Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
Cracovia Cracovia
  • KONIEC MECZU
  • 90'
    Koniec! W meczu z Rakowem Częstochowa nie oglądaliśmy dziś bramek. Pasy wrócą do Krakowa z jednym punktem. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji live.
  • 90'
    Minimum trzy minuty doliczone do tego spotkania.
  • 90'
    Strózik na głowę Pellego, niecelne uderzenie Holendra.
  • 89'
    Niecelne dogranie, piłkę przejmują Pasy.
  • 88'
    Free kick
    Rzut wolny dla gospodarzy, wykonuje go Szelągowski.
  • 87'
    Yellow card
    Żółta kartka dla Mateja Rodina.
  • 86'
    Replace
    Długosz zastępuje Ivana Lopeza.
  • 86'
    Replace
    Gutkovskis zastąpiony przez Szelągowskiego.
  • 85'
    Piłka na aucie pod bramką Pasów, Thiago odbił piłkę od jednego z graczy Rakowa.
  • 84'
    Długosz i Szelągowski szykowani do zmiany w zespole Rakowa.
  • 83'
    Replace
    To podwójna zmiana w zespole Pasów - schodzi również Kosecki, w jego miejsce Thiago.
  • 83'
    Replace
    Strózik w miejsce Marcosa Alvareza.
  • 82'
    Drugi raz Rocha, tym razem blokuje go Cebula.
  • 81'
    Rocha rozgrywa pod polem karnym Rakowa. Dobrze jednak ustawieni rywale.
  • 80'
    Replace
    Druga zmiana w zespole gospodarzy, Schwarz za Poletanovicia.
  • 80'
    Gutkovskis holuje piłkę, dogrywa do Ivana Lopeza. Uderzenie gracza rywala za mocne.
  • 79'
    Uderzenie Koseckiego zablokowane przez Tudora.
  • 78'
    Starcie na linii Sapała - Alvarez, obydwaj zawodnicy leżą. Gwizdek arbitra milczy.
  • 77'
    Z boku uderza Kosecki, niestety niecelnie.
  • 76'
    Wracamy do gry.
  • 75'
    Zamieszanie na boisku, zawodnicy Rakowa protestują przeciwko decyzji sędziego.
  • 74'
    Red card
    Arsenić łapie wpół uciekającego mu Marcosa Álvareza, arbiter decyduje się na pokazanie czerwonej kartki! Pasy w przewadze liczebnej.
  • 74'
    Arsenić zmuszony wycofać do Holca, pressingiem naciskają Pasy.
  • 73'
    Free kick
    Szybko wznawia Kun, przejmuje to jednak Rapa.
  • 72'
    Poszkodowany Gutkoviskis, rzut wolny pod bramką Pasów.
  • 71'
    Długa piłka na van Amersfoorta, ten jednak niecelnie zagrywa. Gra wraca do środka pola.
  • 70'
    Cebula szarżuje bokiem boiska, blokujemy szarżę gracza Rakowa.
  • 69'
    Szukamy dogrania do Alvareza, ale wyłapuje to szybko Lopez, dogrywając do własnych obrońców.
  • 68'
    Free kick
    Dogranie do Tudora, ale bez dobrego uderzenia. Wychwytuje to Niemczycki.
  • 67'
    Nieprzepisowo potraktowany Sapała, rzut wolny dla gospodarzy.
  • 66'
    Iván López mocno z dystansu, ponad bramką Niemczyckiego.
  • 65'
    Dimun w pole karne, szuka Alvareza! Wybija to Piątkowski.
  • 64'
    Replace
    Pierwsza zmiana w zespole rywali, na boisku pojawia się Cebula - schodzi z niego Tijanić.
  • 64'
    Rivaldo Júnior uderza mocno, lecz ponad bramką.
  • 63'
    Niecelnie zagrywa Rodin, pędzi Gutkovskis. Nasz obrońca jednak wraca, naprawiając swój błąd.
  • 62'
    Tijanić przechwytuje piłkę, wrzuconą przez nas z autu.
