01-01-2023 12:00
Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 5 : 3
  • 13:17
    Ostatecznie pierwszy zespół pokonuje Rezerwy, 5-3. Do zobaczenia przy okazji nadchodzących sparingów na zgrupowaniu w Turcji!
  • KONIEC
  • 59'
    GOOOOOL! Po składnej akcji Hrossy i Makucha, ten drugi pokonuje Hamulewicza!
  • 58'
    GOL! Paweł Jaroszyński wyprowadza pierwszy zespół na prowadzenie!
  • 56'
    GOOOOOL! Marcin Budziński wreszcie dopina swego i pierwszy zespół po raz kolejny wyrównuje!
  • 54'
    Potężny strzał Sipl'aka zza pola karnego i jeszcze efektowniejsza interwencja Hamulewicza!
  • 51'
    Kolejna składna akcja pierwszego zespołu - ostatecznie Myszor nie wykorzystuje dogodnej pozycji w polu karnym.
  • 50'
    Zmarnowana okazja Budzińskiego z kilkunastu metrów!
  • 47'
    Sebastian Strózik pewnie wykorzystuje rzut karny i Rezerwy wracają na prowadzenie!
  • 46'
    Penalty
    Bała pada w polu karnym po próbie interwencji Hrossy i Rezerwy mają jedenastkę!
  • 44'
    Próba Kallmana z kilku metrów. Zbyt łatwy był to strzał do wyłapania dla Hamulewicza.
  • 40'
    Okazja Knapa - strzał po ziemi wybroniony przez Hamulewicza.
  • 38'
    ALEŻ BOMBA RAKOCZEGO ZZA POLA KARNEGO! Pierwszy zespół wyrównuje!
  • 35'
    Wrzutka Jaroszyńskiego na głowę Kallmana. Hamulewicz interweniuje i ratuje Rezerwy przed stratą bramki!
  • 34'
    Okazja Strózika zza pola karnego. Hrosso interweniuje!
  • 12:40
    Do przerwy prowadzi zespół prowadzony przez Wojciecha Ankowskiego. Za moment start II połowy!
  • PRZERWA
  • 27'
    BRAMKA DLA REZERW! Karol Niemczycki pokonany przez Filipa Balaja!
  • 25'
    "Centrostrzał" w wykonaniu Jaroszyńskiego, po którym piłkę chwycił Madejski.
  • 18'
    GOOOOOL! Michał Rakoczy strzałem na pustą bramkę pokonuje Madejskiego!
  • 11'
    GOOOOOOL! O 12:18 bramkę dla Cracovii II strzelił Tomasz Bała!
  • 10'
    Zespołowa akcja Konoplyanki i Jaroszyńskiego kończy się interwencją Madejskiego.
  • 9'
    Rajd Budzińskiego w pole karne, po którym piłkę chwyta Madejski.
  • 7'
    Strózik! Kolejna ładna próba gracza Rezerw zza pola karnego!
  • 6'
    Okazja Śmiglewskiego z prawej strony pola karnego. Niemczycki broni!
  • 6'
    Budziński pokusił się o strzał zza pola karnego. Niestety niecelny.
  • 5'
    Póki co więcej okazji stworzyły sobie Rezerwy.
  • 3'
    Dobra szansa Makucha. Napastnik pierwszego zespołu niestety stracił kontrolę nad piłką w polu karnym.
  • 1'
    Bała! Ależ okazja na pierwszego gola! Ostatecznie Niemczycki broni!
  • POCZĄTEK
  • 11:59
    Pora na hymn Cracovii. Za moment zaczynamy od honorowego pierwszego kopnięcia piłki przez Mieczysława Kolasę!
  • 11:55
    Pora na wielkie przywitanie Mieczysława Kolasy, ostatniego żyjącego Mistrza Polski z 1948 roku! Oprócz tego z kibicami wita się Prezes MKS Cracovia SSA, prof. Janusz Filipiak.
  • 11:38
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo"! Już za kilkadziesiąt minut zaczynamy Trening Noworoczny. Za moment pora na pierwsze przemowy!