Banik Ostrawa Banik Ostrawa
  • 12:51
    Dziś musieliśmy uznać wyższość Banika Ostrawa. Wierzymy, że w spotkaniu ligowym przeciwko Górnikowi Zabrze zdobędziemy 3 punkty. Do zobaczenia!
  • 90+2'
    Kolejna pewna interwencja Madejskiego! Znów gracze Banika nie podwyższają wyniku.
  • 90+1'
    Madejski ratuje nasz zespół przed utratą trzeciej bramki po zaskakującym strzale zza pola karnego w wykonaniu rywala.
  • 90+1'
    Trwa doliczony czas gry. Pasy mają okazję ze stałego fragmentu gry.
  • 86'
    Konoplyanka! Ależ strzał Ukraińca, mierzony przy prawym, dalszym słupku - bramkarz broni.
  • 83'
    Kontratak Banika, po którym Madejski na raty zażegnuje niebezpieczeństwo.
  • 79'
    Zagranie po ziemi z prawego skrzydła pod naszą bramkę. Obrońcy wybijają piłkę poza linię końcową.
  • 76'
    Zamieszanie pod polem karnym rywali - Śmiglewski nie wykorzystał podania od Oshimy i piłkę przejęli obrońcy Banika.
  • 75'
    Śmiglewski minimalnie pudłuje po strzale zza pola karnego!
  • 73'
    Bramka dla rywali. Strzał głową Klimy w polu karnym i Madejski pokonany.
  • 71'
    Madejski! Fenomenalna interwencja po strzale zza pola karnego jednego z rywali!
  • 65'
    Pierwsza okazja Śmiglewskiego - bramkarz ofiarnie interweniuje!
  • 64'
    Seria zmian w obu zespołach. Na boisku w barwach Pasów pojawiają się Jodłowski, Śmiglewski i Madejski, którzy zastąpili kolejno Knapa, Kallmana i Niemczyckiego.
  • 63'
    Juroska poszukał kolegów dośrodkowaniem z prawej strony - piłkę przejęli jednak nasi obrońcy.
  • 62'
    Niewykorzystana przez rywali okazja - piłka trafia w jednego z naszych obrońców.
  • 60'
    Groźnie pod naszą bramką - rzut wolny dla rywali na 17. metrze.
  • 56'
    Okazja Banika - Tijani dostał piłkę w pole karne z lewej strony niemal na pustą bramkę. Futbolówka mija jednak linię końcową boiska.
  • 55'
    Dobry moment ekipy Jacka Zielińskiego - znacznie częściej przebywa ona na połowie rywali.
  • 53'
    Zablokowana piłka po dośrodkowaniu Jaroszyńskiego z lewego skrzydła. Mamy rzut rożny.
  • 52'
    Dośrodkowanie Jaroszyńskiego z lewego skrzydła, po którym piłka nie znajduje jednak adresata.
  • 49'
    Świetna okazja Knapa! Nasz zawodnik próbował pokonać bramkarza rywali strzałem głową, jednakże futbolówka została uderzona nieprecyzyjnie.
  • 48'
    Fenomenalna próba przelobowania bramkarza z kilkudziesięciu metrów. Szkoda, że nie udało się jej zamienić na bramkę.
  • 11:55
    W składzie Pasów dojdzie do kilku zmian. Na boisku pojawią się m.in. Otar Kakabadze i Takuto Oshima.
  • 11:46
    Do przerwy przegrywamy jedną bramką z czeskim Banikiem. Do zobaczenia za kilkanaście minut!
  • PRZERWA
  • 42'
    Sipl'ak posłał mocny strzał z ponad 25. metrów - Lastuvka broni!
  • 38'
    Zamieszanie pod naszym polem karnym, z którego jednak nie doszło do większego zagrożenia.
  • 33'
    Masa niedokładności obu zespołów, głównie w momencie rozegrania piłki w ataku pozycyjnym.
  • 31'
    Moment spokojniejszej gry po obu stronach - skupienie głównie w środku pola.
  • 28'
    BudzińskI! Kolejna próba z dystansu, ponownie wybroniona przez Lastuvkę!
  • 27'
    Zażegnana kontra ekipy Banika po tym, gdy nasz zespół budował atak pozycyjny na połowie rywali.
  • 24'
    Banik nadal prowadzi grę. Pasy szukają okazji do kontrataku.
  • 20'
    Mocny strzał Knapa zza pola karnego, po którym efektownie interweniuje Laštůvka.
  • 18'
    Plavšić dostaje piłkę na głowę po dośrodkowaniu w pole karne. Na szczęście strzał był nieprecyzyjny.
  • 16'
    Kolejna okazja Czechów z Ostrawy. Tym razem jednak bez skutku w postaci strzału na bramkę.
  • 12'
    Bramka dla Banika. Największym sprytem pod naszym polem karnym wykazał się Cadu.
  • 11'
    Ekipa Cracovii miała dłuższą chwilę pobytu pod polem karnym rywali. Dobry moment za nami!
  • 8'
    Banik kreuje akcję już od własnej połowy. Ma przewagę optyczną nad naszą ekipą.
  • 5'
    Dośrodkowanie piłki pod bramkę Banika. Szkoda, że nic z tej akcji nie wyniknęło.
  • 3'
    Wrzutka w pole karne Pasów, po której nasi zawodnicy wybijają piłkę na rzut rożny.
  • 2'
    Wzajemne "badanie się" obu zespołów w toku. Na dogodne okazje zostaje nam jeszcze chwilkę poczekać.
  • 10:58
    Zawodnicy obu ekip już są na murawie. Za moment rozpoczynamy mecz!
  • 10:33

Pora poznać skład Pasów na dzisiejsze spotkanie sparingowe:

• 10:29
    Witamy z Belek! Już za pół godziny rozegramy spotkanie sparingowe przeciwko Banikowi Ostrawa - ostatnie przed startem rozgrywek PKO BP Ekstraklasy w rundzie wiosennej. Zapraszamy na naszą relację tekstową "na żywo"!