Boisko RemeSPORT, Opalenica
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
Banik Ostrawa Banik Ostrawa
  • 18:06
    Niestety, musimy dziś uznać wyższość Banika Ostrawa. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia w sobotę przy okazji sparingu z Wartą Poznań.
  • 89'
    Madejski! Świetna interwencja po strzale Buchty!
  • 89'
    Wcinka w pole karne pod nogi Kakabadze. Gruzin nie jest jednak w stanie oddać strzału.
  • 87'
    Dziewicki z lewej strony w pole karne, ale obrońcy Banika na posterunku.
  • 86'
    Rózga fauluje na naszej połowie. Banik wznawia grę z rzutu wolnego.
  • 83'
    Ostry faul Bouli w środkowej strefie. Mamy rzut wolny.
  • 82'
    Cięta piłka Rózgi w pole karne rywali. Bramkarz Banika pewnie interweniuje.
  • 81'
    Strzał z kilkunastu metrów po ziemi, z którym bezproblemowo radzi sobie Madejski.
  • 80'
    Kolejne zmiany w zespole Banika.
  • 74'
    Kallman! Strzał Fina z okolic linii pola karnego minimalnie mija poprzeczkę. Wcześniej świetna współpraca z Balajem nad wypracowaniem tej okazji.
  • 70'
    Kolejna interwencja na raty w wykonaniu Pasów. Madejskiego w interwencjach wspomagali koledzy z pola,
  • 68'
    Kallman popędził pod bramkę Banika, zagrał piłkę z prawego skrzydła, ale nie znalazł adresata, który mógłby oddać strzał.
  • 66'
    Seria zmian w zespole z Ostrawy.
  • 65'
    Skuteczna defensywa naszego zespołu na raty wybija piłkę wrzucaną w pole karne z rzutu wolnego przez piłkarzy Banika.
  • 63'
    Jugas blokuje wejście w pole karne w wykonaniu Tanki.
  • 61'
    Na boisku pojawili się m.in. Kakabadze, Jugas, Hoskonen, Rózga, Atanasov, Kallman.
  • 59'
    Seria zmian w zespole Pasów. Niemal cała nowa ekipa weszła aktualnie na boisko.
  • 58'
    Madejski! Świetnie wypiąstkowana piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
  • 56'
    Stachera w pole karne z prawej strony. Piłka nie dociera jednak do żadnego z graczy pod bramką Banika.
  • 55'
    Gracze Banika zamknięci na własnej połowie pod pressingiem ekipy Cracovii.
  • 53'
    Jodłowski do Makucha, jednak nie udało się w polu karnym oddać strzału.
  • 51'
    Wymiana podań między zawodnikami gości. Na szczęście na tyle niedokładna, że piłka opuściła boisko.
  • 46'
    Na boisku pojawili się m.in. Sebastian Madejski, Damian Urban i Filip Balaj.
  • 17:13
    Jak na razie przegrywamy jedną bramką. Do zobaczenia za kilkanaście minut!
  • PRZERWA
  • 44'
    Pasy zaczynają przejmować inicjatywę. Czy to przyniesie bramkę "do szatni"? Zobaczymy!
  • 42'
    Bochnak! Świetne wejście w pole karne i strzał wolejem z lewej strony. Niestety, piłka ponownie mija bramkę.
  • 40'
    Strzał Kubali z prawej strony pola karnego, jednak liniowy dopatrzył się pozycji spalonej.
  • 38'
    Jodłowski szukał podaniem Makucha, jednak napastnik Pasów z numerem 7 nie dopadł do piłki.
  • 37'
    Ndefe wrzuca piłkę w pole karne. Wybijają ją na nasze szczęście defensorzy Pasów.
  • 37'
    Dość solidnie rozpadało się nad Opalenicą.
  • 31'
    Ajjjj! Ależ świetną okazję mieli Makuch i Bochnak. Pierwszy zmusił bramkarza do interwencji, drugi zaś dobijał piłkę, ale został zablokowany przez obrońcę.
  • 29'
    Hroššo! Czujność słowackiego golkipera ratuje nas przed utratą drugiej bramki. Tanko szukał okazji do przelobowania.
  • 27'
    Bochnak spróbował szczęścia z lewej strony pola karnego. Górą ponownie bramkarz czeskiej ekipy.
  • 24'
    Strzał Jodłowskiego zza pola karnego. Letáček broni!
  • 23'
    Makuch! Strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka mija niestety bramkę Banika.
  • 23'
    Niezbyt precyzyjna wrzutka z prawej strony w pole karne rywali.
  • 22'
    Faul na Śmiglewskim z prawej strony boiska. Mamy rzut wolny!
  • 21'
    Zagranie w pole karne do Pojezny'ego, jednak zawodnik z numerem 7 nie dopadł do futbolówki.
  • 16'
    Czeska ekipa nadal przeważa na boisku.
  • 13'
    Bramka dla Banika. Šehić pokonał Hrossę potężnym strzałem z dystansu.
  • 12'
    Měkota zatrzymuje okazję Pasów po zagraniu Makucha z prawego skrzydła w pole karne.
  • 8'
    Šehić strzela w polu karnym, jednak jeden z naszych defensorów na posterunku!
  • 8'
    Banik przejmuje kontrolę nad meczem. Pasy szukają okazji do kontrataku.
  • 5'
    Ndefe strzela z 15. metra. Piłka minimalnie mija spojenie lewego słupka i poprzeczki.
  • 4'
    Okazja Tanko z lewej strony pola karnego. Piłka trafia w boczną siatkę.
  • 3'
    Wrzutka z prawej strony z rzutu wolnego. Piłkę chwyta Letáček.
  • 2'
    Obie strony szukają luk w defensywie swoich przeciwników. Pasy aktualnie są pod polem karnym Banika.
  • 1'
    Od środka grę zaczęli zawodnicy rywali.
  • 16:26
    Wyjściowe jedenastki obu zespołów już są na murawie - czekamy zatem na pierwszy gwizdek sędziego.