Faulowany Lusiusz przez chwilę nie podnosił się z boiska, ale już nasz pomocnik wraca do gry.
    Pewnie nasza defensywa odpiera kolejne ataki gości.
    Hyla faulowany w okolicach naszego pola karnego. Mamy rzut wolny.
    Rózga starał się oskrzydlić akcję, ale rywale czujnie na posterunku.
  • 85'
    Po raz kolejny Słowacy z rzutu rożnego, ale oddalamy zagrożenie.
  • 84'
    Niecelne zagranie naszych zawodników i goście mogą przenieść grę na połowę Pasów.
  • 83'
    Wznowienie od bramki przez Madejskiego i nasza drużyna powoli konstruuje kolejną akcję.
  • 82'
    Akcja rywali z lewej strony, ale sędzia odgwizduje spalonego.
  • 81'
    Gra przeniosła się do środka pola, gdzie obie drużyny naprzemiennie odbierają sobie piłkę.
  • 80'
    Coraz odważniejsze poczynania gości kończą się kolejnym groźnym strzałem zza pola karnego.
  • 79'
    Piękne uderzenie gości zza pola karnego i piłka po rykoszecie ląduje nad bramką. Będzie rzut rożny!
  • 78'
    Rywale nieco uspokoili grę na swojej połowie.
  • 77'
    Centra z rzutu wolnego w nasze pole karne i kolejny raz Balaj pokazuje swoje umiejętności defensywne.
  • 76'
    Balaj w roli obrońcy zatrzymuje faulem atak rywali po prawej stronie boiska.
  • 75'
    Na boisko w naszej drużynie wraca Patryk Zaucha w miejsce Kacpra Jodłowskiego.
  • 74'
    Piłka za plecy naszych obrońców, którzy ostatecznie nie dali się zaskoczyć rywalom.
  • 73'
    Nasi rywale coraz odważniej poczynają sobie na naszej połowie.
  • 72'
    Kontratak naszych rywali powstrzymany tuż przed polem karnym.
  • 71'
    Groźna akcja gości, na całe szczęście nasi defensorzy na posterunku.
  • 70'
    Znów groźna akcja z naszej strony, ale rywale resztkami sił powstrzymują nasze zapędy.
  • 69'
    Indywidualna akcja Mrozika, który strzałem po ziemi nie zaskoczył golkipera rywali.
  • 68'
    Kolec przebojem wdziera się w pole karne i po jego strzale piłka ląduje zaledwie na poprzeczce.
  • 67'
    Groźną centrę gości wyjaśnia Ziewiec.
  • 66'
    Rózga schodzi do środka i bezskutecznie próbuje zaskoczyć defensywę rywali.
  • 65'
    Za głęboka wrzutka gości w nasze pole karne z rzutu wolnego i mamy aut bramkowy.
  • 64'
    Lusiusz faulem zmuszony zatrzymać akcję rywali z prawej strony.
  • 63'
    Znów Mrozik lewą stroną, zagrywa do Rózgi! Futbolówka nieznacznie mija słupek słowackiej bramki.
  • 62'
    Fantastyczne uwolnienie i kolejna kontra naszej drużyny, ale Mrozik niecelnie do Balaja.
  • 61'
    Rzut wolny gości z lewej strony boiska, aczkolwiek piłka zatrzymuje się na murze.
  • 60'
    Rajd kolumbijskiego skrzydłowego gości, Hyla zmuszony zatrzymać go faulem i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.
  • 59'
    Kolejna akcja środkiem, ale Kolec za mocno do Balaja.
  • 58'
    Znów Lusiusz w okolicach szesnastki, ale został zablokowany.
  • 57'
    Kolec popędził środkiem boiska, ale jego rozrzucenie piłki na prawe skrzydło niecelne.
  • 56'
    Jodłowski minięty na prawej stronie, ale Rózga wyjaśnia sytuacje.
  • 55'
    Goście wyprowadzają kolejny atak, ale Rapa powstrzymuje go bez problemu.
  • 54'
    Centra na Balaja, ale piłka nieznacznie mija jego głowę i ląduje na aucie bramkowym.
  • 53'
    Próba lobu nad Madejskim! Na całe szczęście nieudana i piłka ląduje na siatce.
  • 50'
    Rywale coraz szybciej zdobywają teren na naszej połowie, ale bez konkretnego zagrożenia.
  • 49'
    Rzut wolny dla gości po faulu naszego pomocnika.
  • 48'
    Goście uspokajają grę na swojej połowie.
  • 47'
    Pierwsza akcja skrzydłem Hyli, niestety nieudana.
  • 46'
    Na drugą połowie wychodzimy w składzie: 13. Sebastian Madejski, 44. Damian Urban, 14. Sylwester Lusiusz, 26. Kacper Jodłowski, 51. Jan Ziewiec, 2. Cornel Rapa, 15. Maciej Mrozik, 87. Oliwier Hyla, 63. Filip Rózga, 72. Bartłomiej Kolec, 45. Filip Balaj.
  • 45'
    Dwa rzuty rożne dla drużyny gości po których sędzia gwiżdże po raz ostatni w tej połowie.
