Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Koniec spotkania
  • 90+4'
    Koniec spotkania, remisujemy z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1. Kolejny mecz już w piątek, będzie to wyjazdowe spotkanie ze Stalą Mielec. Dziękujemy za śledzenie tekstowej relacji z dzisiejszej potyczki i zapraszamy na naszą stronę Internetową przy okazji kolejnych spotkań. Dobrego wieczoru!
  • 90+3'
    Ależ mieliśmy teraz szczęście! Roginić urwał się obrońcom, wymanewrował Niemczyckiego, wystawił Frelkowi piłkę na pustą bramkę, ale po strzale młodzieżowca piłka odbija się od słupka!
  • 90+1'
    Spotkanie potrwa co najmniej 4 minuty dłużej.
  • 89'
    Dobra akcja Pasów, Pelle odgrywa do Loshaja, ten na prawą stronę, do Thiago, który dośrodkowuje na głowę Pika. Nasz młodzieżowiec uderza minimalnie obok bramki Peskovicia.
  • 87'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego, obok bramki uderzył Frelek.
  • 86'
    Red card
    Niestety, po interwencji VAR czerwoną kartkę ogląda Ivan Marquez Alvarez i gramy 10 na 10...
  • 85'
    Free kick
    Goście wykonają rzut wolny z niezłej pozycji, podobnej do tej, z której w pierwszej połowie próbował Hanca.
  • 84'
    Yellow card
    Żółta kartka dla hiszpańskiego obrońcy Pasów, Ivana Marqueza Alvareza.
  • 83'
    Cały czas próbujemy ataku pozycyjnego, na nasze nieszczęście obrońcy gości są na posterunku.
  • 81'
    Zagranie ze środka pola do Piszczka. Napastnik Pasów nie zdołał jednak opanować piłki, po raz kolejny od bramki goście.
  • 79'
    Próba przedarcia się prawą stroną, piłka trafia do Thiago, który za mocno wypuścił sobie piłkę. Od bramki Michal Peskovic.
  • 76'
    Corner kick
    Rzut rożny dla gości. Piłka odchodząca od bramki trafia do Thiago, który wyprowadza kontratak. Pelle sam na sam z Peskoviciem, nieco za mocno wypuścił sobie piłkę i nie udało mu się skończyć tej akcji.
  • 74'
    Yellow card
    Żółta kartka dla Pelle. To oznacza, że nie zobaczymy go w piątkowym meczu ze Stalą Mielec.
  • 72'
    Replace
    Zmiana także w ataku. Piszczek za Rivaldinho.
  • 72'
    Replace
    Podwójna zmiana w drużynie Pasów. Daniel Pik w miejsce Fiolicia.
  • 70'
    Replace
    Karol Danielak w miejsce Jakuba Hory.
  • 69'
    Loshaj świetnie utrzymał się przy piłce w polu karnym, piłka odbija się od obrońców. Thiago dobijał przewrotką, ale wybronił to uderzenie Pesković!
  • 67'
    Tym razem goście próbowali prawą stroną, piłka opuściła linię końcową.
  • 65'
    Nacieramy środkiem pola, ale brakuje ostatniego podania.
  • 63'
    Second yellow card
    Gergo Kocsis ogląda drugą żółtą kartkę, gramy zatem w przewadze!
  • 62'
    Dwie następujące po sobie oskrzydlające akcje Pasów, obie skasowane przez obrońców.
  • 60'
    Groźne dośrodkowanie Mamicia spada na górną część siatki, tuż za poprzeczką bramki strzeżonej przez Karola Niemczyckiego.
  • 58'
    Replace
    A za Maksymiliana Sitka zobaczymy Dominika Frelka.
  • 58'
    Replace
    Podwójna zmiana u gości. Petera Wilsona zastąpi Mateusz Marzec.
  • 58'
    Corner kick
    Loshaj, ale było blisko! Kosowianin uderzył głową minimalnie obok bramki!
  • 57'
    Corner kick
    Znów musieli interweniować obrońcy, wślizg i rzut rożny.
  • 56'
    Corner kick
    Znakomite dośrodkowanie Hanki, wprost na głowę Szymonowicza! Jeden z obrońców wyręczył jednak Peskovicia, będzie kolejny korner.
  • 55'
    Po raz kolejny Rapa prawą stroną, po interwencji obrońcy będzie rzut rożny.
  • 54'
    Dobra akcją Rapy i Fiolicia, Rumun nabił rywala na aut. Błyskawiczne wznowienie, piłka do Fiolicia i dośrodkowanie zbite przez obrońców. W międzyczasie mieliśmy zagranie niezgodne z przepisami i z rzutu wolnego rozpoczną goście.
  • 52'
    Fiolić środkiem, odgrywał do Thiago, na prawą stronę. Brazylijczyk dośrodkował, ale piłka opuściła plac gry.
  • 50'
    Goście tym razem prawą stroną, zagrożenie udało się zażegnać. Od bramki Niemczycki.
  • 47'
    Goście rozpoczęli drugie 45 minut z dużym animuszem. Atak lewą stroną zakończył się dośrodkowaniem w pole karne.
  • 46'
    Rozpoczynamy drugą połowę meczu! Od środka goście.
  • Początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Remisujemy 1:1, mamy nadzieję na odwrócenie losów rywalizacji po przerwie. Wracamy za około 15 minut.
