Belek
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 1
FK Spartak Subotica FK Spartak Subotica
  • 90'
    W ostatniej akcji meczu drużyna z Suboticy miała jeszcze rzut wolny - po uderzeniu Sreckovica piłka przeleciała jednak wysoko nad bramką Karola Niemczyckiego. Po stałym fragmencie sędzia zakończył dzisiejsze spotkanie. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i do zobaczenia #NaStadionie!
  • 89'
    W środku pola świetnie akcję napędził Florian Loshaj, ale podanie Myszora w kierunku Piszczka nie dotarło do celu.
  • 87'
    Karol Knap próbował długim podaniem znaleźć Pestkę, ale jego zagranie było zbyt mocne i od bramki wznowi Spartak.
  • 85'
    Kolejna próba dośrodkowania w wykonaniu Pestki - tym razem dużo groźniejsza. Żaden z jego partnerów nie zdołał jednak dojść do piłki i wciąż prowadzimy tylko jedną bramką.
  • 82'
    Kamil Pestka próbował swoim dośrodkowaniem znaleźć Filipa Piszczka, ale nie zdołał celnie dograć piłki na głowę naszego napastnika.
  • 80'
    Swoją szansę po rzucie rożnym miał David Jablonsky, który jednak za bardzo podszedł pod piłkę, w konsekwencji przenosząc ją wysoko ponad bramkę Spartaka.
  • 79'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego pewnie wyłapuje Karol Niemczycki.
  • 76'
    Po dograniu od Myszora piłkę do siatki próbował skierować Filip Piszczek. Nasz napastnik zdołał jednak tylko trącić futbolówkę czubkiem buta, przez co nie zaskoczyła ona bramkarza naszego dzisiejszego przeciwnika.
  • 74'
    Próba uderzenia na bramkę w wykonaniu Cornela Rapę, ale piłka przelatuje wysoko nad bramką rywali.
  • 71'
    Zmiana w Pasach. Hebo Rasmussena zastępuje Patryk Zaucha.
  • 70'
    Od kilku minut gra toczy się głównie w środku pola, bez sytuacji po żadnej ze stron.
  • 68'
    Uderzenie na bramkę Hrosso, jednak bardzo niecelne.
  • 67'
    Zmiana w Pasach. Za Otara Kakabadze wchodzi Kamil Ogorzały.
  • 64'
    Przed świetną szansą na podwyższenie wyniku stanął Filip Piszczek, który nie zdołał skierować piłki do siatki po płaskim dośrodkowaniu ze skrzydła.
  • 63'
    Po faulu Kamila Pestki od rzutu wolnego wznowią zawodnicy Spartaka.
  • 61'
    Kolejne zmiany w zespole Pasów. Boisko opuszczają Rocha, Pelle, Rodin, Hanca oraz Rakoczy, a w ich miejsce na placu gry pojawiają się Myszor, Pestka, Piszczek, Jablonsky i Loshaj.
  • 58'
    Po raz kolejny świetnie próbował Rakoczy. Techniczne uderzenie z pokaźnej odległości nieznacznie minęło spojenie bramki strzeżonej przez Jelovaca.
  • 56'
    Może podobać się gra Pasów po przerwie. Kolejne dobre uderzenie - tym razem w wykonaniu Otara Kakabadze, którego próba przeleciała centymetry nad bramką rywala.
  • 56'
    Dobrze na skrzydle przedzierał się Rakoczy, ale w momencie podania od Hanki, znajdował się on na pozycji spalonej.
  • 53'
    Niewiele brakło, a prowadzilibyśmy już dwoma bramkami. Kolejny strzał w tym meczu oddawał Rakoczy i ponownie nieznacznie się pomylił.
  • 51'
    Gol dla Pasów, prowadzimy 2:1! Autorem bramki Sergiu Hanca, który płaskim strzałem zza pola karnego zdołał umieścić piłkę tuż przy słupku bramki Spartaka.
  • 50'
    Kolejna akcja Pasów i kolejny spalony.
  • 48'
    Groźne uderzenie na bramkę Pasów w wykonaniu Sreckovicia, który pojawił się na boisku po przerwie, ale Karol Niemczycki nie dał się zaskoczyć.
  • 46'
    Pierwsza próba ofensywnej akcji Pasów w drugiej części meczu zastopowana przez sędziego, który zasygnalizował spalonego.
  • 14:05
    Zaczynamy drugie 45 minut. Grę od środka wznowili piłkarze Cracovii.
  • Początek drugiej połowy
  • 14:01
    Na boisku w miejscu Lukasa Hrosso i Sylwestra Lusiusza zobaczymy po przerwie Karola Niemczyckiego oraz Karola Knapa.
  • 13:55
    Druga część meczu rozpocznie się za około 10 minut.
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Dwa rzuty rożne nie przyniosły zagrożenia pod bramką Spartaka. Po drugim z nich piłka opuściła boisko, a następnie sędzia zakończył pierwszą część meczu.
  • 44'
    Dobre uderzenie Hanki z rzutu wolnego na 25. metrze od bramki Spartaka. Po interwencji bramkarza będziemy mieli rzut rożny dla Pasów.
