Boisko RemeSPORT, Opalenica
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Warta Poznań Warta Poznań
  • 12:37
    Ostatecznie w meczu pada remis. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia przy okazji wtorkowego starcia przeciwko drużynie z czeskiego Mlada Boleslav!
  • 88'
    Faul Rózgi na połowie Warty i rywale mają rzut wolny.
  • 87'
    Okazja pod bramką Warty! Szczęścia próbowali Hyla i Balaj, jednak obrońcy byli na posterunku i wybili piłkę poza pole karne.
  • 85'
    Wrzutka Mrozika z prawej strony, piłkę chwyta bramkarz Warty.
  • 81'
    Na boisku pojawił się Maciej Mrozik.
  • 81'
    Śmiglewski dostaje piłkę z lewej strony i strzela w polu karnym, jednak niecelnie.
  • 75'
    Składna akcja Pasów, w której piłka ląduje pod nogi dośrodkowującego Hyli, jednak młodemu wahadłowemu nie udało się dograć w pole karne rywali.
  • 71'
    Przy okazji urazu jednego z zawodników Warty przyszedł czas na przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 70'
    Na boisku nie ma już Ghity, Hoskonena i Oshimy.
  • 70'
    Kolejne zmiany w Cracovii. Na boisku pojawiają się Jodłowski, Dziewicki i Stachera.
  • 68'
    Jugas głową po wrzutce od kolegi z prawego narożnika. Bramkarz chwyta piłkę.
  • 68'
    Urban w pole karne w kierunku Hoskonena, jednak Fin nie jest w stanie przechwycić futbolówki.
  • 67'
    Oshima w pole karne z lewego skrzydła, piłkę jednak blokuje obrońca Warty.
  • 62'
    Boisko opuścili: Kallman, Makuch, Lusiusz, Atanasov, Rapa i Bochnak.
  • 62'
    Seria zmian w zespole Pasów. Na boisko wchodzą Śmiglewski, Balaj, Rózga, Kolec, Hyla i Urban.
  • 59'
    Strzały Kallmana i Makucha w polu karnym Warty. Dwukrotnie górą Lis.
  • 54'
    Own goal
    GOL DLA PASÓW! Piłkę z najbliższej odległości do własnej bramki kieruje Miguel Luis.
  • 52'
    Kallman! Przejęcie piłki i strzał zza pola karnego ponad bramką Warty.
  • 51'
    Okazja Pasów pod bramką Warty, jednak wcześniej sędzia liniowy dopatrzył się spalonego.
  • 50'
    Rapa ucierpiał w starciu z rywalem i mamy chwilkę przerwy w grze.
  • 48'
    Jakubowski strzela z ponad 20 metrów z rzutu wolnego, jednak za wysoko, by pokonać Wilka.
  • 47'
    Faul pod naszym polem karnym i Warta ma okazję z rzutu wolnego.
  • 46'
    Między słupkami Pasów stanął Adam Wilk.
  • 11:45
    Po pierwszych 45 minutach prowadzą nasi rywale. Do zobaczenia za kilkanaście minut!
  • PRZERWA
  • 44'
    Bochnak! Strzał z kilkunastu metrów w polu karnym po podaniu od Makucha, ale Lis pewnie chwycił piłkę.
  • 43'
    Zamieszanie w polu karnym rywali po dośrodkowaniu Atanasova z rzutu rożnego.
  • 41'
    Mamy sporo szczęścia! Miguel Luis przejął piłkę po błędzie naszej obrony, strzelał w sytuacji sam na sam z Hrossą, ale spudłował w decydującym momencie.
  • 38'
    Hrosso na kilka prób zatrzymuje zamiary Warty.
  • 37'
    Składna akcja Pasów pod bramką Warty zakończona na dośrodkowaniu Rapy z prawej strony. Obrońcy Zielonych na posterunku.
  • 34'
    Kamiński faulowany przez Lusiusza. Rzut wolny dla Warty na ich połowie.
  • 33'
    Hrosso zatrzymuje kontratak Warty. Jeden z piłkarzy rywali szukał kolegi wrzutką po ziemi pod bramką Pasów.
  • 32'
    Rapa z prawej strony w pole karne, ale piłka wybita przez jednego z obrońców Warty.
  • 30'
    Wracamy do gry!
  • 28'
    Pora na przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 27'
    Oshima wpada w pole karne, oddaje strzał, jednak wcześniej sędziowie dopatrzyli się przewinienia.
  • 27'
    Jugas wrzuca piłkę w pole karne w kierunku napastników, jednak całą akcję powstrzymuje Lis.
  • 26'
    Seria wrzutek piłki w pole karne Warty, jednak za każdym razem na posterunku byli defensorzy rywali.
  • 24'
    Poszukiwanie podaniem Lusiusza w polu karnym, jednak piłka nie dociera do naszego zawodnika.
  • 20'
    Gol dla Warty. Savić strzela z kilku metrów w polu karnym, a piłka odbita rykoszetem od jednego z naszych obrońców zaskakuje Hrossę.
  • 19'
    Pojedynek Kiełba i Oshimy, w którym ucierpiał zawodnik Warty.
  • 18'
    Przeważamy w grze, znacznie częściej przebywamy na połowie rywala. Nie wygląda to źle.
  • 16'
    Kolejna przerwa w grze. W walce z zawodnikami Pasów ucierpiał Szmyt.
  • 13'
    Oshima z prawego skrzydła zagrywa w pole karne. Bartkowski wybija piłkę poza boisko.
  • 12'
    Atanasov z rzutu wolnego na głowę Hoskonena, bramkarz chwyta piłkę.
  • 10'
    Drobny uraz Oshimy po pojedynku z Saviciem. Wznawiamy grę od rzutu sędziowskiego.
  • 9'
    Kallman! Strzał z kilku metrów, jednak zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza Warty.
  • 7'
    Bochnak strzela z lewej strony pola karnego, Szymonowicz blokuje futbolówkę. Kolejny rzut rożny!
  • 4'
    Rajd Rapy w pole karne, piłka wybita przez obrońcę i mamy rzut rożny.
  • 2'
    Strzał Pleśnierowicza w polu karnym, Hrosso na raty interweniuje.
  • 1'
    Dobra interwencja Ghity w polu karnym Pasów. Zagrożenie nie mija ze strony Warty.
  • 10:57
    Gracze obu drużyn już na boisku, arbitrzy też na swoich miejscach - za moment ruszamy z meczem!