  • 45+2'
    Niskie dośrodkowanie Wilson trafia pod nogi Szymonowicza. Ten oddaje do Pelle co skutkuje natychmiastowym kontratakiem. Thiago schodzi do środka, uderza z dystansu, ale broni Pesković.
  • 45+1'
    Hokejowy zamek pod bramką gości. Cała drużyna Podbeskidzia zepchnięta na swoją połowę.
  • 43'
    Yellow card
    Kolejna kartka dla gości. Za starcie z Loshajem ogląda ją Jakub Hora.
  • 42'
    Goal
    Nie myli się Pelle! Strzał w sam środek bramki i wyrównanie!
  • 41'
    Yellow card
    I na dodatek żółta kartka dla Gergo Kocsisa.
  • 41'
    Karny! Piłkę na wapnie ustawia Pelle.
  • 39'
    Ucierpiał w starciu z rywalem Dawid Szymonowicz, sędzia Przybył idzie obejrzeć nagranie w celu weryfikacji ewentualnego rzutu karnego!
  • 38'
    Doskonałe rozegranie na jeden kontakt, Thiago dośrodkowuje w stronę Pelle, za bardzo pod piłkę podszedł Holender i uderzył nad bramką!
  • 36'
    Była niezła okazja dla Pasów, strzał Rivaldinho wybroniony przez golkipera gości.
  • 35'
    Corner kick
    Dośrodkowanie błyskawicznie wybite pod nogi Peskovicia.
  • 34'
    Znakomite podanie do Rzuchowskiego, ten jednak uderza wprost w Niemczyckiego. Rzut rożny dla Podbeskidzia.
  • 33'
    Replace
    Pierwsza zmiana w meczu. Patryka Zauchę zastąpi Thiago.
  • 32'
    Corner kick
    Istny bilard w polu karnym! Piłka trafia do Sadikovicia, ten uderza, Pesković broni, ale nie bez problemów.
  • 31'
    Utrzymujemy piłkę na połowie rywala. Hanca dośrodkowuje, będzie rzut rożny.
  • 28'
    Corner kick
    Dośrodkowanie pod nogi obrońcy, piłka trafia ostatecznie do Rivaldinho, który oddał strzał wprost w ręce Peskovicia.
  • 28'
    Dośrodkowanie Hanki, po rykoszecie będzie rzut rożny.
  • 25'
    Goal
    Gol dla gości. Długie podanie w stronę Hory mija obrońców, a pomocnik Podbeskidzia uderza piłkę pomiędzy nogami Niemczyckiego.
  • 24'
    Nieudane przyjęcie Zauchy. Szkoda, bo była szansa na dobry atak skrzydłem.
  • 23'
    Free kick
    Hanca uderzył, ale prosto w mur.
  • 22'
    Będzie rzut wolny dla Pasów. 25. metr, dobra pozycja do strzału.
  • 20'
    Kolejne krótkie rozegranie środkiem. Piłka trafia do Fiolicia, który uderza wysoko nad bramką.
  • 18'
    Dobry atak pozycyjny Pasów. Autobus Podbeskidzia przyniósł jednak oczekiwany efekt, zagrożenie zneutralizowane.
  • 15'
    Yellow card
    Kolejna żółta kartka, tym razem dla zawodnika Pasów. Żółtko ogląda Rivaldinho.
  • 15'
    Yellow card
    Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią gracz gości, Marko Roginić.
  • 13'
    Próbował przedrzeć się środkiem Ivan Fiolić, ale obrońcy Podbeskidzia byli na posterunku.
  • 10'
    Corner kick
    Piłka wybita przez obrońców trafia pod nogi Peskovicia. Błyskawiczny atak gości zatrzymuje się na naszym bramkarzu.
  • 10'
    Free kick
    Dobre dośrodkowanie zbite przez Niemczyckiego na rzut rożny.
  • 9'
    Rzut wolny dla Podbeskidzia. Do bramki około 28 metrów.
  • 6'
    Lewym skrzydłem szarpał Zaucha, rywal odebrał mu piłkę.
  • 3'
    Piłka sprezentowana Kocsisowi, ten uderzył z 25 metrów, piłka minimalnie minęła bramkę Pasów.
  • 2'
    Pierwsza okazja gości. Długie podanie w stronę Wilsona pada łupem Karola Niemczyckiego.
  • 1'
    Jedziemy! Od środka Pasy.
  • Początek meczu
  • 14:59
    Zawodnicy obu drużyn już na murawie, za chwilę rozpoczynamy!
  • 14:46
    Do rozpoczęcia meczu pozostało 15 minut, niebawem zawodnicy zakończą rozgrzewkę i zejdą do szatni wysłuchać ostatnich wytycznych przed spotkaniem.
  • 14:22
    Oto jedenastka trenera Kasperczyka: Peškovič - Mamić, Rundić, Janicki, Modelski (C) - Kocsis, Rzuchowski - Hora - Roginić, Wilson, Sitek
  • 14:17

Pora na przedstawienie składów! Pasy zagrają w następującym zestawieniu:

• 14:15
    Witamy państwa z Ziemi Świętej przy Kałuży! Po serii wyjazdów czas na pierwszy domowy mecz 2021 roku. Drużyna Pasów podejmie beniaminka - Podbeskidzie Bielsko-Biała.