Przerwana passa rezerw. Górnik Wieliczka - Cracovia II 3:1

30.04.2014
    Zakończyła się zwycięska seria Cracovii II. Piłkarze trenera Michała Wiącka przegrali w środę z Górnikiem Wieliczka 1:3, jedynego gola dla "Pasów" zdobył Kamil Kłusek.

Mecz dobrze zaczął się dla naszej drużyny. W 16. minucie Cracovia II objęła prowadzenie za sprawą Kamila Kłuska. Jednak jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali po rzucie karnym.

Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów sprawy w swoje ręce wziął Bartosz Kozieł, który najpierw w 86. minucie, a następnie już w doliczonym czasie gry, trafił do naszej siatki i w konsekwencji dał Górnikowi Wieliczka zwycięstwo.

GÓRNIK WIELICZKA - CRACOVIA 3:1 (1:1)

Cracovia: Kwiatkowski - Klimczyk, Kuligowski, Mikulić, Wawrzynkiewicz - Krasuski (6. Kłusek), Panek (46. Moskal), Budziński (46. Gala), Szewczyk (72. Piątek), Pająk, Dudzic.