 28'
    Rozpędzony Pantic lewą stroną boiska prokuruje kolejny rzut rożny.
  • 27'
    Korner dla przeciwników zakończony autem bramkowym.
  • 26'
    Mocny strzał Markovicia na wysokości 20. metra, Niemczyckiemu udaje się wyciągnąć do futbolówki.
  • 24'
    Centra Vujacica, ale Urosevic złamał linię spalonego.
  • 23'
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.
  • 22'
    Krótko rozegrany korner w naszym wykonaniu, ale piłka finalnie wybita przez blok defensywny.
  • 21'
    Urosevic pokusił się o indywidualną akcję, ale popełnił przewinienie na Rapie.
  • 20'
    Z piątego metra wznowi Stojkovic.
  • 19'
    Z narożnika boiska dogrywał Knap, ale była to zbyt mocna wrzutka. Piłka opuściła linię boiska.
  • 17'
    Środkiem boiska przedzierał się Markovic, odegrał wprost pod nogi Pavlovicia, ale piłkę wyłuskał Niemczycki.
  • 15'
    Pasy póki co kontrolują tempo spotkania.
  • 14'
    Strzał z dystansu Ivana Marqueza. Stojkovic łapie jednak to zagranie bez żadnego problemu.
  • 13'
    Udana interwencja Rochy, odzyskujemy futbolówkę. Ruszamy z akcją zaczepną.
  • 12'
    Partizan w ataku pozycyjnym.
  • 11'
    Pantic złapany na pozycji spalonej przez naszą defensywę.
  • 9'
    Rzut z autu dla Partizanu na wysokości 25. metra.
  • 8'
    Szybka konta Pasów wyprowadzona przez Pelle, niestety Vujacic szybszy w tej akcji.
  • 6'
    Tym razem to Pantic faulował Knapa blisko naszego pola karnego.
  • 5'
    Przewinienie Thiago w środkowej strefie boiska.
  • 4'
    Dośrodkowania w naszą szesnastkę próbował Ricardo, ale został skutecznie zatrzymany.
  • 3'
    Pasy póki co spokojnie wymieniają podania blisko swojego pola karnego.
  • 2'
    Pierwsza akcja Pasów. Rapa podawał prawą stroną boiska do Balaja, ale naszego napastnika wyprzedził jeden z obrońców Partizanu.
  • 1'
  • 17:58
    Oba zespoły pojawiły się już na murawie! Za chwilę zaczynamy!
  • 17:30
    W takim zestawieniu wystąpi w pierwszej połowie nasza drużyna:

• 17:18
    Już za niecałą godzinę rozpoczniemy spotkanie sparingowe z Partizanem Belgrad. Pierwszy gwizdek w meczu z Serbami wybrzmi dokładnie o 18:00.