  • 61'
    Dogranie do Sergiu wybite przez bocznego obrońcę rywali. Aut dla Pasów na wysokości pola karnego.
  • 60'
    Niskie dogranie Poletanovicia w nasze pole karne, piłkę spokojnie łapie Niemczycki.
  • 59'
    Free kick
    Iván López mierzy z rzutu wolnego, do piłki wyskoczył Karol Niemczycki! Świetna interwencja naszego bramkarza chroni Pasy. Chwilę później niecelnie piłkę dobija Kun.
  • 58'
    Yellow card
    Sergiu Hanca ogląda żółtą kartkę.
  • 58'
    Milan Dimun zatrzymuje Gutkovskisa, rzut wolny dla rywali.
  • 57'
    Spokojnie będzie wznawiał Karol Niemczycki.
  • 56'
    Oglądamy mecz walki po obydwu stronach, niewiele jest sytuacji bramkowych. Tym razem poszukiwany Tudor, lecz dogranie do niego niecelne.
  • 55'
  • 54'
    Van Amersfoort ściera się z Arseniciem, chwila przerwy w grze - leży gracz Rakowa.
  • 53'
    Rocha ściąga do boku Tijanicia, po czym odgrywa do środka. Trwa próba sił dwóch zespołów.
  • 52'
    Rivaldo Jr szuka van Amersfoorta, ale dogranie zbyt mocne. Piłkę przejmuje Raków.
  • 51'
    Kun w środku pola potraktowany pressingiem, rywale nie mogą wejść na naszą połowę.
  • 50'
    Yellow card
    Poletanović nieprzepisowo powstrzymuje Jakuba Koseckiego, trzecia żółta kartka w szeregach rywala.
  • 50'
    Piłka odbita od naszego Kapitana, ląduje na rzucie rożnym.
  • 49'
    Spokojnie rozgrywają w linii defensywnej gracze Rakowa. Gospodarze w ataku pozycyjnym.
  • 48'
    Yellow card
    Starcie z Álvarezem i żółta kartka dla Patryka Kuna, gracza Rakowa.
  • 48'
    Przy linii bocznej poszkodowany Alvarez, rzut wolny dla Cracovii.
  • 47'
    Dimun ściera się z Arseniciem, piłka przyznana rywalom.
  • 46'
    Bez zmian w obydwu zespołach, gramy!
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 21:00
    Obydwa zespoły już na murawie, za chwilę wracamy!
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45'
    Przerwa. W pierwszej połowie bez bramek w Bełchatowie, liczymy na pasiaste trafienia za kwadrans!
  • 45'
    Gutkovskis blisko oddania strzału na bramkę Pasów, ale nie kontroluje futbolówki - rzut bramkowy dla naszego zespołu.
  • 44'
    W starciu z Koseckim poszkodowany Tudor, piłka dla Rakowa.
  • 43'
    Yellow card
    Iván López nieprzepisowo ściera się z Milanem Dimunem. Żółta kartka dla gracza rywali.
  • 43'
    Szybka strata. Tijanić tym razem dośrodkowuje, ale piłka ląduje na aucie bramkowym. Wznowi Niemczycki.
  • 42'
    Corner kick
    Dośrodkowanie na Tijanicia, ten nie przejmuje piłki. Kosecki przechwytuje futbolówkę.
  • 41'
    Pod polem karnym szarpie Poletanović, piłka ląduje jednak na rzucie rożnym.
  • 40'
    Znowu ofensywniej Pasy. Do dogrania Rochy rusza Rivaldo Jr, ale szybszy Piątkowski.
  • 39'
    Niecelnie uderza Kosecki z ostrego kąta przed bramką. Wznowi bramkarz Rakowa.
  • 38'
    Długie dogranie na Pellego, ten szuka Jakuba Koseckiego.
  • 37'
    Niecelnie rozgrywają gospodarze na połowie Pasów. Piłka na aucie, wznowi Szymonowicz.
  • 36'
    Spokojnie wznawia grę Holec.
  • 35'
    Free kick
    Alvarez do Rochy, ten uderza - lecz minimalnie niecelnie.
