Jaroslav Mihalik na 3:0 dla gości.
  • 90'
    Jaroslav Mihalik melduje się na murawie. Słowak zastąpił Karola Filę.
  • 90'
    3 minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.
  • 90'
    Przemysław Kapek zastąpił na boisku Pelle van Amersfoorta.
  • 90'
    Druga zmiana w Lechii. Omran Haydary schodzi, a zastępuje go Kopacz.
  • 89'
    Jakub Kałuziński ukarany żółtą kartką.
  • 88'
    Pierwsza zmiana w zespole Piotra Stokowca. Conrado zastąpił Saiefa.
  • 88'
    Mimo wszystko Pasy jeszcze próbują! Piszczek powalczył przy linii bocznej, ale ostatecznie to Lechia rozpocznie grę.
  • 85'
    Ciężko będzie Cracovii odwrócić losy tego meczu. Lechia grając z przewagą jednego zawodnika dobrze rozgrywa futbolówkę.
  • 81'
    Piłka po raz drugi w siatce Pasów... Dobre dogranie z rzutu wolnego kończy uderzeniem głową Maciej Gajos.
  • 79'
    Second yellow card
    Gardawski źle przyjął piłkę i musiał ratować się faulem. Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona.
  • 78'
    Zamieszanie w naszym polu karnym, ale wybijamy piłkę.
  • 75'
    Pierwsza kartka dla gracza Pasów. Ukarany Michał Gardawski.
  • 73'
    Doskonała interwencja nogami Karola Niemczyckiego ratuje nas przed utratą drugiej bramki.
  • 70'
    Czwarta zmiana w Cracovii. Boisko opuścił Milan Dimun, którego zastąpił Daniel Pik.
  • 69'
    Flavio próbował uderzeniem niemal z połowy boiska przelobować Karola Niemczyckiego. Na szczęście ta sztuka mu się nie udała.
  • 68'
    Zdaniem arbitrów nie ma mowy o "11". Gramy dalej.
  • 67'
    Piłkarze Cracovii reklamują zagranie ręką gracza Lechii. VAR analizuje tę sytuację.
  • 65'
    Niestety bez zagrożenia. Od bramki zaczyna golkiper Lechii.
  • 64'
    Fiolić z rzutu rożnego i Kuciaka wybija piłkę. Będzie kolejny korner dla Pasów.
  • 63'
    Żółtą kartką ukarany Omran Haydary.
  • 60'
    Odbijała się teraz piłka w polu karnym gości niczym w bilardzie, ale ostatecznie to rywale wyrzucili futbolówkę z dala od własnej szesnastki.
  • 58'
    Bramkarz Lechii pewnie chwyta piłkę po centrze z prawej strony i dalekim wykopem rozpoczyna grę.
  • 55'
    Brzydki faul Karola Fili - sędzia Krzysztof Jakubik wyciąga żółty kartonik.
  • 54'
    Cracovia prezentuje się lepiej niż I połowie spotkania. Z dystansu uderzał Loshaj - niestety niecelnie.
  • 53'
    Dobre dośrodkowanie Râpy z prawej strony! Pewne wyjście Kuciaka i piłka ląduje w dłoniach bramkarza.
  • 48'
    Niezbyt pewne piąstkowanie Kuciaka, jednak nie wykorzystujemy okazji na konkretne zagrożenie Lechii Gdańsk.
  • Druga połowa rozpoczęta!
  • 46'
    Filip Piszczek w miejsce Rivaldo Juniora.
  • 46'
    Florian Loshaj zastąpił Patryka Zauchę.
  • 46'
    Pierwsza z trzech zmian dokonanych w przerwie. Ivan Folić zastąpił na boisku Thiago.
  • Piłkarze schodzą do szatni. Po 45. minutach Pasy przegrywają z Lechią 0:1.
  • 45'
    Pierwsza połowa przedłużona o trzy minuty.
  • 43'
    Milan Dimun nieprzepisowo przerwał grę gości . Rzut wolny dla Lechii.
  • 39'
    Kartka również dla Flavio, prawdopodobnie za dyskusje z arbitrem.
  • 38'
    Kubicki ostro potraktował Milana Dimuna i mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu.
  • 37'
    Marquez powędrował w okolice bramki Lechii. Hiszpański obrońca mocno przymierzył - niestety również mocno niecelnie.
  • 35'
    Za długie podanie w kierunku Râpy i od bramki zaczyna Lechia.
  • 33'
    Korner nie przyniósł zagrożenia. Lechia wciąż na prowadzeniu w Krakowie.
  • 32'
    Lewą stroną boiska zaatakowały Pasy i będzie rzut rożny po interwencji bramkarza ekipy przyjezdnej.
  • 30'
    Dośrodkowanie Kubickiego z rzutu wolnego. Niemczycki pewnie piąstkuje.
  • 29'
    Wszystko w porządku. Gramy dalej!
  • 27'
    Przerwa w grze. Na boisku leży gracz z Gdańska. Konieczna jest pomoc medyków Lechii.
  • 25'
    Brawo Karol! Dobra interwencja naszego golkipera po szybkiej kontrze gości.
  • 23'
    Gajos nie doszedł do podania z głębi pola i grę zaczyna Niemczycki.
  • 21'
    Ładna, składna akcja Cracovii w pobliżu pola karnego Kuciaka! Niestety ostatnie podanie było niedokładne i Lechia wyszła z opresji.
  • 17'
    Mocny strzał Kałuzińskiego z dystansu - pewnie w naszej bramce interweniuje Niemczycki.
  • 15'
    Niestety Lechia obejmuje prowadzenie... Bardzo dobry strzał z rzutu wolnego Pietrzaka i musimy gonić wynik.
  • 12'
    Z narożnika wrzucał Zaucha, ale piłka przy centrze wyszła poza boisko. Zaczynają goście od własnej bramki.
  • 11'
    Dobra wrzutka z prawej strony i będzie rzut rożny dla Cracovii.
  • 9'
    Sadiković zdecydował się na strzał z linii pola karnego, ale futbolówka poszybowała obok bramki. Nasz pomocnik reklamował jeszcze faul - zdaniem arbitra "nic nie było".
  • 8'
    Haydary wpadł w pole karne Pasów! Piłka po strzale gracza gości przeleciała jednak obok słupka.
  • 5'
    Dwa rzuty rożne Lechii, ale bez zagrożenia pod naszą bramką.
  • 3'
    Centra z prawej strony w pole karne gości! Małe zamieszanie w szesnastce Lechii, ale ostatecznie obrońcy wybijają piłkę.
  • Gramy! Zaczynają Pasy!
  • 17:28
    Obydwa zespoły już na murawie przy ul. Kałuży, za chwilę zaczynamy!
  • 17:10

Poznajmy skład Pasów!

• 17:05
    Przed nami ostatni mecz tego roku! Dokładnie o 17:30 rozpocznie się starcie Pasów z Lechią Gdańsk, rozgrywane podczas 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z tego spotkania.