Cracovia Cracovia
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 0
Hapoel Jerozolima Hapoel Jerozolima
  • 13:17
    Pasy pokonują ostatecznie ekipę Hapoelu Jerozolima, 3-0. Do zobaczenia przy okazji piątkowego meczu przeciwko Legii Warszawa!
  • KONIEC
  • 90'
    Piłka wpada do siatki Pasów, ale arbiter dopatrzył się spalonego jednego z zawodników Hapoelu.
  • 86'
    Goal
    GOOOOOOOOOL! Przemysław Kapek pokonał bramkarza z najbliższej odległości!
  • 85'
    Jodłowski posłał bombę zza pola karnego, po której na raty interweniował golkiper Hapoelu.
  • 85'
    Świetna okazja Pasów! Najpierw strzał Stachery z prawej strony pola karnego obronił bramkarz, a później piłkę po dobitce głową w wykonaniu Kapka wybił jeden z obrońców gości!
  • 80'
    Ożóg pokusił się o strzał z 20 metrów, jednak piłkę zablokowali obrońcy Hapoelu.
  • 75'
    Druga w tym meczu przerwa na uzupełnienie płynów.
  • 71'
    Kassa popędził lewym skrzydłem i przedryblował kilku obrońców, jedna nie był w stanie pokonać Wilka.
  • 65'
    Wilk chwyta pewnie piłkę lecącą po ziemi wskutek strzału Zady.
  • 62'
    W ekipie Hapoelu doszło do zmiany praktycznie całego składu w jednym momencie.
  • 58'
    Kapitalna okazja Badasha z najbliższej odległości po podaniu z prawej strony. Gracz Hapoelu jednak chybił z najbliższej odległości!
  • 53'
    Dośrodkowanie z lewego skrzydła w nasze pole karne. Piłkę chwyta Wilk.
  • 53'
    Strzał Salmana zza pola karnego, który pewnie łapie Wilk.
  • 51'
    Goal
    GOOOOOOOOOL! Sylwester Lusiusz popisał się kapitalnym strzałem na wysokości pola karnego w okolicę prawego okienka!
  • 49'
    Obie ekipy próbują budować swoje akcje od szeregów obronnych. Nie wynika z tego póki co nic efektywnego.
  • 46'
    Na drugą połowę wyszedł następujący skład: Wilk - Stachera, zawodnik testowany, Pieńczak, Bracik, Urban - Lusiusz, Jodłowski, Ożóg - Budziński, Kapek.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 12:17
    Do przerwy podopieczni Jacka Zielińskiego prowadzą z Hapoelem po bramce Benjamina Kallmana. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 44'
    Yellow card
    Żółta kartka dla Eshete za faul na Thiago w środkowej strefie.
  • 39'
    Jablonsky wybija piłkę dośrodkowaną w nasze pole karne z prawego skrzydła.
  • 38'
    Yellow card
    Żółty kartonik dla Oshimy za zbyt agresywną próbę odzyskania straconej piłki w okolicy środka boiska.
  • 37'
    Zaucha zagrywa z lewej strony do Balaja, ale zamiary naszego młodego zawodnika odczytują obrońcy Hapoelu.
  • 32'
    Niezwykle skuteczne jest działanie pułapki ofsajdowej w ekipie Jacka Zielińskiego. Raz za razem powstrzymuje ataki skupiające się na graniu górnych, prostopadłych piłek.
  • 30'
    Pora na przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 30'
    Efektowny strzał z powietrza Naora. Piłka jednak przeleciała ponad naszą bramkę.
  • 29'
    Wójcik blokuje strzał jednego z naszych rywali na wysokości pola karnego po jego prawej stronie.
  • 28'
    Po raz kolejny zawodnik Hapoelu złapany na spalonym. Gra naszych rywali skupia się głównie na rozgrywaniu ataków górnymi piłkami pod nasze pole karne.
  • 17'
    Górna piłka w stronę pędzącego w pole karne Bitona. Na nasze szczęście liniowy dopatrzył się spalonego.
  • 15'
    Oshima strzela po ziemi zza pola karnego, ale piłka minęła prawy, dalszy słupek bramki.
  • 15'
    Eshete wybija piłkę poza pole karne po wrzutce Strózika z prawego skrzydła.
  • 13'
    Górna piłka w stronę prawoskrzydłowego Hapoelu, po której jednak nie udało się gościom stworzyć większego zagrożenia.
  • 9'
    Naor pokonuje Hrossę w polu karnym, ale sędzia główny dopatrzył się wcześniej faulu na jednym z naszych zawodników, stąd nadal prowadzimy.
  • 7'
    Seria rzutów rożnych pod naszą bramką. Nie wynika z nich jednak większe zagrożenie.
  • 4'
    Goal
    GOOOOOOL! Pasy obejmują prowadzenie po sprytnym zachowaniu w polu karnym i strzale wślizgiem w wykonaniu Kallmana.
  • 4'
    Jak na razie gra obu ekip skupia się w środku pola.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 11:28
    Obie ekipy w asyście trójki sędziowskiej wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy!
  • 11:10
    Witamy w naszej relacji tekstowej na żywo. Dziś Pasy podejmą w Cracovia Training Center zespół Hapoelu Jerozolima. Początek o 11:30!