31-01-2021 12:15
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  • 90'
    Koniec meczu kontrolnego z Górnikiem Zabrze. Pasy niestety ulegają gościom, którzy w drugiej połowie odrobili jednobramkową stratę. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 89'
    Blisko wyrównania Ziewiec! Wślizgiem piłkę tuż przed strzałem wyłuskuje obrońca rywali.
  • 87'
    Ryczkowski odbiera piłkę Pikowi, lecz niedokładnie rozgrywa. Przejmuje Gardawski.
  • 86'
    Długie podanie Hrosso szuka Thiago, który jednak zostaje złapany na spalonym.
  • 85'
    Przerzut na drugą flankę do Prochazki, który uderza obok słupka naszej bramki.
  • 83'
    Eizenchart wbija piłkę w nasze pole karne, Zaucha ekspediuje ją przed siebie.
  • 81'
    W zespole z Zabrza na boisku pojawiają się Michalski i Ryczkowski, zastępując Ściślaka oraz Krawczyka.
  • 80'

Zwolniła nieco gra Górnika. Zespół gości broni prowadzenia.

• 77'
    Sebastian Strózik zastąpił na boisku Filipa Piszczka.
  • 75'
    Pasy od środka.
  • 74'
    Piotr Krawczyk wykorzystuje "jedenastkę". Goście na prowadzeniu.
  • 73'
    Gracz rywali podnosi się z boiska o własnych siłach.
  • 72'
    Rzut karny dla gości. Lukas Hrosso niefortunnie przerywa akcję rywali, wychodząc do przodu i faulując napastnika zabrzan.
  • 70'
    Długą piłkę do Thiago przecina Paluszek. Nie ma sytuacji bramkowej dla Pasów.
  • 67'
    Manneh wbija piłkę mocno w pole karne, wybija to Jan Ziewiec.
  • 64'
    Rozpoczynamy grę od środka boiska.
  • 63'
    Zagranie z rzutu wolnego trafia na głowę napastnika gości, a następnie w naszej siatce. Bramkę zdobywa zmiennik zespołu z Zabrza, Aleksander Paluszek.
  • 60'
    Okres przewagi zabrzan, którzy poszukują wyrównującej bramki.
  • 57'
    Bardzo dobra okazja Filipa Piszczka, który uderzył piłkę w niekryty róg bramki! Futbolówkę z linii bramkowej wybija powracający do obrony Pawłowski.
  • 55'
    Z boiska schodzi także jeden z graczy Górnika - Przemysław Wiśniewski. W jego miejsce Aleksander Paluszek.
  • 54'
    Zmiana w zespole Pasów - Rivaldo Juniora w środku pola zastąpił Patryk Zaucha.
  • 51'
    W środku pola faulowany Pik. Rzut wolny przyznany Pasom.
  • 48'

Bezpośrednie uderzenie z wolnego w wykonaniu Thiago przeniesione nad poprzeczką przez Kudłę!

• 47'
    Pod polem karnym poszkodowany Piszczek, rzut wolny dla Pasów.
  • 46'
    Pasy od środka, zaczynamy drugą część gry. Cracovia w niezmienionym zestawieniu.
  • 13:20
    Obydwa zespoły ponownie na boisku. Za chwilę wracamy do gry!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Pasy jedną bramką prowadzą z Górnikiem w meczu kontrolnym - wracamy za kwadrans!
  • 44'
    Minuta do końca spotkania. Atak Cracovii na linii pola karnego przerywa Ściślak.
  • 42'
    Wysoko wychodzą goście, Oleksii Dytiatiev uspokaja jednak grę. Wycofanie do Hrosso.
  • 40'
    Środkiem pola atakuje Ryczkowski - piłkę jednak przejmuje Marquez, neutralizując zagrożenie.
  • 37'
    Akcja Górnika w środku pola, piłka jednak odbita od Manneha - z kontrą idą Pasy.
  • 35'
    Bezpośrednie uderzenie z wolnego w wykonaniu Ziewca wybite przez Kudłę. Do piłki dopada Piszczek, lecz uderza minimalnie niecelnie.
  • 33'
    Lobem uderza Thiago, piłka jednak obok słupka bramki zabrzan.
  • 31'
    Kolejna próba gry skrzydłem w wykonaniu Pasów - tym razem jednak dogranie do Thiago nieco zbyt mocne. Wznowi Kudła.
  • 28'
    Eizenchart blisko uderzenia na bramkę Pasów, jednak blokuje to Dytiatiev.
  • 25'
    Krótkie rozegranie między Diego i Thiago, szybka piłka po ziemi, do przodu. Wybijają to boczni defensorzy gości.
  • 23'
    Okres gry zabrzan w linii defensywnej. Pasy wychodzą wysoko, próbując odebrać piłkę.
  • 20'
    Agresywniej wychodzą goście, szukając pozycji do strzału. Uderzenie blokuje jednak Diego.
  • 18'
    Goście od środka.
  • 17'
    Po kolejnym rzucie rożnym piłkę do siatki z bliska kieruje Sylwester Lusiusz!
  • 15'
    Ponownie dośrodkowanie z narożnika boiska wybite do przodu przez gości.
  • 14'
    Piłka po kontrze wybita ponownie na rzut rożny dla Pasów.
  • 13'
    W środku pola poszkodowany Pik. Piłka przyznana Pasom, szybko wznawiamy grę.
  • 11'
    Piłkę po zagraniu z rożnego wychwytuje bramkarz Górnika.
  • 10'
    Skrzydłem urywa się Daniel Pik, piłka po zagraniu w pole karne odbija się od defensora gości. Rzut rożny dla Pasów.
  • 7'
    Ziewiec wyprowadza piłkę do przodu, poszukując Thiago. Szybsi jednak obrońcy rywala.
  • 5'
    Szybkie rozegranie do Rivaldo Jr, który pędzi skrzydłem. Interweniuje jednak obrona zabrzan.
  • 3'
    Pressingiem na defensywę Pasów wychodzą ofensywni gracze Górnika. Do linii obrony wraca się jednak Thiago, wyłuskując piłkę.
  • 1'
    Od środka Górnik. Rozpoczynamy!
  • 12:15
    Obydwa zespoły już na murawie. Za chwilę rozpoczynamy.
  • 12:00
    Goście w składzie: Kudła - Wiśniewski, Evangelou, Pawłowski - Michalski, Procházka, Manneh, Ściślak, Eizenchart - Krawczyk, Ryczkowski
  • 11:50
    Pasy w składzie: Hrosso - Ferraresso, Marquez, Dytiatiev (K), Gardawski - Ziewiec, Lusiusz, Rivaldo Jr., Thiago - Pik, Piszczek.
  • 11:40
    Witamy z obiektów Cracovia Training Center. Dziś Pasy rozegrają mecz kontrolny, mierząc się w sparingu z Górnikiem Zabrze. Mecz rozpocznie się o 15 minut później względem pierwotnych założeń. Start o 12:15.