Blisko szczęścia Emannuel Kumah, jednak jego uderzenie w ostatniej chwili koniuszkami palców zdołał wychwycić Lukas Hrosso.
    Ostre wejście Jakuba Bąka wycenione przez sędziego Krasnego na żółtą kartkę.
    Plac gry opuścił również Radosław Majewski, a na boisku pojawił się Simeon Slavchev.
    Kolejna zmiana w Wieczystej - boisko opuścił Maciej Jankowski, który został zastąpiony przez Macieja Twarowskiego.
    Szansę od trenera Łobodzińskiego otrzymał również Emmanuel Kumah, który zmienił Manuela Jimeneza Torresa.
  • 81'
    Zmiana w Wieczystej - Jakub Bąk zastępuje Karola Danielaka.
  • 79'
    Karol Danielak bezproblemowo finalizuje podanie Jankowskiego, zdobywając trzecią bramkę dla gości.
  • 77'
    Żółta kartka dla kapitana Pasów - Marcina Budzińskiego.
  • 76'
    Ofensywna roszada w Pasach - Kacper Nowicki zmienia Sebastiana Strózika.
  • 71'
    Zmiana również w Pasach - na placu gry pojawia się Przemysław Kapek, który zastępuje Kamila Ogorzałego.
  • 71'
    Zmiana w Wieczystej - Maksymilian Hebel zastępuje Patrika Miśaka.
  • 69'
    Rewelacyjne uderzenie Patrika Miśaka i Wieczysta prowadzi już 2:0.
  • 66'
    Trzecia zmiana w Pasach - Robert Ożóg zastępuje Kacpra Jodłowskiego.
  • 65'
    Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez ekipę trenera Mirosława Kality nie przyniosło spodziewanych efektów i grę od bramki wznowią goście.
  • 62'
    Ekwilibrystyczne uderzenie Danielaka po raz kolejny świetnie obronione przez Lukasa Hrosso!
  • 58'
    W dobrej sytuacji strzeleckiej znalazł się teraz Strózik, który jednak przy opanowywaniu piłki pomagał sobie ręką.
  • 55'
    Atak pozycyjny Cracovii zakończony przegranym pojedynkiem przez Jana Mroza i goście wznowią grę od wrzutu z autu.
  • 48'
    Pierwsza groźna akcja Cracovii po zmianie stron - mocne uderzenie Strózika złapane przez Antoniego Mikuło.
  • 46'
    W drugiej części meczu nie będziemy na boisku oglądać również Jakuba Guta, który został zmieniony przez Jakuba Myszora.
  • 46'
    W przerwie nastąpiła zmiana w zespole Pasów - boisko opuścił Patryk Zaucha, a w jego miejscu na placu gry pojawił się Jan Mróz.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 43'
    Zamieszanie pod bramką Wieczystej po rzucie rożnym dla Pasów, ale w ostatniej chwili defensorzy gości zdołali skutecznie wybić piłkę.
  • 37'
    Goście blisko podwyższenia prowadzenia! W dobrej sytuacji Radosław Majewski trafił jednak wprost w interweniującego Lukasa Hrosso.
  • 33'
    Po kilku minutach przerwy piłkarzom Pasów udało się w końcu zagrozić Wieczystej. Uderzenie Kamila Ogorzałego przeleciało jednak nad poprzeczką bramki gości.
  • 31'
    Po rzucie rożnym dla Wieczystej Lukas Hrosso łapie piłkę, oddalając zagrożenie spod bramki Pasów.
  • 26'
    Mamy pierwszą indywidualną karę w tym spotkaniu - żółty kartonikiem ukarany obrońca Pasów, Patryk Zaucha.
  • 21'
    Manuel Torres wykorzystuje dogranie Danielaka i goście obejmują prowadzenie.
  • 19'
    Kolejna udana interwencja Lukasa Hrosso! Tym razem nasz bramkarz świetnie broni uderzenie Danielaka!
  • 15'
    Ależ szczęście mają jak na razie podopieczni trenera Mirosława Kality! Ponownie uderzał Radosław Majewski, ponownie futbolówka uderzyła w obramowanie bramki Lukasa Hrosso!
  • 13'
    Słupek ratuje teraz Cracovię po świetnej akcji Wieczystej zakończonej uderzeniem Majewskiego!
  • 9'
    Pierwsza interwencja Lukasa Hrosso, który łapie piłkę po uderzeniu głową Jankowskiego.
  • 8'
    Zamieszanie pod bramką Wieczystej wyjaśnione przez interweniującego bramkarza gości.
  • 6'
    Dobry rajd Zauchy zakończony zablokowanym dośrodkowaniem i Pasy będą miały rzut rożny.
  • 2'
    Pierwsza próba zawodników Pasów - uderzenie Marcina Budzińskiego z okolic 20. metrów pewnie łapie golkiper Wieczystej, Antoni Mikuło.
  • 11:30
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 24. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Rezerwy Cracovii zmierzą się na własnym boisku z Wieczystą Kraków. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 12:00.