26-01-2022 17:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
FK Rabotniczki Skopje FK Rabotniczki Skopje
  • 90'
    W ostatniej akcji meczu do swojej okazji po kolejnym dośrodkowaniu doszedł Filip Balaj, ale nie udało mu się podwyższyć prowadzenia Pasów. Po opuszczeniu przez piłkę boiska sędzia zakończył dzisiejsze spotkanie. Dziękujemy, że byliście z nami!
  • 88'
    Seria rzutów rożnych dla Pasów, lecz bez przełożenia na zagrożenie pod bramką przeciwnika.
  • 83'
    Faul Balaja na wysokości pola karnego rywali. Napastnik Pasów próbował przeciąć piłkę wybijaną przez bramkarza FK Rabotniczki, ale do szczęścia zabrakło centymetrów.
  • 79'
    Świetną okazję do podwyższenia prowadzenia miał Rivaldinho, ale jego strzał został został zablokowany przez defensora FK Rabotniczki.
  • 73'
    Tym razem kolejny rzut rożny mieli piłkarze Pasów - zakończył się on jednak faulem Jablonskiego przy próbie dojścia do piłki.
  • 69'
    Po interwencji Jablonskiego nasi rywale wznowią z rzutu rożnego.
  • 63'
    Kolejne uderzenie w kierunku naszej bramki i kolejne niecelne. Do lecącej piłki widowiskowo chciał się złożyć jeden z macedońskich zawodników, ale futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
  • 61'
    Zagotowało się teraz pod bramką Cracovii, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Lukas Hrosso.
  • 54'
    Mamy pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu! Autorem trafienia David Jablonsky, który w polu karnym najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego.
  • 52'
    Dogranie Zauchy przecięte przez obrońcę i Pasy wznowią od rzutu rożnego.
  • 50'
    Podanie Zauchy w kierunku Rivaldinho, ale brazylijski napastnik nie zdołał opanować piłki.
  • 46'
    Zmiana nastąpiła również na bramce. Karola Niemczyckiego zastąpił Lukas Hrosso.
  • 46'
    Sędzia rozpoczął drugą część spotkania. Na boisku w miejscu Piszczka, Rochy, Knapa, Rakoczego Pestki oraz Myszora zobaczymy Ogorzałego, Rivaldinho, Balaja, Wójcika, Kapka i Patryka Zauchę.
  • Początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.
  • 43'
    Świetnie w środku pola odnalazł się Rakoczy, ale Karol Knap nie zdołał opanować zagranej przez niego piłki.
  • 41'
    Rzut rożny dla Pasów, jednak bez przełożenia na sytuację strzelecką.
  • 38'
    Próba dalekiego dogrania w stronę Karola Knapa zastopowana przez sędziego, który dopatrzył się spalonego.
  • 33'
    Strzał na naszą bramkę zablokowany przez Jablonskiego.
  • 28'
    Przy próbie odbioru faulował Kamil Pestka i mamy przerwę w grze.
  • 25'
    Uderzenie Rakoczego pewnie wyłapane przez bramkarza drużyny ze Skopje.
  • 22'
    Rakoczy próbował dojść do dośrodkowania z bocznej strony boiska, lecz został powstrzymany przez macedońskiego obrońcę.
  • 18'
    Groźnie pod bramką Cracovii, ale niebezpieczeństwo wybiciem piłki zażegnuje Kamil Pestka.
  • 15'
    Zaskoczyć bramkarza naszych rywali próbował z dalszej odległości Karol Knap - jednak bardzo niecelnie.
  • 11'
    Pod własnym polem karnym faulowy David Jablonsky i Pasy wznowią grę od rzutu wolnego.
  • 8'
    Strzał z dystansu na bramkę Karola Niemczyckiego przelatuje kilka metrów obok słupka.
  • 4'
    To powinno być prowadzenie Cracovii! Z boku pola karnego do Loshaja dogrywał Piszczek, jednak pomocnik Pasów pomylił się z najbliższej odległości.
  • 1'
    Od środka zaczynają Pasy.
  • 17:00
    Zawodnicy są już na murawie - za chwilę początek spotkania!
  • 16:30

Skład Pasów na dzisiejsze spotkanie prezentuje się następująco:

• 15:00
    Witamy na relacji tekstowej z trzeciego sparingu Cracovii podczas obozu przygotowawczego w Belek. Dzisiejszym rywalem Pasów będzie północnomacedoński zespół - FK Rabotniczki Skopje. Początek meczu już o godzinie 17:00.