  • 44'
    Kontratak rywali po naszej stracie. Na szczęście znów nieudany.
  • 43'
    Cały czas nasi zawodnicy po obwodzie rozgrywają piłkę na połowie rywali.
  • 42'
    Goście próbują odzyskać piłkę w środku pola, ale nasi zawodnicy stoją na wysokości zadania.
  • 41'
    Rzut wolny ze środka boiska, po faulu na Patryku Zausze.
  • 40'
    Akcja skrzydłem naszych zawodników, kolejny raz zatrzymana.
  • 39'
    Znów Bochnak! Niewiele się pomylił nasz pomocnik.
  • 38'
    Odważna próba gości z dystansu, bez zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Adama Wilka.
  • 37'
    Znów spowolnienie naszej drużyny, powoli konstruujemy kolejną akcję bramkową.
  • 36'
    Długie zagranie do Stachery, ale ten traci piłkę na skrzydle.
  • 35'
    Uwolnienie ekipy gości, długim podaniem nie udało im się znaleźć napastnika.
  • 34'
    Nasi zawodnicy uspokoili nieco tempo gry.
  • 33'
    Goście próbują prawym skrzydłem, ale po raz kolejny skutecznie powstrzymani.
  • 32'
    Znów Zaucha! Tym razem na spalonym.
  • 31'
    Zaucha zza pola karnego, piłka nieznacznie mija słupek bramki.
  • 28'
    Goście próbują odgryźć się po dwóch straconych bramkach, ale na niewiele im się to zdaje.
  • 25'
    Znów skrzydłem Bochnak, ale tym razem powstrzymany.
  • 24'
    Niewiele trzeba było czekać na następne trafienie Pasów! Na listę strzelców wpisuje się Mateusz Bochnak!
  • 22'
    Tym razem do piłki podchodzi Makuch i zamienia rzut karny na bramkę!
  • 22'
    Red card
    Czerwoną kartką ukarany obrońca rywali i będziemy mieć kolejny rzut karny!
  • 21'
    Rzut karny Knapa broni bramkarz rywali! Jednak zostaje natychmiastowo faulowany po próbie dobitki.
  • 21'
    Penalty
    Fantastyczna kontra w wykonaniu naszych zawodników i Zaucha faulowany! Mamy rzut karny!
  • 20'
    Rzut rożny dla Słowaków, ale nic z niego nie wyszło.
  • 19'
    Goście agresywnym pressingiem zmusili naszych pomocników do błędu i przejmują futbolówkę.
  • 18'
    Świetna okazja gości, ale Adam Wilk popisuje się fantastyczną interwencją!
  • 17'
    Długie zagranie bramkarza rywali do napastnika, ale nasza defensywa sprawnie radzi sobie z zagrożeniem.
  • 16'
    Fantastyczne dogranie Oshimy do Bochnaka ten jednak znajdował się na spalonym.
  • 15'
    Zaczepna akcja Słowaków zatrzymana przez naszych defensorów.
  • 14'
    W dalszym ciągu to zawodnicy Pasów dyktują warunki w dzisiejszym spotkaniu, ale nie znajduje to przełożenia na zagrożenie pod bramką gości.
  • 13'
    Znów długa piłka na lewe skrzydło, jednak znów za mocna i nie dociera ona do adresta.
  • 12'
    Rzut wolny z poziomu środka boiska po faulu na Makuchu.
  • 11'
    Ghita zagrał długą piłkę przez kilka formacji do Bochnaka, którego niestety ubiegł bramkarz.
  • 10'
    Tym razem to nasi zawodnicy przejmują inicjatywę, ale od bramki rozpoczną Słowacy.
  • 9'
    Centra rywali z rzutu rożnego, sędzia dopatrzył się natomiast spalonego.
  • 8'
    Inicjatywa przejęta przez gości, którzy spokojnie rozgrywają piłkę na naszej połowie.
  • 7'
    Dobra wrzutka Knapa z narożnika boiska, piłkę pewnie piąstkuje bramkarz rywali.
  • 6'
    Wysokie zagranie Jodłowskiego do Bochnaka, po małym zamieszaniu mamy rzut rożny dla ekipy Pasów.
  • 5'
    Z dystansu próbował Jodłowski, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.
  • 4'
    Zagranie w pole karne Urbana, który szukał tym zagraniem Bochnaka! Ten przegrał jednak główkową rywalizacje.
  • 3'
    Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez rywali, ale kompletnie nieudane.
  • 2'
    Goście przejmują piłkę w środku pola, ale Ghita faulem powstrzymuje dobrze zapowiadający się atak.
  • 1'
    Rajd prawym skrzydłem Patryka Makucha, ten zagrywa do Bochnaka, który jednak wysoko ponad bramką.
  • 17:03
    POCZĄTEK MECZU
  • Zawodnicy obu drużyn zameldowali się już na murawie, a więc zaczynamy!
  • 16:28
    Witamy z Cracovia Training Center! Już za pół godziny rozpocznie się pierwszy sparing Pasów przed startem sezonu 2023/2024. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo!