16-07-2021 13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 1
  • 90'
    Koniec spotkania. Drugi mecz sparingowy z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza niestety również kończy się naszą porażką. Bramkę kontaktową dla Pasów zdobył Filip Balaj. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 89'
    Minuta do zakończenia spotkania.
  • 88'
    Spokojnie gra Termalica, szanując swój wynik.
  • 87'
    Żyra szarpie pod polem karnym Cracovii, jednak blokuje go Rapa.
  • 86'
    Rozpoczynamy od środka.
  • 85'
    Gospodarze odzyskują prowadzenie. Po dośrodkowaniu w pole karne do główki najwyżej wyskoczył Kacper Śpiewak, strzałem pod poprzeczkę umieszczając piłkę w siatce.
  • 84'
    Ożywił się nam ten mecz. Długim podaniem rozgrywają gospodarze.
  • 83'
    Bruk-Bet Termalica rozpoczyna od środka.
  • 82'
    Poszkodowany wykorzystuje rzut karny, mamy remis!
  • 82'
    Nieprzepisowe zagranie Łukasza Budziłka, który podcina Filipa Balaja, mamy rzut karny.
  • 81'
    Pasy od środka.
  • 80'
    Ofensywni zawodnicy gospodarzy rozgrywają piłkę między sobą, szukając miejsca w polu karnym. Finalnie futbolówka trafia do Murisa Mešanovicia, który precyzyjnym strzałem otwiera wynik meczu.
  • 79'
    Na połowie Pasów swojego miejsca szuka Piotr Wlazło, sposobiąc się do dogrania w pole karne.
  • 78'
    Akcja przenosi się do środka pola.
  • 77'
    Ofensywnie usposabiają się gospodarze, pod polem karnym o miejsce walczy Kacper Śpiewak. Wybija to jednak Mateusz Pieńczak.
  • 76'
    Długie podanie pod nasze pole karne, o piłkę walczy Mesanović.
  • 75'
    Dogranie do Thiago przejęte przez defensorów gospodarzy.
  • 74'
    Mecz wznowiony.
  • 73'
    Obydwa zespoły zbierają się wokół swoich szkoleniowców, po krótkiej rozmowie wracamy do gry.
  • 72'
    Piłkarze zostają rozdzieleni, sytuacja uspokaja się.
  • 71'
    Duże zamieszanie przy linii bocznej, dochodzi do szarpaniny między zawodnikami obydwu zespołów. Arbiter zmuszony jest przerwać grę.
  • 70'
    Dośrodkowanie w pole karne Pasów wybite przez Karola Niemczyckiego.
  • 69'
    Spotkanie wznowione.
  • 68'
    Za chwilę wracamy do gry.
  • 67'
    Obydwa zespoły mają przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 66'
    Niecelne zagranie na skrzydło w wykonaniu zespołu z Niecieczy.
  • 65'
    Rapa do Thiago, ten zaś do środka pola. Szukamy miejsca, by przebić się przez zagęszczoną obronę rywala.
  • 63'
    W środku pola o miejsce walczy Hubinek, ale przeciął to Florian Loshaj.
  • 64'
    Rozgrywamy piłkę z wykorzystaniem bramkarza.
  • 62'
    Z pierwszej piłki uderza Rivaldo Junior, futbolówka odbija się od jednego z obrońców Termaliki.
  • 61'
    Ponownie Loshaj do Rapy, poszukujemy sobie miejsca pod polem karnym przeciwnika.
  • 60'
    Dośrodkowanie rumuńskiego obrońcy niestety niecelne, przechwytuje obrona rywala.
  • 59'
    Kontratak i długie dogranie do Cornela Rapy, który szuka partnerów pod polem karnym rywala.
  • 58'
    Długa piłka w nasze pole karne, ponownie przecina to Bracik.
  • 57'
    Tempo meczu spada. Obydwa zespoły nieco mniej intensywnie dążą do zdobycia pierwszej bramki.
  • 56'
    Termalica dośrodkowuje w pole karne, jednak piłkę przejmuje Bracik.
  • 55'
    Florian Loshaj rozgrywa pod polem karnym, jednak długim wybiciem akcję przerywają gospodarze.
  • 54'
    Cornel Rapa przechwytuje futbolówkę, holując ją następnie na połowę przeciwnika.
  • 53'
    W środku pola piłkę rozgrywa Radwański. Trwa okres przewagi niecieczan.
  • 52'
    Kolejna szybka, dynamiczna akcja Termaliki, tym razem powstrzymana przez Cornela Rapę.
  • 51'
    Po szybkim rozegraniu Bonecki dochodzi do strzału, wyłapuje to Karol Niemczycki.
  • 50'
    Pod własnym polem karnym piłkę przejmuje Termalica, z rajdem rusza Sebastian Bonecki.
  • 49'
    Szybko wznawia Karol Niemczycki.
  • 48'
    Długa piłka na wychodzącego sam na sam Mesanovicia, ten jednak złapany na spalonym.
  • 47'
    Szybkie przejęcie Pasów, rozgrywa Mateusz Pieńczak.
  • 46'
    Gospodarze rozpoczynają od środka.
  • 14:05
    Wracamy do gry nieco szybciej, niż planowano. Obydwa zespoły już na murawie.
  • 45'
    W pierwszej części drugiego sparingu z Termaliką żaden z zespołów nie znalazł drogi do siatki rywala. Wracamy za kwadrans!
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy drugiego dzisiejszego sparingu.
  • 43'
    Na problemy uskarża się Luis Rocha, fizjoterapeuci Pasów pojawiają się na boisku.
  • 42'
    Dośrodkowanie przestrzelone, piłkę przejmują Pasy.
  • 41'
    Faulowany Kukułowicz, gospodarze otrzymują rzut wolny w groźnej pozycji pod naszym polem karnym.
  • 40'
    Florian Loshaj naciska na defensywę Termaliki, która nie jest w stanie szybko wyjść z własnej połowy.
  • 39'
    Dośrodkowanie w kierunku Balaja zblokowane przez defensywę rywali.
  • 38'
    Długa piłka do Mesanovicia, ten jednak do niej nie dochodzi. Wznowi Niemczycki.
  • 37'
    Przy linii środkowej faulowany Wlazło, piłka dla gospodarzy.
  • 36'
    Gra grzęźnie w środku pola, obydwa zespoły szukają drogi pod bramkę rywala.
  • 35'
    Mocno, po ziemi Radwański, Bracik przejmuje jednak piłkę.
  • 34'
    Florian Loshaj przejmuje piłke, dogrywając w pole karne, przecinają to głową obrońcy gości.
  • 33'
    Ponownie wycofanie do swojej linii defensywnej w wykonaniu zespołu z Niecieczy.
  • 32'
    Gospodarze uspokajają grę, operując piłką na własnej połowie
  • 31'
    Duże zamieszanie pod polem karnym Termaliki, niepewne wycofanie do Budziłka. Naciskał Balaj, jednak bez efektu, piłka pozostaje przy gospodarzach.
  • 30'
    Wracamy do gry.
  • 29'
    Przerwa na nawodnienie obydwu zespołów.
  • 28'
    Piłka ląduje na aucie bramkowym.
  • 27'
    Faulowany Mesanović, arbiter stosuje jednak przywilej korzyści. Bruk-Bet Termalika dogrywa w pole karne Pasów.
  • 26'
    Niecieczanie wymieniają krótkie podania na własnej polowie, szukając możliwości przedostania się na drugą część boiska.
  • 25'
    Balaj fauluje w ataku, piłka dla rywali.
  • 24'
    Mocne podanie Loshaja w środku pola przejęte przez Hubinka.
  • 23'
    Dużo otwartej, ofensywnej gry po obydwu stronach. Brakuje jednak bramek.
  • 22'
    Krótko gra Spiewak, na uwolnienie do boku, próba dośrodkowania w nasze pole karne. Zblokowany jednak Mesanović.
  • 21'
    Kukułowicz zablokowany pod naszym polem karnym przez Cornela Rapę. Nie ma dogrania w "jedenastkę".
  • 20'
    Termalica stara się operować piłką, jednak pressingiem wychodzą Pasy. Przechwytuje Rivaldo Jr.
  • 19'
    Hlousek wycofuje do Łukasza Budziłka.
  • 18'
    Spokojnie do piłki podchodzą rywale, wznawiając grę.
  • 17'
    Balaj przerzuca do Thiago, jednak brazylijski pomocnik Pasów zostaje złapany na spalonym.
  • 16'
    Przechwyt Damira Sadikovicia, nasz pomocnik szuka partnerów w strefie środkowej.
  • 15'
    Zablokowane dogranie do Filipa Balaja, rywale przy piłce.
  • 14'
    Przechwyt Thiago, który dynamicznie szarżuje pod pole karne.
  • 13'
    Uspokajają grę rywale, starając się rozgrywać krótką piłką na naszej połowie.
  • 12'
    Piłka wyekspediowana na aut przez defensywę Pasów na wysokości naszego pola karnego. Wznowi Radwański.
  • 11'
    Gramy dalej.
  • 10'
    Przedłuża się obecność medyków na murawie w Niecieczy. Sędzia przygotowuje się już jednak do wznowienia gry.
  • 9'
    Trwa interwencja medyczna.
  • 8'

Na uraz uskarża się jeden z obrońców gospodarzy, przerwa w grze.

• 7'
    Dośrodkowanie w pole karne nieudane, Modelski przy piłce.
  • 6'
    Grzybek wybija piłkę na rzut rożny dla Cracovii.
  • 5'
    Wyraźnie ofensywnie zorientowane Pasy w pierwszej części gry. Ponownie szarżuje Thiago.
  • 4'
    Dogranie po ziemi do Knapa, ten stara się wbić piłkę w pole karne - wślizgiem jednak interweniują rywale.
  • 3'
    Thiago szuka miejsca na skrzydle, ale piłkę ekspediuje spod jego nóg jeden z defensorów rywala.
  • 2'
    Zapędzamy się pod pole karne rywala, ale blokują nas boczni defensorzy Bruk-Betu.
  • 1'
    Gramy! Druga część dwumeczu z beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy rozpoczęta.
  • POCZĄTEK I POŁOWY
  • 13:05
    Obydwa zespoły na murawie, gramy za chwilę!
  • 13:00

Do drugiego spotkania przystąpimy w nowym składzie, niezmienna pozostaje ławka rezerwowych.

• 12:55
    Po pierwszym meczu kontrolnym czas na kolejny. Za chwilę rozpoczynamy drugie spotkanie z Bruk-Bet Termaliką.