Turcja
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
1. FC Nürnberg 1. FC Nürnberg
  • 14:49
    Dzisiejsze starcie Pasów kończy się bezbramkowym remisem. Do zobaczenia w poniedziałek przy okazji spotkania przeciwko Sigmie Ołomuniec.
  • KONIEC
  • 87'
    Spokojniejsza gra w ostatnich kilku minutach. Brak klarownych okazji, sporo fauli po obu stronach.
  • 79'
    Przemysław Kapek wchodzi na boisko. Zastępuje Takuto Oshimę.
  • 77'
    Świetna okazja Scheimera pod naszą bramką - Hrosso pewnie broni, z pomocą Jablonsky'ego. Kolejne zmiany w szeregach klubu z Norymbergi.
  • 75'
    Stachera dośrodkowuje z prawej strony, znów czujni obrońcy rywali.
  • 75'
    W miejsce Kallmana wchodzi młody Vitaliy Tkachuk.
  • 73'
    Spore zamieszanie pod polem karnym niemieckiego klubu. Nic z niego niestety nie wyniknęło.
  • 70'
    Świetna próba Strózika w polu karnym, po której bramkarz został zmuszony do efektownej interwencji!
  • 68'
    Kolejna zmiana w naszych szeregach - Stachera wchodzi w miejsce Jugasa.
  • 64'
    Sebastian Strózik zastępuje Karola Knapa.
  • 61'
    Faul na Knapie po prawej stronie boiska na 30. metrze od bramki rywali.
  • 60'
    Poczwórna zmiana w szeregach rywali.
  • 58'
    Dośrodkowanie Rapy w pole karne. Piłkę wybijają obrońcy.
  • 57'
    Strzał Jodłowskiego z pierwszej piłki spoza pola karnego, po którym futbolówka wyraźnie mija bramkę.
  • 56'
    Między słupkami Pasów stanął Lukas Hrosso.
  • 54'
    Dośrodkowanie Jugasa z prawej strony, po którym piłkę wyłapuje golkiper niemieckiego klubu.
  • 49'
    Niezwykle aktywny jest Śmiglewski - tym razem odważył się na wyższy pressing pod bramką rywali próbujący zmusić do błędu bramkarza FCN.
  • 48'
    Faul Uzuna na Kallmanie na naszej połowie. Mamy rzut wolny.
  • 46'
    Pierwsza okazja Pasów - zza pola karnego pudłuje Śmiglewski.
  • 14:01
    Przed startem II połowy szykują się zmiany. W miejsce Jaroszyńskiego Budzińskiego i Konoplyanki wejdą Sipl'ak, Jodłowski i Śmiglewski
  • 13:47
    Jak na razie nie zobaczyliśmy choćby jednej bramki w Belek. Do zobaczenia po przerwie!
  • PRZERWA
  • 44'
    Po obu stronach kilka nieskładnych ataków. Gracze z Norymbergi ponownie wrócili do wysokiego pressingu.
  • 36'
    Słaby jakościowo strzał Duaha z 19. metra, po którym piłka wyraźnie poszybowała obok naszej bramki.
  • 34'
    Kallman złapany na spalonym w momencie podania do niego piłki przez Knapa. Rzut wolny dla przeciwników.
  • 33'
    Kolejna wrzutka w pole karne, tym razem w wykonaniu Knapa. Znów Niemcy zażegnują niebezpieczeństwo.
  • 32'
    Podanie Rapy z prawej strony do Kallmana. Fin jednak nie jest w stanie dopaść do piłki.
  • 31'
    Valentini postanowił przeprowadzić rajd prawą stroną, jednak z powodu błędu technicznego zgubił piłkę i zaczynamy grę od bramki.
  • 26'
    Podanie w pole karne do Dafernera, jednak napastnik rywali był na pozycji spalonej.
  • 24'
    Strzał Nurnbergera z 20. metrów z powietrza, po którym piłka poszybowała ponad naszą bramkę.
  • 22'
    Niemiecka ekipa znowu konstruuje atak pozycyjny od własnej połowy.
  • 19'
    Konoplyanka! Strzał z rzutu karnego prosto w bramkarza. Nadal mamy bezbramkowy remis.
  • 18'
    Penalty
    KARNY DLA PASÓW! Knap sfaulowany pod bramką rywali!
  • 16'
    Strzał zza pola karnego Castropa - piłka mija lewy słupek bramki.
  • 13'
    Moment spokojniejszej gry po obu stronach. Piłka zwykle znajduje się w środkowej strefie boiska.
  • 11'
    Zagranie piłki w pole karne do Duaha, jednak zamiary rywali odczytuje Jaroszyński.
  • 10'
    Kilka razy próbowaliśmy podejść pod pole karne rywali. Zamiary jednak odczytywali obrońcy zespołu z Norymbergii.
  • 5'
    Przewaga optyczna zespołu z Norymbergi, który od kilku chwil zajmuje się konstruowaniem akcji na naszej połowie.
  • 2'
    Jak na razie, niemiecka ekipa postawiła na wysoki pressing, niepozwalający nam wyjść z atakiem poza naszą połowę.