  • 42'
    Todoroski odkopał piłkę po gwizdku, co nie spodobało się Sergiu Hance. Emocje musiał rozładowywać arbiter spotkania, ale po krótkiej przerwie gramy dalej.
  • 40'
    Pierwszy raz od dłuższego czasu serbscy piłkarze zagościli pod naszą bramką. Dogrania w pole karne Pasów nie zdołał jednak opanować Nikolić i od bramki wznowi Hrosso.
  • 39'
    Dobre uderzenie Rakoczego z dystansu przelatuje minimalnie nad poprzeczką bramki rywali.
  • 38'
    Kolejna świetna szansa dla Pasów! Dobra akcja Rakoczego i Hanki, zakończona strzałem Rumuna, jednak po raz kolejny Jelovać nie daje się pokonać.
  • 36'
    Dośrodkowanie Rakoczego z rzutu wolnego zostało wybite przez defensorów Spartaka.
  • 36'
    Faul na Hance i Pasy będą miały rzut wolny na wysokości pola karnego przeciwnika.
  • 34'
    Bardzo dobre zagranie prostopadłe Pelle do Rakoczego, którego strzał został jednak świetnie obroniony przez bramkarza Spartaka.
  • 32'
    Michał Rakoczy w dobrej sytuacji nie zdołał opanować piłki zagranej przez Rasmussena i szansę na przeprowadzenie kontrataku mieli piłkarze z Suboticy.
  • 30'
    Po dobrym odbiorze piłki na połowie przeciwnika Sylwester Lusiusz znalazł się w bardzo dobrej sytuacji strzeleckiej. Akcja została jednak przerwana przez arbitra, który dopatrzył się przewinienia ze strony Polaka.
  • 29'
    Faul Otara Kakabadze przy próbie odbioru piłki i od rzutu wolnego wznowi Spartak.
  • 27'
    Pelle van Amersfoort próbował zaskoczyć Jelovacia z dystansu, jednak jego uderzenie zostało zablokowane.
  • 25'
    Próba strzału na bramkę Cracovii w wykonaniu Bijelovicia, ale bardzo niecelna.
  • 23'
    Po dobrym rozegraniu rzutu z autu, tym razem w polu karnym Spartaka przewrócony został Sergiu Hanca. Podobnie jak i za pierwszym razem, sędzia nie zdecydował się zareagować.
  • 21'
    Zdobyta bramka uskrzydliła zawodników Cracovii, którzy nie wychodzą z futbolówką z połowy Spartaka.
  • 19'
    Sergiu Hanca próbował płaskiego dośrodkowania z rzutu wolnego, ale Michał Rakoczy po otrzymaniu piłki nie był w stanie oddać celnego uderzenia.
  • 17'
    1:1! Kolejny rzut rożny dla Cracovii - tym razem krótko rozegrany. Po serii podań na boku boiska piłka finalnie została wrzucona w pole karne Spartaka, a tam czekał na nią już Hebo Rasmussen, który z najbliższej odległości skierował futbolówkę do siatki.
  • 15'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybija Bogicević.
  • 15'
    Po kolejnej dobrej akcji prawym skrzydłem piłkę w pole karne dogrywał Rakoczy. Obrońca Spartaka próbował przeciąć to zagranie, lecz dość niefortunnie i po interwencji stojącego w bramce Jelovaca Cracovia będzie miała rzut rożny.
  • 13'
    W środku pola faulowany Rakoczy i Pasy wznowią grę od rzutu wolnego.
  • 12'
    Po stracie bramki piłkarze Pasów starają się agresywnie zaatakować przeciwnika na jego połowie - jak na razie bez przełożenia na zagrożenie pod bramką Spartaka.
  • 10'
    Dobra akcja Cracovii. Po serii krótkich podań, Pelle dostrzegł w polu karnym Rakoczego, który jednak znajdował się na minimalnym spalonym.
  • 7'
    Dośrodkowanie Lusiusza przeleciało nad głowami wszystkich zawodników zgromadzonych w polu karnym Spartaka i piłka wyszła na aut bramkowy.
  • 5'
    Przegrywamy 0:1. Zamieszanie w polu karnym Cracovii, w którym najlepiej odnalazł się napastnik Spartaka i pewnym strzałem obok słupka pokonał Lukasa Hrosso.
  • 3'
    Przewracany w polu karnym Rakoczy, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia i nasi dzisiejsi rywale wznowią od bramki.
  • 2'
    Dośrodkowanie w pole karne Cracovii pewnie wyłapane przez naszego bramkarza.
  • 1'
    Pierwszy strzał naszych dzisiejszych rywali przelatuje nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Lukasa Hrosso.
  • 1'
    Od środka rozpoczęli piłkarze Spartaka.
  • 13:05
    Zawodnicy wychodzą już na murawę, więc za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego w dzisiejszym meczu.
  • 12:25

Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego zagrają dziś w następującym zestawieniu:

• 12:20
    Witamy na relacji tekstowej z ostatniego sparingu Pasów rozgrywanego podczas zgrupowania w Belek. Cracovia zmierzy się dziś z FK Spartakiem Suboticia. Początek meczu już o godzinie 13:00.