Jodłowski faulowany w środku pola, mamy rzut wolny.
    Słowacy za wszelką cenę dążą do wyrównania, ale bezskutecznie.
    Rzut wolny dla gości po faulu w środkowej części boiska.
  • 87'
    Idziemy za ciosem, kolejna groźna akcja, ale zatrzymana.
  • 86'
    GOOOL! Długie zagranie do Rapy, który wpada w pole karne i pewnym strzałem pokonuje bramkarza rywali!
  • 85'
    Rózga zmusił do błędu defensywę rywali.
  • 84'
    Rapa mocnym płaskim zagraniem w pole karne, Śmiglewskiemu niewiele zabrakło, by przeciąć to zagranie.
  • 83'
    Lusiusz za Bochnaka i Rózga za Oshimę - kolejne zmiany w naszym zespole.
  • 82'
    Rzut wolny z lewej strony dla gości, ale piłka znacznie przekroczyła aut bramkowy.
  • 81'
    Rapa z dystansu pomylił się minimalnie.
  • 80'
    Jodłowski do Hyli, ten do Kolca, który groźną centrą namieszał w polu karnym.
  • 79'
    Rajd Śmiglewskiego do piłki, jednak obrońca był zdecydowanie szybszy.
  • 78'
    Opaskę kapitańską od Jugasa przejął Rapa.
  • 77'
    Kolejna potrójna zmiana w naszych szeregach. Za Atanasova, Rakoczego i Jugasa weszli Jodłowski, Kolec i Hyla.
  • 76'
    Bochnak w pole karne do Śmiglewskiego, ale ten nie opanował futbolówki.
  • 75'
    Centra Rapy w pole karne, ale zdecydowanie zbyt mocna.
  • 74'
    Rajd gości prawym skrzydłem, płaskie zagranie wyjaśnia Jugas.
  • 73'
    Śmiglewski indywidualnie, ale sędzia pokazuje, że był na pozycji spalonej.
  • 72'
    Zawodnicy Pasów lewą stroną, ale w porę zagrożenie oddalają goście.
  • 71'
    Pierwsze zagranie do Śmiglewskiego, który nie dotarł w porę do piłki.
  • 70'
    Zmiany w naszym zespole: Rapa, Śmiglewski i Zaucha za Jaroszyńskiego, Makucha i Kallmana.
  • 69'
    Będziemy mieli kolejną przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 69'
    Centra na Atanasova, strzał z pierwszej piłki daleko obok bramki.
  • 68'
    Kolejna kontra z naszej strony, będziemy mieć znów rzut rożny.
  • 67'
    Rzut rożny dla naszej drużyny, ale chwilę później odgwizdany spalony.
  • 66'
    Znów groźna próba Makucha! Bramkarz rywali cudem wyciągnął futbolówkę lecącą w światło bramki.
  • 65'
    Makuch skrzydłem pociągnął dobrze zapowiadającą się akcję, piłkarze Pasów wciąż przy piłce.
  • 64'
    Dobry strzał głową po wrzutce z rożnego, ale mija bramkę Hrossy.
  • 63'
    Kolejny rzut rożny dla gości ze Słowacji.
  • 62'
    Rzut rożny dla rywali, którzy wykorzystując przerwę dokonują potrójnej zmiany.
  • 61'
    Błąd w konstruowaniu ataku przez naszych zawodników, ale kontra rywali znów zatrzymana w odpowiednim momencie.
  • 60'
    Rakoczy z rzutu wolnego prosto w mur.
  • 59'
    Michał Rakoczy za protesty ukarany żółtym kartonikiem.
  • 58'
    Indywidualnie akcje pociągnął Rakoczy, faulowany tuż przed polem karnym. Mamy rzut wolny.
  • 57'
    Fenomenalne zagranie do Makucha, ten wpada w pole karne i po jego strzale piłka minimalnie mija słupek.
  • 56'
    Kolejny faul rywali w środku pola i Rakoczy zacznie ze stojącej piłki.
  • 55'
    Groźna akcja gości zatrzymana w ostatniej chwili przez Hoskonena.
  • 54'
    Atanasov zza szesnastki! Ale piłka przeleciała tuż nad bramką.
  • 53'
    Taktyczny faul na Rakoczym w środkowej części boiska.
  • 52'
    Wrzutka Jaroszyńskiego po której fantastyczny strzał Kallmana wybronił bramkarz drużyny gości.
  • 51'
    Rywale pokusili się o kontrę, ale zostali zatrzymani na naszej połowie.
  • 50'
    Kallman wpadł w pole karne, zagrywał do Makucha, ale nieudanie.
  • 49'
    Hrosso spokojnie radzi sobie ze strzałem głową po rzucie rożnym.
  • 48'
    Rywale będą mieli pierwszy rzut rożny w tej odsłonie spotkania.
  • 47'
    Nasi zawodnicy przejęli inicjatywę i spokojnie rozgrywają piłkę.
  • 46'
    Agresywnie drugą połowę rozpoczęli zawodnicy ze Słowacji.
  • 45'
    Po przerwie mamy roszadę w bramce Pasów. Hrosso zmienił Madejskiego.
  • 45'
    Jaroszyński złapany na spalonym.
