Goście budują akcję, ale byli zmuszeni wycofać piłkę do bramkarza.
    Szybka gra na jeden kontakt naszych zawodników rozczytana przez gości.
    Kontra gości zatrzymana przez Ożoga.
  • 78'
    Dośrodkowanie w pole karne, ale nieco przeciągnięte.
  • 77'
    Dziewicki do Ożoga i będziemy mieli wrzut z autu na wysokości pola karnego rywali.
  • 76'
    Znów goście w poszukiwaniu długiego podania za plecy naszych obrońców.
  • 75'
    Dziewicki po profesorsku zatrzymuje pędzącego prawą stroną rywala.
  • 74'
    Tym razem to zawodnicy Pasów uspokajają nieco grę.
  • 73'
    Atanasov długim zagraniem uruchamia Zauche, ale sędzia dopatrzył się spalonego.
  • 72'
    Faul na Ogorzałym, wznawiamy od rzutu wolnego.
  • 71'
    Strzał z woleja naszych rywali, ale znów Wilk kapitalnie interweniuje!
  • 70'
    Po zawodnikach widać już zmęczenie panującym upałem co odbija się na tempie gry.
  • 69'
    Goście wznawiają od bramki.
  • 68'
    Nasz zespół znów prawą flanką i niestety piłka ląduje na aucie.
  • 67'
    Ożóg z dystansu! Golkiper rywali łapie pewnie futbolówkę.
  • 66'
    Dziewicki ekspediuje piłkę daleko poza pole karne.
  • 65'
    Atak z prawej strony, Hyla zatrzymany.
  • 64'
    Roszady w składzie nie zaburzyły porządku w naszej defensywie, która zatrzymuje kolejną akcję.
  • 63'
    Znów spokojnie budowana akcja przez gości.
  • 62'
    Rzut wolny wykonany przez gości, ale piłka zatrzymuje się na naszym murze.
  • 61'
    Za faul i pretensje żółtym kartonikiem napomniany Rapa.
  • 60'
    Śmiglewskiego na boisku zastępuje Ożóg.
  • 59'
    Kontratak naszego zespołu, ale szybko zwolnił i Śmiglewski powstrzymany.
  • 58'
    Izraelczycy uspokoili nieco grę i spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.
  • 57'
    Atanasov agresywnym pressingiem w polu karnym rywali, ale niestety na nic się to zdało.
  • 56'
    Ogorzały w miejsce Rózgi.
  • 55'
    Zagranie na lewą stronę do Zauchy, który nie opanował dobrze piłki.
  • 54'
    Indywidualna akcja Rózgi, ale podaje wprost pod nogi rywala.
  • 53'
    Wrzutka, ale zbyt głęboka i oddalamy zagrożenie.
  • 52'
    Centra, strzał i będziemy mieli kolejny rzut rożny tym razem z drugiej strony.
  • 51'
    Strzał z dystansu i Wilk fenomenalnie interweniuje!
  • 50'
    Atak lewą stroną wyprowadzony przez naszych zawodników zakończył się w okolicach pola karnego rywali.
  • 49'
    Izraelczycy groźnie wdzierają się w nasze pole karne, ale strzał ponad bramką Wilka.
  • 48'
    Goście tak jak w pierwszej połowie powoli rozgrywają piłkę w środkowej części boiska.
  • 47'
    Uruchomiona prawa strona przez naszą drużynę, ale rywale wybijają piłkę na aut.
  • 46'
    Kilka roszad w naszym składzie, na boisku meldują się: Adam Wilk, Filip Balaj, Sylwester Lusiusz i Oliwier Hyla.
  • 45'
    Sędzia gwiżdże w tej połowie po raz ostatni.
  • 43'
    Dośrodkowanie rywali, piłka szybko wyekspediowana poza nasze pole karne.
  • 42'
    Kolejna akcja lewą stroną i kolejny rzut rożny gości.
  • 41'
    Rozpoczęli goście od środka.
  • 40'
    GOOOL! Dalekie wyjście bramkarza rywali wykorzystuje Śmiglewski pięknym strzałem z dystansu!
  • 40'
    Blisko błędu bramkarz rywali, Śmiglewski prawie zdjął mu piłkę z buta.
  • 39'
    Długie zagranie do Rózgi, ale nasz młodzieżowiec zdaniem sędziego faulował przy próbie przyjęcia piłki.
