Stal Rzeszów Stal Rzeszów
  • 90'
    Rzut rożny dla Stali bez przełożenia na zagrożenie pod bramką Lukasa Hrosso.
  • 87'
    Świetna okazja Konoplyanki, który nie zdołał odpowiednio dokręcić piłki na dalszy słupek bramki Stali.
  • 85'
    Dość niecodzienna sytuacja w Rącznej. Po uderzeniu Przemysława Kapka piłka ląduje w siatce Stali, ale niefortunnie odbija się od konstrukcji bramki gości i wraca na plac gry, myląc arbitra, który nie dostrzega trafienia dla Cracovii.
  • 80'
    Dobra próba zaskoczenia bramkarza Stali uderzeniem z własnej połowy w wykonaniu Rasmussena, nie znajduje drogi do bramki gości.
  • 78'
    Kilkuminutowa przerwa na nawodnienie organizmów zakończona i wracamy do gry!
  • 75'
    Dobry okres gry w wykonaniu podopiecznych trenera Zielińskiego! Przed swoją szansą na zdobycie debiutanckiej bramki stanął Patryk Makuch, który ekwilibrystycznym uderzeniem próbował podwyższyć prowadzenie Pasów.
  • 70'
    Cracovia na prowadzeniu! Kolejny stały fragment gry i tym razem na listę strzelców wpisuje się Krystian Bracik, który uderzeniem głową pokonuje Kaczorowskiego!
  • 68'
    2:2! Oskar Wójcik świetnie znajduje się w polu karnym Stali i wykańcza stały fragment gry, doprowadzając do remisu!
  • 67'
    Pasy będą miały rzut wolny z dogodnej pozycji, po tym jak przed polem karnym Stali faulowany był Hebo Rasmussen.
  • 63'
    Cornel Râpă pokusił się na próbę strzału z okolic 30. metra, jednak czas pokazał, że nie była to najlepsza decyzja.
  • 62'
    Dobra piłka Kacpra Jodłowskiego zagrana w kierunku Jakuba Myszora, który jednak znajdował się na minimalnym spalonym.
  • 59'
    Tym razem dobrą interwencją popisuje się Hrosso, bezproblemowo łapiąc piłkę uderzoną przez Polowca.
  • 57'
    Świetna dwójkowa akcja Myszora i Rasmussena zakończona strzałem Duńczyka! W bramce gości czujnie jednak Kaczorowski i wciąż goście na prowadzeniu.
  • 56'
    Faul Krystiana Wrony na Makuchu i Pasy wznowią grę od rzutu wolnego.
  • 52'
    Próba strzału w wykonaniu Konoplyanki pewnie złapana przez Wiktora Kaczorowskiego.
  • 50'
    Dobra akcja Wiktora Kłosa, zakończona mocnym wstrzeleniem piłki w pole karne Pasów.
  • 48'
    Po przerwie na boisku pojawił się również Jakub Myszor, który przed chwilą pierwszą oskrzydlającą akcją przedostał się pod bramkę Stali.
  • 46'
    Od początku drugiej części spotkania na boisku w Rącznej możemy oglądać Patryka Makucha, dla którego jest to pierwszy mecz w pasiastej koszulce.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Matej Rodin wślizgiem uprzedza Prokicia przed stanięciem oko w oko z Niemczyckim.
  • 43'
    Świetna szansa dla Stali! Na drodze piłki uderzonej przez Michalika stanął Sadłocha, przypadkowo wybijając futbolówkę zmierzającą do bramki Niemczyckiego.
  • 40'
    Filip Balaj fauluje Pawła Oleksego przy próbie opanowania futbolówki i arbiter przerywa dobrze zapowiadającą się akcję Pasów.
  • 38'
    Sędzia nie decyduje się na podyktowanie rzutu karnego dla Cracovii, po tym jak w polu karnym Stali przewracany był Michał Rakoczy.
  • 32'
    Gol dla Stali. Krzysztof Danielewicz wykorzystuje dogranie ze skrzydła i wyprowadza gości na prowadzenie.
  • 27'
    W dobrej sytuacji w polu karnym Cracovii znalazł się Andreja Prokić, który ostatecznie został zablokowany przez Mateja Rodina.
  • 23'
    Karol Niemczycki paruje piłkę do boku po uderzeniu Danielewicza zza pola karnego Pasów.
  • 20'
    Piłka ląduje w siatce Stali, jednak Michał Rakoczy nie może cieszyć się z gola, gdyż w momencie podania zdaniem sędziego znajdował się na pozycji spalonej.
  • 19'
    Filip Balaj znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Stali, ale jego próba przerzucenia piłki nad golkiperem gości okazała się zbyt lekka.
  • 16'
    Dużo szczęścia po stronie Cracovii! Piłka uderza w słupek bramki Pasów po indywidualnej akcji Bartosza Wolskiego i świetnej interwencji Niemczyckiego!
  • 12'
    Patryk Małecki przejmuje niedokładne podanie Michała Rakoczego i po minięciu Karola Niemczyckiego umieszcza piłkę w bramce Pasów.
  • 7'
    Gol dla Cracovii! Po podaniu Przemysława Kapka, Filip Balaj znajduje się oko w oko z Przemysławem Pęksą i "na raty" pokonuje golkipera gości!
  • 3'
    Pierwsza groźna akcja Stali, ale dogranie Wolskiego wybija, wracający do Cracovii po wypożyczeniu do Wisły Puławy, Krystian Bracik.
  • 09:30

Skład, który trener Jacek Zieliński przygotował na dzisiejsze spotkanie, prezentuje się następująco:

• 09:00
    Witamy na relacji tekstowej z pierwszego sparingowego meczu Pasów przed sezonem 2022/23! Dzisiejszym rywalem podopiecznych trenera Jacka Zielińskiego będzie świeżo upieczony beniaminek Fortuna I ligi - Stal Rzeszów. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 10:00.