Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 1
Hapoel Beer Szewa Hapoel Beer Szewa
  • 19:52
    Ostatecznie pokonujemy Hapoel Beer Szewa po pięknym trafieniu Jakuba Myszora i bramce Karola Knapa z rzutu karnego. Do zobaczenia w poniedziałek, 18 lipca, kiedy w Zabrzu zainaugurujemy sezon PKO BP Ekstraklasy!
  • KONIEC
  • 90+1'
    Ostatnie momenty meczu. Nasi zawodnicy są na połowie gości.
  • 89'
    Strzał Eliasa z 20. metra został pewnie zablokowany przez naszą defensywę!
  • 86'
    GOOOOOOL! Karol Knap pokonuje bramkarza pewnym uderzeniem z rzutu karnego!
  • 85'
    Penalty
    Rzut karny dla Pasów! Bramkarz nieprzepisowo powstrzymał naszego zawodnika biegnącego w pole karne lewą stroną.
  • 82'
    Odważna próba Thiago z 30 metrów, jednak po niej piłka poszybowała obok bramki.
  • 80'
    Chwila przerwy, ponieważ w momencie ataku zespołu Hapoelu, w polu karnym ucierpiał jeden z naszych graczy,
  • 78'
    Kolejna zmiana w Cracovii, Oskar Wójcik zmienia Hancę.
  • 73'
    GOOOOOOL! Kapitalne trafienie w prawe okienko bramki zza pola karnego w wykonaniu Myszora i mamy remis!
  • 72'
    Dośrodkowanie z prawej strony do Knapa. Zawodnik z numerem 20 uderzył piłkę wślizgiem, ale jego zamiary wyczuł golkiper Hapoelu.
  • 69'
    Zagranie po ziemi z lewej strony w środek pola karnego. Po interwencji jednego z naszych zawodników rzut rożny ma zespół z Beer Szewy.
  • 67'
    Zmiana w Pasach - Lusiusz zastępuje Hebo Rasmussena.
  • 64'
    Kolejna okazja Pasów. Seria składnych podań została zakończona zagraniem pod nogi obrońców Hapoelu.
  • 63'
    Thiago popędził prawym skrzydłem, jednak obrońcy Hapoelu zażegnują niebezpieczeństwo.
  • 63'
    Zawodnicy Cracovii przeszli do gry wysokim pressingiem. Czy przyniesie to skutek?
  • 60'
    Na boisku w barwach Cracovii pojawiają się Filip Balaj, Jakub Jugas i Przemysław Kapek.
  • 59'
    Itay Shecheter wykorzystuje rzut karny strzałem w prawą stronę bramki.
  • 58'
    Penalty
    Niestety, mamy rzut karny dla Hapoelu...
  • 57'
    Niemczycki! Świetna interwencja po strzale Safuriego!
  • 55'
    Bariero pojawia się na boisku w barwach Hapoelu.
  • 53'
    Solomon strzela zza pola karnego, a piłka odbita rykoszetem od jednego z naszych graczy wędruje poza boisko. Rzut rożny dla Hapoelu.
  • 51'
    Kolejne nieprecyzyjne dośrodkowanie z prawego skrzydła w wykonaniu gości.
  • 48'
    Zbyt głęboka wrzutka z prawej strony w wykonaniu gracza Hapoelu, po której piłka opuściła boisko. Wznawiamy grę od bramki.
  • 47'
    Okazja Makucha, który jednak na wysokości pola karnego posyła piłkę obok prawego słupka.
  • 46'
    W barwach Pasów doszło do kilku zmian. Na boisku pojawili się Karol Niemczycki, David Jablonsky, Karol Knap, Thiago i Jakub Myszor.
  • 18:52
    Do przerwy nie zobaczyliśmy żadnej bramki. Mamy nadzieję na lepszą drugą połowę. Do zobaczenia za kilka minut!
  • PRZERWA
  • 44'
    Faul w środkowej strefie boiska. Mamy rzut wolny dla Pasów.
  • 40'
    Dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne na głowę Rapy. Rumun jednak źle uderza i piłka mija prawy słupek bramki.
  • 38'
    Sipl'ak dośrodkowywał z prawego narożnika boiska. Piłkę poza pole karne wybili jednak goście.
  • 37'
    Tibi pojawił się na boisku, jako drugi zmiennik Hapoelu w pierwszej połowie.
  • 33'
    Kolejna okazja Hapoelu. Na nasze szczęście, dwóch zawodników było na wyraźnym spalonym, co spowodowało uniesienie w górę chorągiewki liniowego.
  • 32'
    Hrosso ponownie wyłapuje piłkę po zagraniu górą w pole karne przez graczy rywali.
  • 30'
    Dośrodkowanie Sipl'aka na głowę Makucha. Napastnik Pasów jednak nie był w stanie dobrze przymierzyć i akcja toczyła się dalej pod polem karnym gości.
  • 29'
    Safuri wbiegał z prawego skrzydła w pole karne, jednak defensywa i bramkarz Pasów powstrzymały zapędy gracza wicemistrza Izraela.
  • 27'
    Kolejna próba prostopadłego zagrania piłki górą w pole karne, które kończy się interwencją Hrossy.
  • 26'
    Na boisko w zespole gości wszedł Elyagon.
  • 23'
    Rzęsisty deszcz padający w Krakowie na pewno ułatwia szybką grę po ziemi.
  • 21'
    Chwila przerwy po tym, jak na murawie leżał Hebo Rasmussen.
  • 16'
    Obrońca Hapoelu blokuje próbę dośrodkowania z prawej strony w wykonaniu Rapy.
  • 12'
    Niedokładna próba podania w uliczkę przez ekipę z Izraela. Zamiary rywali odczytał Hrosso.
  • 8'
    Ekipa Cracovii coraz częściej przebywa na połowie rywali. Zobaczymy, co z tej optycznej przewagi wyniknie.
  • 6'
    Hrosso na raty interweniuje po strzale zza pola karnego w wykonaniu jednego z graczy Hapoelu.
  • 4'
    Glazer chwyta piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne w wykonaniu Sipl'aka.
  • 2'
    Gra póki co toczy się głównie w środkowej strefie. Oba zespoły starają się sprawdzić, na ile mogą sobie pozwolić.
  • 18:01
    Obie ekipy już są na placu gry. Za moment rozpoczynamy, miejmy nadzieję, ekscytujące, piłkarskie widowisko!
  • 17:36
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo". Już za kilka chwil rozpocznie się ostatnie spotkanie sparingowe Pasów przed startem sezonu 2022/2023. Rywalem podopiecznych Jacka Zielińskiego jest wicemistrz Izraela, Hapoel Beer Szewa.