21-01-2022 15:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 4 : 2
Dynamo Ceske Budejovice Dynamo Ceske Budejovice
  • 90'
    Koniec tego spotkania. Wygrywamy 4:2 z czeskimi rywalami. Dziękujemy za śledzenie relacji tekstowej.
  • 88'
    Przerzut na lewą stronę boiska, który przejmuje Piszczek, ale ten zatrzymany przed polem karnym.
  • 81'
    Przechwyt piłki w środku pola gracza SK Dynamo owocuje rajdem przez połowę boiska. Akcja zakończona oddaniem strzału, który w rękawice chwyta Wilk.
  • 74'
    4:2, rywale wykorzystują rzut karny. Autorem bramki jest Benjamin Colić.
  • 73'
    Niestety jedenastka dla Dynamo Czeskie Budziejowice.
  • 70'
    Rywale spokojnie wymieniają między sobą podania w formacji defensywnej.
  • 60'

Na ostatnie 30 minut na boisku zameldują się Oskar Wójcik, Sylwester Lusiusz, Filip Piszczek, Kamil Ogorzały, Florian Loshaj i Filip Balaj.

Z boiska z kolei zejdą: Jakub Jugas, Otar Kakabadze, Pelle, Hebo, Matej Rodin oraz Sergiu Hanca.

• 58'
    4:1! Pelle wykorzystuje rzut karny.
  • 57'
    Jeden z naszych zawodników faulowany w polu karnym. To będzie jedenastka.
  • 56'
    Pelle faulowany blisko koła środkowego.
  • 55'
    Pasy w ataku pozycyjnym.
  • 50'
    Świetna interwencja Jablonskyego.
  • 46'
    Rozpoczynamy drugą część spotkania. Rywale od środka.
  • 46'
    Wraz z rozpoczęciem 2. połowy na boisko zameldują się Adam Wilk, Luis Rocha, David Jablonsky, Karol Knap, Jakub Myszor. Zmienią kolejno Lukasa Hrosso, Cornela Rape, Kamila Pestkę, Michała Rakoczego oraz Damira Sadikovicia.
  • 45'
    Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy prowadzimy 3:1.
  • 43'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry przez przeciwników.
  • 36'
    Groźna sytuacja w naszym polu bramkowym. Na aut bramkowy wybija Rodin.
  • 29'
    3:1! Kamil Pestka podwyższa prowadzenie.
  • 23'
    2:1! Wychodzimy ponownie na prowadzenie. Tym razem rzut rożny okazał się szczęśliwy dla Pasów. Hebo Rasmussen z bramką na koncie.
  • 20'
    Pelle z dystansu, ale ponad bramką czeskiej drużyny.
  • 18'
    Akcja zapowiadała się dobrze. Pestka odegrał piłkę do rozpędzonego Hanci, ale przeciwnicy rozczytali naszą grę.
  • 17'
    Świetny przechwyt Pestki, Cracovia nadciąga z kontratakiem.
  • 13'
    1:1. Rywale bardzo szybko odpowiedają na nasze napoczęcie wyniku spotkania. Tracimy bramkę po stałym fragmencie gry wykorzystanym dobrze przez przeciwników.
  • 9'
    1:0! Wychodzimy na prowadzenie. Po płaskim dośrodkowaniu Otara Kakabadze piłka trafia prosto pod nogi Pelle van Amersfoorta, który dokłada jedynie nogę do futbolówki i kieruje ją do siatki z bliskiej odległości.
  • 7'
    Seria wymiany podań w środku pola pomiędzy Hebo a Sadikoviciem.
  • 3'
    Pierwsza groźna sytaucja w meczu. Matveev dośrodkowywał na główkę do Mrsicia, który jednak nie wykorzystał tego podania i posłał piłkę ponad bramką Lukasa Hrosso.
  • 1'
    Spotkanie rozpoczęte. Gramy!
  • POCZĄTEK I POŁOWY
  • 15:00
    Obie drużyny zameldowały się już na murawie. Za chwilę zaczynamy!
  • 14:42
    Skład Pasów na to spotkanie prezentuje się następująco:
  • 14:41
    Przed nami kolejne spotkanie sparingowe w ramach zgrupowania w tureckim Belek. Już za kilkanaście minut pierwszy gwizdek w spotkaniu z SK Dynamo Czeskie Budziejowice.