Dobry mecz rezerw i pewne zwycięstwo

• Wideo
13.04.2014
IV-ligowe rezerwy Cracovii, wzmocnione kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu, pewnie pokonały Orła Piaski Wielkie. "Pasy" wygrały 3:0 dzięki dwóm trafieniom Łukasza Zejdlera oraz jednym Przemysława Kity.

CRACOVIA II - ORZEŁ PIASKI WIELKIE 3:0 (0:0)

1:0 - Zejdler 64.

2:0 - Kita 79.

3:0 - Zejdler 86.

Cracovia II: Perdijić - Wawrzynkiewicz, Duszyk, Mikulić, Jaroszyński (71. Łucarz) - Krasuski, Gala (64. Kłusek), Zejdler - Pająk (80. Waśniowski), Kita (80. Dębowski), Rakels.

Od samego początku spotkania Cracovia II zyskała sporą przewagę nad lokalnym rywalem. W pierwszej połowie nasi piłkarze stworzyli sobie cztery doskonałe okazje, ale nie potrafili ich wykorzystać - Mieliśmy dużą łatwość jeżeli chodzi o kreowanie sytuacji podbramkowych, jednak w pierwszej części zawodziła nas skuteczność. Inna kwestia, że świetny mecz rozgrywał bramkarz Orła - mówi trener Michał Wiącek.

Po zmianie stron sygnał do ataku dał Bartłomiej Pająk (na zdjęciu poniżej), który w 51. minucie trafił w spojenie słupka z poprzeczką.

Kilka minut później było jednak już 1:0 dla Cracovii II. Deniss Rakels zagrał w pole karne do Łukasza Zejdlera, a ten pięknym uderzeniem z woleja otworzył wynik meczu. Drugi gol dla naszego zespołu również był rzadkiej urody, Pająk wspólnie z Przemysławem Kitą rozklepali defensywę gości i temu drugiemu pozostało już tylko strzelenie bramki. Na 3:0 ponownie trafił Zejdler, który wykorzystał piękne, prostopadłe podanie Rakelsa - Cieszy przekonywujące zwycięstwo nad dobrym zespołem. Kibice, którzy przyszli na mecz na pewno nie żałowali. Bramki, które dziś zdobywaliśmy naprawdę mogły się podobać - podsumował zawody Michał Wiącek.