  • 38'
    Tym razem to goście chcieli zaskoczyć zagraniem za plecy, ale Jodłowski był tam gdzie być powinien.
  • 37'
    Znów na boisku nieco spokojniej, nasi zawodnicy szukają przestrzeni do długiego zagrania.
  • 36'
    I od razu kontra, ale Zaucha wybija na rzut rożny.
  • 35'
    Centra Atanasova, ale Izraelczycy szybko oddali zagrożenie.
  • 34'
    Faul z lewej strony na wysokości pola karnego gości i mamy rzut wolny.
  • 33'
    Po małym zamieszaniu będziemy mieli wznowienie od rzutu sędziowskiego.
  • 32'
    Izraelczycy teraz nieco odważniej ruszyli na naszą połowę.
  • 31'
    Atak naszej drużyny, ale nie udało nam się przebrnąć pod pole karne przeciwników.
  • 30'
    Gra nieco spowolniła, rozgrywamy piłkę w środkowej tercji boiska.
  • 29'
    Jodłowski skutecznie w środku pola, nie daje odebrać sobie piłki.
  • 28'
    Groźnie goście lewą stroną, ale defensywa Pasów zdążyła wrócić na pozycję i zażegnać niebezpieczeństwo.
  • 27'
    Kontra naszego zespołu, ale szybko powstrzymana w środkowej części boiska.
  • 26'
    Dośrodkowanie w nasze pole karne, ale piłka nie znalazła swojego adresata.
  • 25'
    Akcja środkiem naszych rywali po której piłka ląduje na aucie bramkowym i rywale wznowią od rzutu rożnego.
  • 24'
    Faul w środku pola i zaczną nasi przeciwnicy.
  • 23'
    Zaskakujący strzał na naszą bramkę, ale piłka mija słupek.
  • 22'
    Goście spokojnym rozegraniem próbują znaleźć lukę do zagrania, ale nasi zawodnicy skutecznie ograniczają możliwości rozegrania.
  • 21'
    Próba szybkiej gry z naszej strony pod polem karnym rywali powstrzymana.
  • 20'
    Izraelczycy kolejny raz próbują zaskoczyć nas długim zagraniem, ale znów nieudanie.
  • 19'
    Od rzutu wolnego wznowili goście.
  • 18'
    Dziewicki na lewej stronie skutecznie powstrzymał rywala, ale nie ustrzegł się faulu.
  • 17'
    Rzut wolny dla ekipy Pasów na własnej połowie, Jodłowski szybko wznawia grę.
  • 16'
    Długie podanie rywali na naszą połowę, ale Hrosso skutecznie odczytał intencje rywali.
  • 15'
    Próba ataku naszej drużyny z prawej strony, nie należała ona jednak do najskuteczniejszych.
  • 14'
    Śmiglewski z dystansu! Niestety zbyt słabo i niecelnie.
  • 13'
    Wrzut z autu dla naszej drużyny i od razu szybkie przerzucenie ciężaru gry na prawą flankę.
  • 12'
    Kolejna groźna akcja gości, ale nasi defensorzy stanęli na wysokości zadania.
  • 11'
    I od razu długie zagranie do Śmiglewskiego, ale ten nie zdążył do piłki na czas.
  • 10'
    Dośrodkowanie w nasze pole karne, strzał Sappinena obroniony przez Hrosso.
  • 9'
    Goście spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie.
  • 8'
    Zagrożenie po rzucie rożnym oddalone od naszej bramki.
  • 7'
    Kontra gości, ale skutecznie Dziewicki wybija na rzut rożny.
  • 6'
    Rzut wolny wykonany przez Atanasova prosto w mur.
  • 5'
    Błąd Stachery w wyprowadzaniu piłki, na całe szczęście zabrakło zimnej krwi naszym przeciwnikom.
  • 4'
    Dośrodkowanie z lewej strony i tylko spokój naszej defensywy uratował nas od straty bramki.
  • 3'
    Akcja naszej drużyny skutecznie zatrzymana przez defensywę gości.
  • 2'
    Ekipa Pasów spokojnie buduje akcje od tyłu, nie dając rywalom dojść do głosu.
  • 1'
    Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy.
  • 11:25
    Witamy z Rącznej! Już za kilka minut rozpocznie się sparingowe starcie Pasów z Hapoelem Jerozolima. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej "na żywo"!