Cracovia II z wysokim zwycięstwem nad Iskrą Klecza Dolna!

• Wideo
10.09.2016
Cracovia II podjęła dziś na swoim boisku Iskrę Klecza Dolna w ramach rozgrywek IV ligi. Mimo że to goście rozpoczęli strzelanie, to nasza drużyna może się pochwalić siedmioma trafieniami, które dały jej pewną wygraną 7:1!

Mimo dobrego początku spotkania w wykonaniu piłkarzy rezerw Cracovii, to goście objęli prowadzenie. W 18. minucie Rafała Dobrolińskiego z bliskiej odległości pokonał kapitan Iskry – Jakub Smagło. Stracona bramka podziałała na naszych piłkarzy jak przysłowiowa płachta na byka, przez co przyjezdni nie zbyt długo cieszyli się z prowadzenia. W 22. minucie po dośrodkowaniu Huberta Adamczyka z rzutu rożnego bramkę wyrównującą po strzale głową zdobył Łukasz Sosnowski. Dwie minuty później Jakub Čunta mógł wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie, ale po podaniu Eryka Ceglarza Słowak z bliskiej odległości trafił prosto w bramkarza. W 38. minucie Ceglarz wykorzystał podanie od Przemysława Pyrdka i wpakował piłkę do siatki. Po tej bramce z każdą minutą zarysowywała się coraz większa przewaga podopiecznych trenera Marcina Gędłka. W doliczonym czasie pierwszej połowy czwartą bramkę dla rezerw zdobył Przemek Pyrdek.

Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania jeden z zawodników Iskry wybił piłkę z własnego pola karnego prosto pod nogi Adamczyka, który mając przed sobą tylko bramkarza, podwyższył prowadzenie. W 63. minucie piątą bramkę dla Cracovii II, a swoją drugą w tym meczu zdobył Eryk Ceglarz. Po tej bramce spotkanie zrobiło się jednostronne. W 76. minucie Čunta będąc blisko pola karnego Iskry, dograł futbolówkę na środek do Adamczyka, a Hubert zdobył szóstą bramkę dla „Pasów“. Kiedy piłkarze Iskry odliczali już minuty do końca spotkania, Dawid Surma po podaniu od Marcina Szymczaka dobił przyjezdnych, ustalając wynik spotkania na 7:1 dla naszej drużyny.

Cracovia II - Iskra Klecza Dolna 7:1 (3:1)

0:1 - Jakub Smagło 18

1:1 - Łukasz Sosnowski 22

2:1 - Eryk Ceglarz 38

3:1 - Przemysław Pyrdek 45

4:1 - Hubert Adamczyk 49

5:1 - Eryk Ceglarz 63

6:1 - Hubert Adamczyk 76