  • 44'
    Nasi zawodnicy skutecznie oddalili zagrożenie, ekspediując futbolówkę daleko od pola karnego.
  • 43'
    Po akcji rywali będą oni mieli rzut rożny.
  • 42'
    Madejski przyjmuje piłkę i rozpoczynamy kreowanie kolejnej akcji od bramki.
  • 41'
    Centra Jugasa z prawej strony nie znalazła swojego adresata.
  • 40'
    Jaroszyński ruszył z kontrą, wypatrzył Kallmana, który pomógł sobie w przyjęciu ręką.
  • 39'
    Chwila przerwy dla fizjoterapeutów opatrujących słowackiego bramkarza.
  • 38'
    Groźny wyskok bramkarza rywali, który ucierpiał w starciu z naszym napastnikiem.
  • 37'
    Kolejna groźna akcja naszych piłkarzy znów jednak powstrzymana.
  • 36'
    Rywale spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej części boiska.
  • 35'
    Oshima do Makucha, jego centra z pierwszej piłki kompletnie nieudana.
  • 34'
    Dwójkowa akcja Makucha i Bochnaka, ale Oshima minął się z piłką w polu karnym.
  • 33'
    Niesygnalizowany strzał Jugasa zza szesnastki wysoko ponad bramką.
  • 32'
    Jugas uruchomił Bochnaka, ten do Atanasova, ale jego uderzenie z pierwszej piłki kompletnie nieudane.
  • 31'
    Strzał Atanasova z rzutu wolnego prosto w mur.
  • 30'
    Maslo brutalnie faulował Kallmana i ukarany został żółtą kartką.
  • 29'
    Znów groźnie nasi rywale, ale defensywa na posterunku.
  • 28'
    Makuch prostopadle do Bochnaka, niestety za mocno.
  • 27'
    Zagranie za plecy naszych obrońców, arbiter dopatrzył się natomiast spalonego.
  • 26'
    Zawodnicy powoli wracają na boisko.
  • 25'
    Będziemy mieli przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 24'
    Znów skuteczny pressing daje efekt w postaci odzyskanej piłki przez naszych zawodników.
  • 23'
    Groźnie zapowiadająca się kontra rywali skutecznie zatrzymana przez Jaroszyńskiego.
  • 22'
    Koronkowa akcja naszych zawodników na połowie rywali, jednakże od bramki rywale.
  • 21'
    Zagranie adresowane do Makucha, znów jednak przejęte przez blok defensywny rywali.
  • 20'
    Długie podanie do Bochnaka, goście gubią się w obronie, ale bramkarz czujnie na posterunku.
  • 19'
    Znów fenomenalnie interweniuje Madejski! Na raty broni kolejny groźny strzał rywali.
  • 18'
    Atanasov przejął futbolówkę na własnej połowie, ale próba rajdu skutecznie została powstrzymana.
  • 17'
    Rajd Bochnaka prawym skrzydłem i będziemy mieli rzut różny.
  • 16'
    Centra Rakoczego, do piłki doskoczył Ghita, ale jego strzał został zablokowany.
  • 15'
    Rzut wolny dla Pasów w okolicach pola karnego.
  • 14'
    Goście gubią się w wyprowadzeniu piłki.
  • 13'
    Faulowany Kallman w środkowej tercji boiska i będziemy mieli rzut wolny.
  • 12'
    Długie podanie Jaroszyńskiego do Makucha, ten jednak na minimalnym spalonym.
  • 11'
    Inicjatywę przejęli Słowacy czego efektem był groźny strzał na naszą bramkę.
  • 10'
    Fantastyczna piłka do Jaroszyńskiego na lewe skrzydło, nieco jednak za mocna.
  • 9'
    Intensywny pressing naszych zawodników przynosi skutek i udaje nam się odzyskać futbolówkę.
  • 8'
    Centra w nasze pole karne, Jugas pewnie wyjaśnia zagrożenie.
  • 7'
    Faul na napastniku rywali i będziemy mieli rzut wolny.
  • 6'
    Rozrzucenie do Bochnaka na prawe skrzydło, ten wpada w pole karne, ale w porę zainterweniowała defensywa rywali.
  • 5'
    Nasi zawodnicy uspokoili nieco grę i spokojnie konstruują akcję.
  • 4'
    Mocny strzał Rakoczego zza szesnastki, bramkarz rywali z problemami, ale łapie futbolówkę.
  • 3'
    Goście w sytuacji sam na sam z Madejskim, ale nasz bramkarz fenomenalnie interweniuje!
  • 2'
    Pierwsza oskrzydlająca akcja Bochnaka, przerzut do Jaroszyńskiego, z którego wrzutki nie wyniknęło żadne zagrożenie.
  • 1'
    Od środka rozpoczęli piłkarze Pasów.
  • 17:18
    Końca dobiega właśnie przywitanie obu zespołów.
  • 17:04
    Jesteśmy już po prezentacji drużyny Pasów, za chwilę pierwszy gwizdek spotkania!
  • 16:26
    Witamy! Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się ostatni sparing Pasów przed startem sezonu 2023/2024. Zapraszamy na relację tekstową z tego wydarzenia!