  • 34'
    Faul na połowie Rakowa, poszkodowany Kosecki - mamy rzut wolny.
  • 33'
    Kun dośrodkowuje, piłkę przejmują obrońcy Pasów. Szybkie dogranie do Koseckiego.
  • 32'
    Tudor do Tijanicia, ponownie niecelnie rozgrywają jednak rywale.
  • 31'
    Jach szuka Kuna. Gracz rywali jednak minimalnie na spalonym, piłka przyznana Cracovii.
  • 30'
    Tudor szuka Gutkovskisa w polu karnym, ale dogranie jest zbyt lekkie, Rodin przejmuje piłkę.
  • 29'
    Free kick
    Dogranie na połowę Rakowa przechwycone przez obronę rywali.
  • 28'
    Arsenić łokciem powstrzymuje Alvareza, gra przerwana. Bez kartki, piłka dla Pasów.
  • 27'
    Faulowany Kosecki, piłka dla Pasów w okolicach linii środkowej.
  • 26'
    Rivaldo Júnior mierzy sprzed pola karnego, do piłki rusza Holec. Strzał obroniony, wciąż bez bramek w Bełchatowie.
  • 25'
    Uderzenie Tudora mija się z bramką. Arbiter sygnalizuje zarazem pozycję spaloną.
  • 24'
    Corner kick
    Rzut rożny dla rywali, o pozycję w polu karnym walczy Tudor.
  • 23'
    Druga próba Lopeza. Szymonowicz wybija na rzut rożny.
  • 22'
    Szymonowicz odprowadza piłkę, którą w pole karne chciał wgrać Ivi Lopez. Przejmujemy futbolówkę.
  • 21'
    Ivi Lopez chce wejść w nasze pole karne, ale rajd ze skrzydła powstrzymuje Rapa.
  • 20'
    Gutkovskis holuje piłkę pod naszym polem karnym, ta zablokowana finalnie przez Rodina. Piłka dla Pasów.
  • 19'
    Niedokładne dogranie w pole karne Pasów. Ponownie wybije Karol Niemczycki.
  • 18'
    Rocha z autu, rozpędza się Amersfoort, ale defensorzy z Częstochowy zabierają piłkę naszemu graczowi.
  • 17'
    Free kick
    Alvarez w pole karne, wybija to Tudor.
  • 16'
    Kolejne starcie na linii Kosecki - Jach. Faulowany nasz pomocnik, mamy rzut wolny.
  • 15'
    Jach przechwytuje piłkę na flance tuż przed dograniem Koseckiego.
  • 14'
    Flanką rozpędza się Kosecki, przytrzymuje piłkę. Próbujemy dośrodkowania.
  • 13'
    Rocha wybija głową długą piłkę, zagraną do Iviego Lopeza.
  • 12'

Bardzo aktywny w pierwszych minutach Tudor, lecz tym razem nie dośrodkowuje celnie. Ponownie wznowi Niemczycki.

• 11'
    Tudor po ziemi, piłkę wychwytuje Rapa.
  • 10'
    Uderzenie Piątkowskiego ląduje za linią bramkową, wznowi Niemczycki.
  • 9'
    Wyrzucamy piłkę ze swojej trefy środkowej. Przejmuje ją Tudor.
  • 8'
    Sapała zmuszony do interwencji w polu karnym po dograniu Koseckiego, piłka dla Rakowa.
  • 7'
    Corner kick
    Po dograniu z narożnika mocno uderza Szymonowicz. Bramkarz rywali zmuszony do interwencji.
  • 7'
    Po interwencji Piątkowskiego mamy rzut rożny.
  • 6'
    Niewystarczająco celne zagranie, przejmują to goście. Szybko piłkę wyłuskał jednak Rocha.
  • 5'
    Free kick
    Do rzutu wolnego podchodzi Marcos Alvarez.
  • 4'
    Kosecki faulowany przez Jacha, piłka przyznana Pasom na połowie gości.
  • 3'
    Rocha do Rivaldo Jr, głową interweniuje debiutujący w zespole rywala Zoran Arsenić.